Lezbiyenim, lezbiyen olmak suç mu neden utanıcam ?

kendimle gurur duymuyorum ama kendimden utanmiyorumda zevk meselesi sonucta kiz arkadasimla birbirimizi cok seviyoruz kimsede tatmadigim duygulari onda tattim neden bunu saklayayim

Güncellemeler:
gizlenmemin sebebi yani bu sanal yer olan KS de sapiklarin gönderecegi mesajlar ve arkadasliklardir ben sanalda gizlenmekten kastetmemistim reali kastediyorum atgözlugu takanlar cikarin artik hayat duygular asklar pc de degildir benim kastettigim gercekte oldugum hayat!

0|0
15|30

En İyi Erkek Görüşü

• sen bir tercih yaptıysan bunun en doğru seçenek olduğunu düşünüyorsun yargılamaları ve önyargıları umursamaman gerek

Şayet sen her açıdan doğruyu yanlısı kavrayabilen birisisın

Ya doğruya gidersin ya yanlışa

Bu senin seçimin ve kaderin

Eğer doğru yolda ilerlediğine inanıyorsan yapman gerekeni biliyorsun

Ben sana günah olduğunu söylerim

Başkası sana sağlıksız olduğunu

Kimisi de bir sapık olduğunu

Sen kendini ve hayatını en iyi bilensın görüşler yarın değişebilir

Bu senin tercihin kısa ve öz.

1|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 29

• mutluluğunuz daim olsun..senin kararın yargılamak bize düşmez

1|0
    1|0
  • Bende Lezbiyenim..

Sorsalar pişman mısın? diye hiç düşünmeden " Hayır " derim..

2|1
    1|1
  • Suc elbette dini yasalar bile var sen Allah'ın ayetini yok sayıyorsun bunu yaparak

1|1
    1|3
    • Müzik yapiyorum demisin. Müzik Islamda haram oldugunu biliyorsun demi ? :D.

Dinler ortacagdan gelirler.

Dine bakarsan ortacagdan cikamazsin.

Din denilen insan uydurma sacmaliklarina bakma.

• neden suç olsun lezbiyen olmak herkezin cinsel terciği boşver sen takma kafana bunları yaşa zevklerini doya doya

2|1
    2|0
  • utanmıyorsan gizli neden soruyosn madem ahahaha:D

1|1
    1|0
  • bu dünyanın ahiretide var

2|1
    1|2
  • utanmana gerek yok...

1|1
    1|0
  • bu senın kararın doğruları ve yanlışlarıyla sana ait olan bır durum kımsenın yargılamaya ya da azarlamaya hakkı yok sen önce kendınden meshulsun boşver mılletı ama bu ulkde hersey uluorta yaşanmaz örf adet gelenekler var bu toplumun yapısına aykırı anlatabılıyormuyum hee sahsen kızzkardesım veyahut kızım dese kabullenemem inançlıyım kendıme gore ve bunun olmasını ıstemem...

0|0
    0|0
  • Çare Drogba :)

0|2
    1|0
  • Suc degil tabiki.

Ama bu ülkede Ahlaki ve namusu cinsellikte arayan yobazlar var. O yobazlara sorarsan suc tabiki ama onlara bakma, 50% Lezbiyen P*rnolarina bakarak 31 cekiyor.

Escinsellik "Tercih" degildir, Escinsellik Anne karninda baslar.

Bu dünyada Erkek yokmu diyenlerde nekadar cahil olduklarini gösteriyor.

0|0
    1|0
  • Suç değil tabiki. Ama Türkiye gibi bir yerde suç kabul ediliyor arkadaşın dediği gibi hollanda falan sizin için çok uygun :D

0|1
    1|0
  • mutluysan kim nediyebilirki ama az rastlanan bir durum olduğu için ilk duyanlar ya da söylediğinde birilerine garipsenir ... ama çevrendekii zihniyeti bozuk insanlar çoksa biraz zor geçer günlerin... nasıl mutluysan ya da nasıl zevk alıyorsan öyle yaşa... ama seviyesini bilerek tabi seviyeden kastımda bazı çiiftler olsun lez olsun hetro olsun gay olsun sokak ortasında açık seçik farklı hareketler yapmasından bahsediyorum

0|0
    0|0
  • 1'incisi neden kendini gizliyorsun 2'incisi kendini açıkla belki vardır senin kafadan kızlar takılırsınız işte lez lez :):)

1|1
    1|0
  • Dikkat et, burda da lezbiyenler var. Seni avlamasınlar?

