Penis boyu meselesi. Yetti artık hakikaten ben de sıkıldım ama bir bakın!

Bu boy meselesi benide sıktı ama bari şu soruyu düzgün dalga geçmeden yanıtlayın: Diyelim sevgilinizle cinsellik konuşuyosunuz size dedi işte pen.sim ufak diye siz fazla takılmadınız ... Diyelim ilişki yaşayacaksınız çıkarttı baktınız parmak gibi (kalınlığıda parmaktan biraz daha kalın) tepkiniz ne olurdu ? ama önsevişmeyi iyi yapıyor .. Bırakıp gidermiydiniz ? deyatlıca bi açıklama yaparsanız sevinirim

Not: Parmak kadar değil bilerek abarttım tepkiler ne olcak diye .. Önceden boyutunu pek kafaya takmazdım ama sitede gezindikçe 15 falan diyolar 15den aşağı olmazsa iyi olur diyolar biraz canım sıkıldı açıkçası

0|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• işlev işlev.. denemeden karar verme de gitmeye yeltenirse

0|0
    0|0
  • ya sen neden moralini bozuyorsunki? beraber olduğun kız seni penisin küçük diye bırakıp gidiyorsa en azından niyetini anlarsın çünkü senden sadece cinsellik istiyordur. ama seni gerçekten seven bir kız buna takılı kalmaz ve seni bırakmaz

0|0
    0|0
    • zaten böyle bişey yok kız falan ama tatmin edemezsem diye korkuyorum onunda hakkı var çünkü

• onunda hakkı var ama tatmin edemem diye korkuya kapılma çünkü gereksiz yere stres ve baskı yaratıyorsun, e bu seferde ister istemez gerçekten de ilişki esnasında yetersiz kalırsın bu baskı yüzünden

• Eldeki ile yetinmesini bileceksin .

1|0
    0|0
  • Millet cetveli getirin ölçüm var gene. Yahu denemeden bilemessinki yeterli mi yetersiz mi. Kime göre yeterli. Bırakıp gitme olayını heralde sokak kadınları yapar. Bu kadarda abartma. Tam bir birliktelik olmadığı sürecede bunu bilemessin.

1|1
    0|0
  • ilk gördüğümde biraz bozulurum ama belli etmem yüzüne vurmam asla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Erkek ve bayanda da ilk 3 cm önemli diye biliyorum. Sonuçta erkeklerin cinsel organının en çok uyarılan kısmı baş kısmıdır. Bayanlarda da giriş kısmıdır. Anlayacağın vajinaya girmeye başladığın anda bayanlar zevk almaya başlarlar sende öyle. Kısacası boyu önemli değil işlevi önemli derler =)

1|1
    0|0
  • şimdi bu hayaldir senin hayal ettiğin kadınla sevgilim dediğin kız aynımıki kızların hayaline karışıyon :) Ama sonuçta herkes kendi nasibinden yer :))

1|0
    0|0
  • takılma sen bunlara zaten bi kız hayatın kac penis görmüştür iyisini kötüsünü ayırt etsin ha yokmu var o zaten işin erbabıdır ,kalkıp evlenecek halin yk bunlar dert edilecek seyler degil takılmana bakk

1|0
    0|0
  • Afedersiniz birdaha penis boylarına yorum yapmayacagım :D

2|0
    0|0
    • zorlama yok arkadaşım ama %95'imizin ortak sorunu :)

• %95 mi ? SAÇMALIYORSUN. yada çevrendeki herkezin 3 tane testisi var.

• üretılen kondomlar bana uymuyor. yemişler senı burdakı kızlar evlenırler 3-5. yılında artık yukselır egoları, senı seven ıle baslayan cumlelerın sonuda ancak 1-2 si iyi biter ılskılerı.. kitap 9 cm der kalınlık kadını doyurması ıcın 5 cm olması lazım bu kalınlığın altında olanlar ancak dar olan vajına adayı bulsunlar davul dengı dengıne kuralını unutma derım. işlevi önemli ama kadının içindekı dısarı cıkartmadğı ego dunyasında ırı olanıda ararlar derım. ırı dedysem 16-20 arası..

0|0
    0|0
  • normali 14-18 arası deniliyor ama doktorların dediğine göre kadının haz aldığı mesafe 7 cm miş yani 7 cm kurtarıyorsa bişeyler olur ama bence gercek boyutu kadın penisin içinde olduğunu hissetmesidir. fazla olmasıda avantaj değildir

1|0
    0|0
  • bnim 14 15 civarı kasma baba işlevvvvvvvvvv :D taş gibi sert olsun kafa yarsın bak nasıl coşucaklar :)

0|1
    0|0
  • ne penismiş yav... takmayın abi bu kadar önünüzdeki ile mutlu olmaya çalışın, hepsi yeter bakmayın yetmez diyene, kullanmayı bilen önemli...

0|0
    0|0
  • Bütün site biliyo şimdi seninkinin küçük olduğunu :D

Kardeş şaka bir yana. Kullanmayı bilirsen hepsi iş görüyo, benimkide çok büyük. Partnerlerimin kasıklarında ağrı yapıyor, oda iyi değil yani. Çok takma kafaya.

0|0
    0|0
  • hiç sesini çıkarma bülent ers... çok arıyor o günleri şükret:)))

1|0
    0|0
  • benimde 17 ama bu durumu kafana takma.. sewen kadınlar fazla önemsemio bunu .. iyi kullan yeter ;)

0|0
    0|0
  • hiç bir kadın cüce bir erkeği istemez...

0|0
    0|0
Yükleniyor...