Erkekler sevmese de niye ayrılmayı isteyen taraf olmak istemezler?

Erkekler neden ayrılmak isteyenin karşı taraf olması için uğraşırlar?

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

• kendilerince kalbini kırmadan işi çözmeye çalışıyorlar. oysa kendilerinden soğutmaya çalışırken parça parça kıracağına, bir kere adam gibi konuşup tek darbeyle indirseler yere daha az acıyacak, anlayamadılar hala.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ERkegin sevmedigini nasıl anladıgını sormak lazım önce. Erkek gercekten de sevmiyorsa sadece cinsellik icin kalıyordur. Bazı erkekler duygusuz cinsellikten yana. onun gibi herhalde

1|1
    0|0
    • sewmediğini ilgisizliğinden, dawranışlarından falan anladım.. ama ortada cinsellik söz konusu olan bir beraberlik değil..

• gerçi benim için de yalnız kalmama isteği .. yine de gitmesini istemem ama gidecem derse de üzülmem öyle bişey. dediğin gibi ilk önce emin olmam lazım o da zamanla belli olur..

• Bekle bakalım biraz ne olacak.ama siz kopmuşsunuz anlaşılan neden anlamadım yeni macerea arıyor o belki de. Haziran 1 e kadar sabret havalardan kaynaklıdır bence

• buna katılmıyorum ya öyle kişiler varki ayrılan erkek olsun kadın olsun sadece erkek ayrılmak istemiyorsa bu bırakmak istemediğindendir seven insan terkedemezama sevmeyen bitirmiş olan insan neden tahammül etsin ki bunda kadın erkek ayrımı olmadan bitiren taraf kim olursa olsun bence bırakıyor

0|0
    0|0
  • Alla Alla, öyle modeller de mi türedi. Bak şu işe...

Madem öyle kızda bırakmasın.

0|0
    0|0
    • dalga geçmeyelim olay ciddi :D .. öyle tipler zaten wardı da sana denk gelmemiştir.. :) kızında bırakmaması kız için daha iyi ama sabır gerektiriyor..

• zaten böyle çok ilgili bi erkek olmadığı için bunları da düşünmeye gerek yok.. :)

• Sende haklısın. Yeni jenerasyon tam dejenerasyon...

• Bazı erkeklrde söledğin gibi kendileri ayrılmak istemzlr karşı tarfın ayrılmasını beklerler ama bn kendimce söliyim bikere sevmediğim kızla ilşkiye bşlamam sürdürmemde.

0|0
    0|0
  • yoo ugrasmazlar, aksine kadinlar trip ve naz adi altinda her seyden ayrilalim diyebilirler onlar da ayrilacaklari zaman azicik kizdirirlar yeter... sonra kadinin neden sorularini da cekmezler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• ilerde suçlamayak diye.ayrılmayı sen istemiştin kızım demek için.erkekler suçlanmayı sevmezler zeytinyağlılık kanlarında var bu yüzden bu durumda da aynı şeyi uygularlar.

1|0
    0|0
    • sence bu sewseler de sewmeseler de böyle midir..? yani her şekilde sewmedikleri halde de kızın mı ayrılmasını ister..

• ewt anlıyorum mantıklıymış.. tşkkr ederimm..

• erkeklerin suclanma ya da zeytinyagi olayi mi saniyorsunuz? asil kadinlar uste cikar kolayca... iki gozyasi iki dudak bukme al iste sucluyken masum olurlar... ayrica erkeklerin ayril dedirtme olaylari da su sekildedir... erkek: ayrilalim kadin: neden niye ama mutluyduk senin yuzunden bik bik erkek:tamam benim yuzumden,ozur dilerim ayrilamliyiz kadin:beni kandirdin, sunu ettin neler demistin evlenecektik bik bik bik... erkek:ufffff tamam ayrilmiyoruz ... ee erkek ayrilamaz ki kolay kolay !

• Gözyaşlarımıza dayanamıyorlar çünkü.. ağlayan kadına karşı zaafları var bir çoğunun

0|0
    0|0
    • aynen öyle çok kötü oluyorum bir kadın ağlayınca hele sevdiğim kadınsa ağlayan :|

• Başına bela olmasın dıye herhalde ...

0|0
    0|0
  • Bu , Sen benden daha iyilerine layıksın demenin en durust yolu bence :)

1|0
    0|0
  • yok sağolsun benim sevgilim...benim ayrılmama izin vermez..çokca kendi terk etti beni..erkeklerin hepsi öyle değil..

0|0
    0|0
  • kadınların daha duygusal olduğunu hesaba katarsak ağlayarak peşini bırakmayan birini ardında bırakmak istemez ve eğer düşünceli biriyse çevreye karşı kadını terk edilmiş olarak göstermek istemez 'bak kullandı attığı kızcağızı...' diyenlere karşı.

0|0
    0|0
  • kafaları ve vıcdanları rahat olsun dıye en azından ılerde senden kotusune duserse ah be kaybettım gul gıbı kızı demek yerıne kendı ayrıldı demek ıçın

0|0
    0|0
  • Çünkü topu karşı tarafa atmak işlerine gelir...

0|0
    0|0
  • Gideri var hesabı...

0|0
    0|0
  • erkekler bizi bizden iyi tanır ve seni kırmamak için kendini kötü adam yapabilir

0|0
    0|0
  • ah almamak için

0|0
    0|0
Yükleniyor...