0|0
    2|0
  • Aşıkmısın yoksa sadece cinsel istek mi duyuyorsun?

0|1
    1|0
  • ne sana karışmaya ne de laf atmaya hakları var bu senin kararın saygı duymak zorundalar nokta

0|0
    0|0
  • hiç erkekle beraber olmadıysan önce bunu dene eger erkeklerden zevk almıyorsan birşey diemem . fakat kadın erkek ile erkek kadın ile güzeldir . geri kalan durumlar biraz sapkınlıga girer

tıpkı lut kavmindeki gibi mazallah

0|0
    1|2
  • bunu rahatça arkadaş ortamında da söylüyorsan sorun yok

mutluluklar

0|0
    0|0
  • Lezbiyen olmakla gurur duyuyorum ve ben de bunu saklamaktan çekinmiyorum. Haklısın gizli!

1|1
    1|0
  • Değil

0|1
    0|0
  • Kolay gele çarşına pazar olsun

0|0
    0|0
  • Lezbiyenlik tabiykide suc degil. Ancak bisey sorcam erkkle birlikte oldun mu hic?

0|1
    1|0
  • Herşey beyinde biter ,evet yanlış birşey ama insan beyninde bitirdi mi herşey olur..

0|1
    0|1
  • herkes nasıl mutlu oluyorsa öyle yaşasın...

0|1
    1|0
  • Bir tatu aşkı daha :d

0|0
    0|0
  • kendi cinsinden hoşlananları hiç anlamam

0|0
    0|1
  • bacım şimdi suç değil de daha benim sevgilim olmadı senin nasıl oluyor yani :)))

0|0
    1|0
  • Bunu yaşamak istiyosanız Hollanda yaşamınız lazım bizim ülke ve bizim adetlerimize göre toplumdan dışlarlar

2|0
    1|1
  • Gizlenme o zaman ?

2|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 15

• suç ne ayol :D suç filan değil tabiki saklancak bişeyde değil ama toplum bunu açık açık yaşamayı suç olarak görüyo açıktan kastım sevgilimle sokakta el ele yürümekten bahsediyorum en basit örnek.

3|0
    0|0
  • Suç değil.Sevdiğini sev :)

0|0
    0|0
  • hayırlısı be gülüm

1|1
    1|0
  • hem suç mu dıyosun hem gzleniyosun bnce önce sen kendını inandır bunun bır suç olmadığına

1|1
    1|0
  • Onemli olan da bu, 2 kadinin askinin farkli olabilecegini gormen guzel, diger mutsuz heterolarin basina darisi

1|0
    0|0
  • gurur duyulunacak ya da duyunulmıcak bir konu değil,utanman normal çünkü toplum buna alışık değil ondan.

lezbiyen hareket engellenemez kardeş devam ;D

1|0
    0|0
  • saygı duyarım.

0|0
    0|0
  • ben anlıyamıyorum sizleri...Allahta anlattırmasın...

kınamıyorum yanlış anlama saygı duyuyorum ama anlamıyorum...

0|0
    0|0
  • sen kendin suc olarak görmüyorsan banane derim

0|1
    1|1
  • bende mi olsam napsam

0|0
    0|0
  • Lezbiyen olmak ayıp değil! Bende bir seksuelm ve gizlemek zorunda kalıyorum çoğu zaman utanıyorum bundan..

0|0
    0|0
  • Herkesin kendi tercihi.

0|0
    0|0
  • erkekler bosuna mı var bu dunyada acaba :D yanlıs anlama senı kınadıgımdan soylemıyorum bunda özgursunuz

0|1
    1|0
  • herkes kendi hayatini yasamakta özgürdür sen kendi dogrularini yasa kimseyi takma sanki herkes dört dörtlük neler dönüyo. hayat senin secimler senin kimse senin hayatina karisamaz

0|2
    1|1
  • çare sarıgül :)

1|1
    1|1
Yükleniyor...