Bu normal bişey mi? kendimden şüphe eder oldum

heteroseksüelim sadece kızlardan hoşlanıyorum gaylerdende pek hazetmem hatta midem kaldırmaz ama neden bilmiyorum son zamanlarda travestilere bakar oldum öyle şişman travesti olduğu yüz kmden belli olanlardan değil onlar mıdemi daha çok bozuyor travesti dediğim ladyboy japon taylandlı nerdeyse kızlardan farksız minyon beyaz tenli olanlardan tahrik oluyorum hani dışardan gören yüzde yüz kız der ama penisi var işte... normal bişeymi

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• hoşlanırsın ona kimse bişey diyemez sonuçta hayat senin ama o dediklerinden ladyboy filan yani türkiyede var mıacep?

bence kınamışsın bazı şeyleri belki zamanında sende hoşlanmaya başlamışsın:))))))))kız diyorsun ama penisi var..penis sadece erkeğe ait bir organdır sonuçta özünde erkektir o :)))

sen bilirsin yaşa hayatını kimse karışamaz yargılayamaz..

0|0
    0|0
    • tamamda tipi erkek olsa midem kaldirmaz travesti olsa hani boyle belli olanlardan kusarim ama bunlardan acayip etkileniyorum kiz gibi hatta daha guzel penisi olmasida sogutmuyor aksine kiz gibi olmalari hosuma gidiyor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• bakman normal .normal olmaması için zevk alarak ve ilgi duyarak bakıyor olman olurdu .tamamen kadınsı oldukları için ilgini çekiyor olmalı .

0|0
    0|0
    • evet kadinsi olduklari icin hosuma gidiyor ama penisleri olmasi midemi bulandirmiyor ya nornalde erkek olsalar mide kaldirmaz

• haklısın .hak veriyorum sana .ladyboy olanlar tam bir kadın neredeyse .ciltleri pürüssüz ve kadın gibi son derece düzgün .yüz hatları hoş ,ince dudakları var .

• evet ama penisleri var buna ragmen beni tahrik ediyor

• onlar beğenilmicek gibi değil ama sonuçta biseksüel oluyorsun.Problem burda onlarla anal ilişki yaşarsın,alışkanlık yapar.Bayandanda istersin.Bazıları aktif - pasif olabiliyor.Gaza gelip postu deldirmek de var:Temkinli yaklaşmak lazım.

0|0
    0|0
    • biseksuel olmak icin hemcinsinden hsolanman lazim ben oyle biseyden igrenc duyarim ama onlar kiz gibi hatta kizlardan daha guzel tek farki penisleri var bu bile beni sogutmuyor nornalde bakmamam lazim kadinsi olmalari hos

• google gorsellere ladyboy japan yaz bak sen etkilenmezmisin? samimi ol ama

• Tabiki etkileniyorum ama bizim etkilenmemiz sonucu değiştirmez.

Onlar erkek devamlı hormon alıyorlar bıraksalar birkaç ay sonra sen ben gibi olur.

• yalnız değilsin bende aynı şeyleri hissediyorum ya ama hiç tecrübem olmadı korktum gitmeye ama gidersem hoşuma giderse elime bile alırım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...