Erkeklerin lezbiyenlere yaklaşımı nasıl olmalıdır?

aslında başlık içerik kadar geniş ben lezbiyen bir çiftle beraber olmayı seven birisiyim çok zorda olsa oldu da ama bununn detayları nasıl oluyor lezbiyen hatunlarımıza soruyorum bir erkekle sizinle yatağa girmek istese nasıl yaklaşması gerekirki yatağınıza girsin..?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• asla aralarına alamazlar seni katıksız lez iseler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Asla kabul etmez ki. Biseksuel bulman lazim kendine. Bi lezbiyene nasil yaklasirsan yaklas istemiycektir yaptigin hersey tecavuz olur ancak

0|0
    0|0
  • Katiksiz lezbiyense zor. Biseksueller isin cinselliginde. Cunku bir insan ayni zamanda bir kadin sesi ile bir erkek sesini sevemez. Insan ayrimciligi yapmiyoruz diyerek ya ortusturuyorlar ya korkuyorlar. Gelelim sana kendimden pay biciyorum daglara tirmansan olmaz bu is uzulme hetero kiz cok, sansin yok. Asiksan da vazgec gercek lezbiyense her zaman bir kadini isticektir.

0|0
    0|0
  • erkekler ilgisini cekmiyo bıraz zor gibi

0|0
    0|0
  • erkek gibi davrananlarla şansın yok ama digerleri biseksuel oldugu için kabul ederler bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Lezbiyenlik veya gay olma durumu bir nevi nöropsikolojk bir vakadır ve bir nevi hissel ve pşisik hastalıktır. Bu tür insanları hayatları incelendiğinde davranış bozuklukluğu olan çok nokta vardır. Hepsi feminendir, hatta bazıları işi abartarak erkek düşmanlığına kadar götürür. Eğer erkek olağan davranışlara sahipse lezbiyen olan bayanlarla irtibatı olamayacağı gibi, olma imkanı olsa da asla tavsiye etmem. Çünkü kötü durumlar yaşanıldığı gerçek hayattan kesitlerle ispatlıdır.

0|1
    0|0
  • sanırım her erkegin hayalidir 2 lez arasında olmak.. en azından benim hayalim :)

0|0
    0|0
  • Onlar da insan

0|0
    0|0
Yükleniyor...