Erkekler için erken boşalma büyük bir sorun mu?

Sevgilim iki üç seferdir erken boşalma yaşıyor,son zamanlarda oldu bu durum. Neden olur? Çünkü devamlı olan bir şey değil bir kaç seferdir böyle oldu. Heyecandan falan diye okudum ama heyecan yapacak bir durum yok acaba isteksizlikten falan olabilir mi? Ayrıca ben bunu sorun etmiyorum fakat sanırım o bozuldu.. Eğer gene olursa bunu nasıl geçiştirmeliyim genede yüzüne vurmuyorum kendi kendine diyor ben hiç bir şey demeden belli etmiyor ama kafasına takıldı beli oluyor.

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Gençlik çağında yapılan yanlış mastürbasyon eğilimleri, öğretilerdir. Çünkü o dönemde yapılan mastürbasyonun amacı direkt boşalmaya yönelik olduğu için öğrenilen cinsel yaşamda bu şekilde olmaktadır. Orada öğrenilmiş cinsel disiplin kurgulanan yaşam tarzı maalesef kişi normal cinsel hayata geçtiğinde de devam etmektedir. Çocukluk çağında edinilen mastürbasyon alışkanlıkları da özellikle bu tip bir yanlış tasarıma neden olur.

Çünkü insan birçok şeyi öğrendikten sonra otomatik olarak hafızasında kullanır. Mesela arabayı kullanırken hiçbir zaman belli bir zaman geçtikten sonra ne yapacağız, sinyal mi vereceğiz demiyoruz ve otomatik olarak kullanmaya başlıyoruz. Çünkü bunun için beynimizde tasarlanmış bir kurgu vardır.

Erkek erken boşaldığı için bir daha ki ilişkiye gene aynı kaygı ile başlamaktadır. Gene aynı kaygıyı, süreci yaşayacağım dediği zaman zaten o kontrolsüz süreç daha da kontrolsüz hâle gelmektedir. Bu sefer kötü bir süreci yaşamamak için cinsel ilişkiden kaçınır hale gelerek bununla birlikte iki cinsel ilişkinin arası açılmış olmaktadır. Bu sefer daha çok duygusal ve fiziksel açlıkla cinselliğe yanaştığı için de daha çabuk erken boşalma olmaktadır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Erkek içinde büyük bir sorun,kadın içinde, düzenli bir ilişki olmazsa,psikolojık sorunları olursa,isteksizlik ve heyecandan olur,birde çekintilerden,

0|0
    0|0
  • isteksizse geç boşalması gerekir, streslidir, psikolojik bazı şeyleri kafaya takmıştır, alkol falan kulllandıysa belki etkileyebilir, yediği içtiği şeyler bile etkileyebilir fazla çinko içerikli beslendiyse mesela meni miktarı artar hızla çıkacak yer arar.

0|0
    0|0
    • Alkol kullanmıyor.. Stres derken zaman dilimi kısıtlıydı bu sebeple olabilir mi?

• ya zaten erken boşalmanın temelinde aceleyle yapılan mast.lar yatar. Her Türk erkeğide mutlaka aceleyle mast. yapar. Banyo öncesi falan.

• erken boşalma anlayışın kaç dakika peki

0|0
    0|0
  • elbette büyük bir sorun tamda kızla vuruşmaya girersin boşaldın ne anlamı var ki

sonuçta ona zevk veremeyeceksin kendinde doya doya alamayacaksın

0|0
    0|0
    • Ben senin yorumlarını beğenirdim vuruşma dedin olmadı şimdi..

• tamam canın sağolsun ya :D sorun değil

• İsteksiz olursa asıl daha fazla sürer heyecan'dan olur tabi heyecan olmazsa olmaz zaten Kendini kasıyorsa olur birdahakinde senin neyin var diye sorarsan konuşabilirsiniz ..

0|0
    0|0
    • Bayağı bir kısa sürdü o yüzden sordum. Ben sorun etmiyorum ama kendi kendine dalga bile geçti kafasına takıldı.

• Yani şöyle söyledi hafif gülerek "geciktirici alalım artık" dedi. Bir kaç kere dile getirdi bozulduğu belliydi şakaya vurdu diyelim..

• hıı Belkide senden daha fazla zevk almaya başladı diyelim büyük ihtimal o'dur sen yetenekliysen :D

yada kendini konsantre etmiyordur..

• bence büyük sorun hemen boşalınca bişey anlamıyo insan tekrar yapmak istiyo yarım saat sonra bir daha yaptın yine aynısı en iyisi gidip aktarcılardan macun olmak

0|0
    0|0
  • ee en iyi cevap kimin acaba afedersinde :D

0|0
    0|0
  • konuşmadan çözülecek birşey olduğunu sanmıyorum önceden olmayıp şimdi oluyorsa psikolojiktir. kafasını rahatlat.

0|0
    0|0
    • İşte merak ettiğimde o ne gibi bir psikolojik takıntı yaptıda.. Ben bunları yüzüne vurursam konuya ben takmışım gibi olur. En iyisi tekrar olursa sormak

• bikere erken olması bile etkilemiş olabilir. neden olduğunu onunla konuşman lazım burda mucize bekleme :) önemli değil her zaman çok iyi sevişecek değiliz falan de rahatlatcak şeyler söyle o da dökülsün :D

• Dedim,sorun değil niye bu kadar takıyorsun ne olacak sanki dedim olmaz olmaz dedi geçiştirdi işte.

• Siz sorun ediorsunuz bizde ister istemez dert edioruz .nasil olacak bilemedim :))

0|0
    0|0
    • ben sorun etmiyorum onun sorun etmesini sorun ediyorum,tam olarak böyle

• gör çocuk neler okudu da sıkıldı gör daha önceden neler söylendi.Şanslı olduğu taraf sizin sıkıntı etmemeniz.Tebrikler

• Kendini fazla sıkıyordur bacak ve vücut çok sıkıldığında daha çabuk gelir :)

0|0
    0|0
  • erkekn boşalma derken kaç kez seks yapmanızda kaç dakika sürüyor

0|0
    0|0
  • hayır hiç oralı olma problem edebilir kendine

0|0
    0|0
  • keske erken bosalmasak .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• son zamanlarda stess falan yapmıştır ya da çok aşırı tahrik olmuştur tutamamıştır ya da biraz hastadır .

0|0
    0|0
    • Zaman kısıtlıydı biraz telaş vardı :) Bu sebeple olabilir mi?

• evet olabilir aceleden :D bizimde olmuştu bir kaç kez. sorun etme normalde böyle değilse bişi olmaz zaaten. arada olur öyle.

• Yok yok normalde böyle değil,iki seferdir falan oldu işte :)

• erkeğin erken boşalması erkek için değil kadın için sorundur. kadınını tatmin edemeyen erkek de kendini ezik hisseder. tr erkeklerinin en büyük problemi bu maalesef. bir de daha önce hiç olmadı ilk sende oluyor yalanları var ki kıçınla gülersin

0|0
    0|0
    • Hahahaha o yalan çok iyiymiş,ama henüz hiç söylemedi :))

Benim için sorun değil çünkü genelde olmuyor gayet güzel bir cinsel hayatımız var son iki üç seferdir böyle oldu. Dediğin gibi seni tatmin edemedim falan dedi sanırım o yüzden bir eziklik hissetti

• Bazi Tr erkekleri...

• valla bilerek kullanmadım çünkü bazı kelimesi çoğunluğu karşılamıyor. elbette hepsinin öyle olduğunu var saymıyorum.

Yükleniyor...