Erkeklere her istediklerini yaptırabilirler mi?

Ya bakıyorum ben de dahil buna tabi biraz gögüs dekoltesi görelim biraz kısa etekli bir kız görelim hemen agzımız sulanıyor bakışlarımız kilitleniyor :) Hee abazan diyebilirsiniz. Öyle değilim.. Yani bu şu yaşıma kadar cinsellik yaşamadıgımdan kaynaklanmıyor. Cinsellik yaşadım yaşıyordum da ama ilgimi çekiyor bu tarz kadınlar..

Ve bir kadın bence bir erkeğe istedikten sonra her istediğini yaptırabilir. Nasıl yaptırmasın ki. Kadını görünce gece far yemiş tavşan gibi kalakalıyorsun :)

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• yaptırım tabi :)

0|0
    0|0
  • her erkek yemiyo anacım o söölediklerini. amma velakin sana bişi diim mi istisnaları bir kenara bırakırsak kadının fendi genelde üstün geliyor ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• benım en sevdıgım sey sevgılım benı kandırıp istediğini yaptıgını sanıyor fakat ben aslında yapmak ıstedıgım seye onceden ıtıraz edıp sonra yapıyorum oda haha yaptırdım dıye pıs pıs sırıtoyr ıste onun o salakca sırıtsı kadının aslında ava gıderken avlandıgını bırkezdaha gösterıyor :D

0|0
    0|0
  • bi kadın bir erkeğe her haltı yaptırır..

0|0
    0|0
  • bana yaptıramadılar isterse bütün erkekler olabilir ama işte tez yavşayanlar yüzünden erkeklik gitmiş durumda

0|0
    0|0
Yükleniyor...