Ikizler erkeği evlilikte nasıldır?

ikizler erkeği, uzun soluklu ilişkide, evlilik gibi, aynı kadın olduğundan heyecanlanmıyormus, iktidarsızlık sorunu yaşıyormus diye duydum doğru mudur? ve bu çapkın, her şeye oyun gözüyle bakan erkekler gerçekten aşık olabilirler mi?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• ben bir ikizlerim. Şöyle tanımlayayım;

1. Partnerimi seviyorum(cinsel anlamda performansı iyi olmasa da)

2. İktidarsızlık değill partneriyle yaşağı cinsel sorunlar yüzünden psikolojik olarak etkilenme denilebilir.

3. 8 yıllık evliyim.

4. evet heyacan karşısındaki partnerinin etkileyeceği bir şey olduğundan bu tamamen onun elinde.

5. ev işlerinin de %50 sinden fazlasını yaparım ve yapan ikizler erkeği de var tanıdıklarım.

6. hayata oyun gibi bakmak mizacımızda var, bu da yine partnerin erkeğini elinde tutmasını bilmemesinden kaynaklı gözümüz dışarı kayabilir.

sonuç olarak ikizler erkeğini taşıyabilecek kadar kendine güveniyorsan eğlencelidirler...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bir ikizler erkeği olarak iktidarsızlık sorunu yaşamadım yaşayacağımı da sanmıyorum. Diğer kısımlar sadece bizden değil kadından da yani eşten de kaynaklı. Uzun soluklu ilişkilerde çiftlere bakıyorum da genelde sıradan monoton . Bu yüzden monotonluktan sıkıldğımız doğru. Lakin gerçek anlamda eşini bulan hiçbir ikizler erkeğininde evlilikten kaçacağını sanmıyorum. Kısacası ikizlere çılgın zeki bir eş lazım

0|0
    0|0
  • iktidarsız çapkın erkek :) ironi kes aga.

0|0
    0|0
    • aynı kadın üzerinde iktidarsızmış diyorum, kan beyinde değil heralde şu an

• evet kan kalbimde inceden pompalıyor :) arada virgül olunca farklı sonuçlar çıkıyor ortaya kusura bakma imla olayını bir dahakine dikkate almam :)

• ilerde kesinlikle öğretmen olmuyacağım bu konuyla bunu anladım

0|0
    0|0
  • blmem yaşamak gerek yaşamadan yorum yapmak saçma olur

0|0
    0|0
  • burçlara çok inanmayın :D :D ben de ikizlerim.gerçekten bir çapkınlık var ama evlilik ciddi bir şey sonuçta ikdidar soruınunu kabul etmiyoru m :D :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• en çok aldatanlardan 2.sırada ikizler :D

0|0
    0|0
  • İkizler erkeğiyle birlikteyim şuan. Eskiden çapkınmış benden önce ama gerçekten bağlandığı zaman hiç çapkınlığı kalmıyor ikizlerin.

Ama ciddi değilse ipe dizer kızları o da bir gerçek.

0|1
    0|0
  • bugün bir burç yorumu gidiyor nedense akrep aslan yengeç ikizler diğer katılımcıları da bekliyoruz

0|0
    0|0
Yükleniyor...