Eşinizle görücü usulü ile tanıştınız ve evlendiniz.

Nikah ve düğün oldu eğlendiniz coştunuz ve millet dağıldı. Nikah öncesi eşinizle hiç bir şekilde cinsellik yaşamadınız ve konuşmadınız. Ama siz evlilik öncesi 4 sevgilinizle yıllarca seks yaptınız ve seksi çok seviyorsunuz. Özellikle iri penisli erkekler sizi mest ediyor her daim. Sevgilileriniz içinize sinmedi ve onlardan ayrıldınız ve şimdiki eşiniz kocanız oldu. Bu arada kızlık zarınızı da diktirdiniz.

5 Yıldızlı bir otele gerdek gecesi için girdiniz.

Elinizi yüzünüzü yıkadınız, birer birer duş aldınız. Sonra birer duble viski içtiniz. Ve yatağa girdiniz.

Yavaş yavaş sevişmeye başladınız. Ve eşiniz soyundu. O da ne. Bamya kadar erekte olmuş bir penis. Kocanız penisini içinize soktu gidip gelmeye başladı ve hemen 5 dakikada boşaldı. Ama siz bundan hiç bir şey anlamadınız. Ayrıca kızlık zarınızı da delemedi, kan gelmedi vajinanızdan. Ne düşünürsünüz? Ne yaparsınız?.:)

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• kahrolurum o hayat boyu seksten uzak kalacağım nasıl olu falan derim içimden.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 5

• bamya kadar penis ten sonraki yazdıkların saçma olmuş. bamya kadar olupta zevk veren geç boşalan kişilerde var. bu şekilde sorsaydın daha iyiydi bence :)

0|1
    0|0
    • Önce sana kızdım şimdi barıştım.:) Bu da bir senaryo işte.:)

• dediğim gibi sorsan daha iyiydi. gerçekten bamya penis mi sorun yoksa genel olarak senin yazdıklarının toplamı mı sorun daha iyi cevaplar verilebilirdi.

• Yav baba, aslında kızların okuyup yanıtlamasını bekliyorum. Orta yerde sorun yok bence.:)

• vay amk ne beyin varmış yaww.. ne gerek var böyle bişey için kafayı bu kadar yormaya...

0|1
    0|0
  • Bu milletin hayal gücüne bayılıyorum..

0|1
    0|0
  • O nasıl talih arkadaş :D

0|1
    0|0
  • sapıkmısın sen ?

0|1
    0|0
Yükleniyor...