Her erkek aldatır mı??

Her erkek aldatır mı? Seven erkek bilee eğer aldatırsa sadece cinsellik yönünden mi aldatır sevdiğini

0|0
7|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• erkeklerin aldatma nedenleri:

1- cinsel tatminsizlik

2- sevginin saygının tükenmesi

3- monotonluktan çıkıp farklı arayışlar içine girilmesi

4- doyumsuzluk, her çiçekten bal alma saplantısı

5-3. şahısın (şuh bir kadının) erkeği baştan çıkarması

... 4 potansiyelini taşıyan bir erkekle evlenilmemeli, 5 en tehlikelisidir, erkek eşini ne kadar çok sevse de arada hiç bir problem olmasa da anlık kadının cazibesine ve tahriklerine kapılıp sonrasında köpekler gibi pişman olsa da şeytana uyabilir... erkeğin duygusal açlığı varsa da aldatabilir, cinsel açlığı varsa da aldatabilir ama zaten sevginin, saygının ve heyecanın bittiği bir yuvada otomatikman cinsel tatminsizlik te ortaya çıkar ve domino taşı gibi evliliğin temel taşları tek tek yıkılır ve bu da aldatma eylemine zemin hazırlar...

1|1
    0|0
  • seven insan aldatmaz arkadas,sevmıyorsa kadında erkekde aldatabılır,bununda cınsıyetı yok maalesef

0|0
    0|0
  • duruma bağlı.. Her erkek aldatabilir. Ancak Allahtan korkanlar müstesna .. o korkunun derecesine gore de değişir :) gaflete düşerse oda bu hataya düşebilir. yani herşey insan için önemli olan Allaha yönelmek.. Ama bir kişi allahtan korkmuosa ondan kork.. açıkcası benim oyle bir korkum olmasa ben ne evlenırdım ne de başımı belaya sokardım:)

0|1
    0|0
  • kesınlıkle saçma bı söz kendini bır ınsana adayamayan sevgı saygı hıssetmeye duygusuz ınsanların soyledığı saçma bır söz hiçbir insan her nesebebten oturu olursa olsun aldatılamaz kullanılamaz guven sadakat aşk olmadıktan sonra neyleyım yanımdakı ınsanı..!

0|0
    0|0
  • boşver sen o aldatmayanları şimdi artık aldatan erkekler seviliyor aldatmayan da müzede alıcılarını bekliyor

0|0
    0|0
  • kadın erkek farketmez bence kimse aldatmamalı..

0|0
    0|0
  • aldatmaya ne yönden baktığınla ilgili sanırım

0|0
    0|0
    • Dedgm gbi cinsellk açsndan da aşk açsndan da olbr

• seven erkekte sevmeyen erkekte aldatır ama mesela şöyle düşün bir iş gezisine gider orda bir gece kaçamak yapar unutur arada duygu yoktur bide diğer taraftan sana verdiği değer kadar başkasına değer verir senin için düşündüklerini hayal ettiklerini onun içinde düşler benim için asıl aldatma budur işte

• Bir erkeğin aldatma potansiyeli bir kadından az ya da fazla değildir. Sadece erkekler yedikleri haltı kamufle edemeyecek kadar maldır.

0|0
    0|0
  • durmadan trip yapar.. kendini çekilmezmi hale getirsen evet.. :P

0|0
    0|0
  • Ben aldalttım 1-2-3-4-5 değil hemde çok kez (= Sor ama bir neden aldalttım ? (=

0|0
    0|0
  • evet sadece cinsellik yönünden

0|0
    0|0
  • Gerçekten seviyorsa gözü senden başkasını görmez aldatmaz

0|0
    0|0
  • Her erkek aldatmaz.

0|0
    0|0
    • Aldatma aldatmadır hiç bir türü affedilmez affedilemez! Sadakat 1.Kuraldır !

• +1 :D Eyvv güzldi bu

• bi araştırmaya göre %90 ı aldatıyomus ki harbiden dogru yani :D

0|0
    0|0
  • Her erkek aldatmaz ... !

0|0
    0|0
  • her erkek aldatmaz abazan olan aldatır abazan ile adam birbirine karıştırılmamalıdır

0|0
    0|0
  • aldatır anasını satım erkek milleti değilmi pipileri kopasıcalar asdfghjk

0|0
    0|0
  • ben aldatmam

0|0
    0|0
  • Her erkek aldatir ama bir kizla

0|0
    0|0
  • "Söz beni aldatcan mı canım" olarak revize olacak gibi duruyor sorun

0|0
    0|0
  • aldaymayan erkek yoktur,aldatmayı beceremeyen erkek vardır::D

0|0
    1|0
  • Gerçekten Seven bir erkek aldatmaz başka bir kıza bakmaz bile ben bir erkek olarak söylüyorum 3 yıldır bir kıza aşığım başkasının yüzüne bile bakmadım 3 yıldır acı çekiyorum ama gerçekten seviyorum :)

Erkekler aldatır . Adam'lar aldatmaz

0|0
    0|0
    • Çok güzel cevap olmuşşş :D O kz pekii üzüyo mu sni

• Eyvv :D vlla helal olsn

• :D :)

Kızlar Ne Diyor 7

• hepsi aldatır diye bişey yok ama aldatma potansiyeli her zaman var :)

kimisinin gözü hep dışarda olur, onlar mutlaka aldatır, gözü dışarda olmayanlar da uygun ortam, fırsat olunca aldatır, fırsatı olup da aldatmayan çok az çıkar.

0|0
    1|0
  • hepsinde aldatma potansiyeli vardır. aktivasyon enerjisi (trip, gereksiz kavgalar, soğuk davranma vb.) verirsen sevse de sevmese de aldatır. Kadın için de kısmen geçerlidir bu.

0|0
    1|0
  • Seven erkek aldatmaz

0|0
    0|0
  • ya bence seven erkek aşk olsun cinsellik yönden olsun aldatmaz.

0|0
    0|0
  • Her erkek aldatır diye genelleme yapmak yalnış olur.

0|0
    0|0
  • Hepsi aldatır

0|0
    0|0
  • evet,istisnasız...

0|0
    0|0
Yükleniyor...