Genç kadınların kıyafetleri ve makyajları hakkında düşüncelerinizi paylaşır mısınız lütfen?

Merhaba, ben 18 yaşındayım. Bütün günümü bilgisayar başında geçiren, sosyallikten uzak bir kadınım. Dünyanın en rahat giysisi bana göre erkek t-shirtü ve bir çok da güzel örnekleri var. İnsanlar dış giyiniş tarzım ve davranışlarımdan ötürü beni 'gay kankaları' olarak görüyorlar. Oldukça straightim. 'Aslında güzel kız ama erkek gibi giyinmesin abiiiiiiii' gibi yorumlar alıyorum. Yaptığım makyaj ve seçtiğim kıyafetler ile Barbie gibi dolaşmak istemiyorum. Ömrümü gündelik yaşayarak geçirdim. Size göre 18 yaşında bir insan, fazla abartmadan fakat dişiliğinden de ödün vermeden nasıl giyinmeli? Teşekkürler.

Güncellemeler:
Ayrıca 'attention whore' gibi dolaşmak da istemiyorum.

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• kendini bu şekilde kısıtlama bence zaten sürekli evde oldugunu ve sosyal aktiviteleri olmayan bir kadınsın suanda yaşın genç giyinebilirsin sıkıntısı olmaz ama ilerde bu şekilde olamalısın kendini yavas yavaş adapte etmelisin sonuc olarak sürekli evde oturmayacaksın iş hayatına gireceksin iş yemekleri vs gibi şeylerle karsılasacaksın . tayt gomlek etek elbise bunları giyeceksin oralarda tutupta erkek tısortu erkek pant vs giymeyeceksin hos evlenince de zaten bu kadar rahat olamayacaksın ister istemez kenedeni kısıtlıcaksın hele bide cocuk oldugu zaman daha da dikkatli olman gerekecek tabi ama yine de secim senin karar senin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sikerim lan yozlaşmanızı adam gibi Türkçe kullanın strenaytmış atenteyşın wooğur muş ne la bu bunların yomu dilimizde karışılığı.iyice bozulduk ya.

1|0
    0|1
    • Yok, adam gibi Türkçe kullanın diyecek kadar Türkçeye bağlıysanız. İmla kurallarına özen göstermenii tavsiye ederim. Ayrıca diğer insanlarla konuşurken biraz da saygılı olmalısınız.

• benim sana değil düzene isyanım :D

• barbi gibi dolaş diyen yok, gay kankasıda değilsin bu arada lakin nerde ne zaman ne giymen gerektiğini iyi bilmelisin. davetlerde barbi, evde dururken tişört, dışarda ister pantolon ister etek. maksat birbirine uydurmak.

0|0
    0|0
  • Etek + t-shirt = fenaaa

0|0
    0|0
    • Bir çok etek ve bir çok t-shirt türü olduğunu göz önüne alırsak. -.-

• Mini bir etek ve böyle üstüne dar bir t-shirt diyelim o zmn :)

• bacakları göster bari dişi olduğun belli olsun

0|0
    0|0
  • topuklu ayakkabı şart !

0|0
    0|1
    • Topuklu ayakkabı hiç rahat bir şey değil, özel bir davet olmadığı sürece topuklu ayakkabıdan kaçınıyorum.

• rahat rahat nereye kadar. takım elbisede rahat değil ama güzel birşey.. öyle çok rahat düşkünü olma..

• kendini çok sıkıyorsun sizin için daha çok çeşit var. mutlaka uygun birşeyler vardır sana göre.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hiç evden çıkmıyorsan ne giysen olur. ama bu kadar genç yaşta bu derece kendini salman çok kötü bence. hatta dişiliğini bile hiç saklama, ne kadar dişi giyinebilirsen şimdi giyin, zaten yaşın ilerleyince istediğin kadar bol tişörtler giyersin :)

öyle düğüne gider gibi giyinmene gerek yok ama en azından hafif makyaj, elbise, etek giyebilirsin. kot tişört giyiyorsan da erkek tişörtlerinden vazgeç bence. yaşında uygun canlı renklerle bluz, body tarzı şeyler giyebilirsin kotun üzerine.

bence rahatlık doğru bir bahane değil, elbise kot tişörte göre çok daha rahat. sadece rahat edeyim diye böyle giyiniyorsan yazlık elbiseler, şortlar, şort eteklerle çok daha rahat edersin. yine tişört giy istersen ama bayanlara, gençlere uygun olanları giyersin.

şimdilerde özellikle genç kızlar için çok ucuza binbir çeşit elbise, tişört bulabilirsin. şimdi her şeyi giyebiliyorken dene bence, ileride zaten seçeneklerin azalacak :)

0|0
    0|0
  • iş hayatına atılınca zaten etek-elbise-bluz-gömlek olayına gireceksin. bu nedenle o zamana kadar dilediğin gibi giyin.

0|0
    0|0
  • herkes yakısanı giysin

0|0
    0|0
  • Kadın lafını kullanma yanlış anlaşılıyo.. Biraz kendine bakım yapabilirsin saçlarına yüzüne vücuduna. Hafif bir makyaj yapabilirsin kusurlarını örtecek kadar.Dar paça pantolonlar salaş bluzler falan iyi olur rahatta olur

0|0
    0|0
  • genis şeyler seviyorsan kızlar için de bol kesim dokumlu kıyafetler var tayt ile kombinleyebilirsin..Genis kesim pantolanların üstüne askılı gıyınebilirsin..

0|0
    0|0
Yükleniyor...