Cinsel organımdan yellenme tarzı sesler geldi..

Arkadaşlar bu konuda çok düşündüm ama bir türlü ne olduğunu bulamadım. erkek arkadaşımla ilişkiye giriyorduk herşey çok güzeldi içimden çıkınca cinsel organımdan gaz çıkmaya başladı yelleniyormuş gibiydim bu durumu oda farketti ikimizde sebebini merak ediyoruz. İlk önce prezervatif kuruduğu için ve içime girerken zorlandığı için olduğu geldi aklıma ama yinede bilmiyorum... Bir fikri olan var mı?

0|0
13|28

En İyi Kız Görüşü

• banada oyle oldu gaz dort vort dıye sesler:D guldum guldum :D hava alıyo buyuk sanırım bırde sırt ustu yatrekn hava gırıyo:D

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• nefes alıyo:))sevinmelisin.

3|1
    1|0
  • o genelde misyoner pozisyonunda penisin girişi sırasında içeri hava kaçar. ama karnınızı sıktığınızda, ayağa kalktığınızda veya içeri boşaldıysa meniyi çıkartmaya çalışırken gaz daha gür geniş sesle dışarı çıkar. Bunada genelde gülerler. Ama kırılacak bozulacak bişey yok kontrol edilemez bir durumdur. Gayet sağlıklısın merak etme. Devam

0|0
    0|0
  • boşalmışsın, normaldir var birkaç arkadaşım bu şekilde boşalan genelde balık etlilerde rastlanan bir durum

2|0
    3|0
    • hangi kafayı yaşıyosun arkadaşım ya. :D

• @Magdalene +111111... :))

• alkol kullanımını tasvip etmiyorum ben.yaşam kalitesini bozan herşeye karşıyım, sizin gibi bilinçsiz insanlarada tabi. çogu arkadaşımız giren havanın çıkarken çıkarttığı sesten bahsetmiş, bu hava genelde kadın boşalırken çıkar. şimdi Dağılın

• seks esnasında içeriye zaman zaman hava pompalanır ve penis çıktıktan sonra bu hava dışarı boşalır normal bir durumdur herhangi bi sakıncası yoktur.

0|0
    0|0
    • kompresör mü hocam bu :)))

• şimdi söyle açıklayım penis içeri giriyor ve vajina esniyor çıkıyor vakum oluşuyor ve içeri hava giriyor tektar giriyor o havayı pompalamış oluyorsun içeri bunu tekrarladıkça birikiyor ve penis tamamen çıktıktan sonra içerdeki hava boşalıyor. Aslında kompresörden bi farkıda yok..

• Normaldir, içerde boşluk var, üstten basınç oluşuyor, içerdeki hava da kenarlardan sızıyor, o ses çıkıyor, karşındaki de anlamıştır bunu rajhat ol

0|0
    0|0
  • baba meme yapmış o bi zımpara oraya tamam

0|0
    0|0
  • bir kız arkadaşımla aynı şeyi sürekli yaşardık gülmekten seksi bıraktığımız bile olmuştu :D

2|0
    0|0
  • bak bence havalı bişey girmiş :P

0|0
    0|0
  • bu durum gayet normal, ilişki sırasındi içine hava girmiş, giren hava sonra sesli bir şekilde dışarı çıkmış.

0|0
    0|0
  • penısın sureklı gırıp cıkmasından kaynaklanan bır basınc olayı genelde anal ılıskıde olur ama vajınal bırlesmedede olması normal

0|1
    0|0
  • Penisi vajinanın içine çok çıkarıp sokarsan oluyor çıkarmadan devam edersen sorun olmaz yok olduysada karına biraz pres yapsın partnerin çıkar hepsi =)

0|0
    0|0
  • cinsel ilişkiye hazır olmadan başlamışsınız ondan olmuş söyle o oduna ön sevişme denen bişey var uzatsın biraz .

1|0
    1|2
  • hhee =) normal normal korkma .d

0|0
    0|0
  • Cinsel ilişki sırasında pompalama sırasında hava kaçtığı için o tür ses çıkar merak etme devam et sorun yok normal bir durum iyi çalışmalar...

0|0
    0|0
  • tam 11 yıl önce sözlükte bu konuya değinmiştik.

link

0|0
    0|0
  • canım o normaldır hemen hemen her bayanda olur ilişki sırasında içine doğru basınçta dışardaki hava içine doluyor ve partnerin içinden çıktığında haliyle yellenmiş gibi hava dışarı çıkıyor o kadar :))

0|0
    0|0
  • kedidir kedi...

1|0
    0|0
  • çok sıkıymış yanlarda çıkmayan hava sonradan çıkmış

0|0
    0|0
  • iç basınçla dışa bsıncın eşitlenmesi için içindeki fazla havanın dışarı çıkışıdır...

0|0
    0|0
  • sıkıntı yapma birçok bayanda oluyor.

0|0
    0|0
  • korkma ölmezsiniz: :)

0|0
    0|0
  • Bazı pozısyonlarda oldugunu gordum normal bı durum

0|0
    0|0
  • buna gülmediniz mi

0|0
    0|0
  • o sesi duymak bıle ıstemıyorum

0|0
    1|0
  • Vajinasından ossuran ilk insansın desene.

0|0
    5|1
    • osurtmadığına göre ir sorunun var doktora

başvur sana dr ismi vereyim reklama girmez umarım dr h.dümen

• Gaz kaçırıyorsun

0|1
    3|1
  • penis vajina içinde hareket ederken hava almıştır sanırım sevişmenizde biraz uzun sürmüş.bende sevgilimle sevişirken sık sık böyle bir sorunla karşılaşıyorum üzülme önemli bir sorun değil.

Bu sırada vajinandan bir koku falan geliyorsa bir doktora görünmende fayda var

0|0
    1|0
  • Penis vajinayı tam dolduramadığı için oluyor.Hava alıyor yani vajina,bizdede oluyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• İlişki sırasında bacaklarını karnına doğru çok çekme,

ne kadar çok çeker ayaklarını kaldırırsan öyle olur.

0|0
    0|0
    • sen bütün bunları nerden biliyosun peki?

• banada bi kere olmuştu çok utanmıştım :(( sevgilimde hiç birsey demedi acaba ne düşünmüştür :(

• Bilmem :)

• hava girmis hava

0|0
    0|0
  • Olur böyle şeyler bana da olmuştu gülmekten tüm konsantrasyon gitti sonra

1|1
    0|0
  • Sadece sana olmuyor mus. Bak rahat o

0|0
    0|0
  • south parkın böyle bir bölümü vardı..kaslar gevşekken ilişkiye girdiğiniz için olmuştur ya da senin vajina ya genetik olarak büyük ya da büyümüş içine hava doluyor

0|1
    1|0
    • haha ben de hatırlıyorum çok komikti. aklıma o geldi okuyunca direk

• Vajinana ilşki sırasında hava dolmuş.,doğal olarak dişarı çıkıyor.

0|2
    0|0
  • Havadır o.

0|0
    0|0
  • Normal bir durum, her bayan bu sesi çıkartabilir, sen şans eseri fark etmişin o ayrı.

0|0
    1|0
  • Bende oluyo hemen sonra degilde 2-3 dk sonra hava ıslaklık kabarcık gibi oluyo o cikiyo disari:)

Gulmekten öluyoruz :)

0|0
    0|0
  • hahahahahahaha . korkma içine hava kaçırmışsın sadece :D

0|1
    0|0
  • ya sevgilinin bamyasından veya sen genişsin

1|0
    2|0
  • yellenmişsin işte

0|0
    2|0