Cinsel organlarin birbirine uyumu

Arkadaşlar, her penis ve her vajina aynı değildir. Bunu hepimiz biliyoruz. Ben bakırım ve evlenmeden önce seks yapma gibi bir niyetim yok. Ama şunu merak ediyorum. Hayatımda bundan dolayı birşeyler eksik olacakmı? Şimdik evlendiğimde her iki tarafta kızda bakire ise ilk cinsel deneyimleri olacak ve burada vajina ve penis uyumu olmama bir durum söz konusu olabilirmi?

Bunu niye soruyorum. Benim bir arkadaşım çok kadınla beraber olduğundan bana her kadının vajinasının darlığı farklı olduğunu söylemişti. Bir iki defa başına gelmiş, kızın vajinası fazlaca geniş olduğundan fazla zevk alamamış. Bir kaç kezde kızların vajinası fazlaca darmış. Ve bu beni düşünmeye teşvik etti.

Diyelim kızla evlendim ve vajinası fazlaca geniş özaman cinsel hayatım ömür boyu hiçte güzel olmayacak. Dar ise o daha zevkli olacak ama fazlaşıda ağrı verebilecek.

İlk cinsel ilişkiyi evlilikte yaşamak uyum bakımından şansa kalmış gibi mi?. Kız küçük veya fazla büyük penisli erkekle evlenmiş olacak veya erkek dar veya fazlaca geniş bir vajinası olan bir kızla.

Bu durumda evlenmeden önce seks yapmayı tavsiye ediyormusunuz?( bir kaç kadınla) veya evlenmek istediğim kızla.

Yada yapmak istediğim gibi ilk seksi evlilikte yaşamam doğru olanımıdır?

Bakire bir kız önceden vajinasına başka penis girmediğinden herzaman evleneceği erkeğin penisine uyum mu sağlar? Ve darlık genişlik gibi bir sorun olmazmı?

Bu arada benim Penişim normal boyutlarda (15 cm uzunluğunda ve 4,5 cm (çapı) genişliğinde).

Ciddi cevaplar bekliyorum. Teşekkürler!

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım elbette insanların vücut ölçüleri farklı olur. ama bir ortalama vardır geneli kapsar bir de nadir görülen anormal ölçüler. türkiye de genelde 12-15 cm arası penis yaygındır. kadınların da durumu buna uygundur. vajina esnek dokuya sahiptir. her penise uyum sağlayabilir. sadece aşırı anormal ölçülerde sıkıntı yaşanır. normal konumda rahim 8-9 cm derinliktedir. cinsel uyarı olmadan parmakla dokunabilirsiniz. o kadar yakındır. cinsel uyarı başladıktan sonrra rahim içe doğru çekilir. esnek doku olduğundan da 16 cm ye kadar esneyebilir. daha uzun penislerde acı duymaya başlar. böylesi durumlarda pozisyon seçimi yapılarak durum normal hale dönebilir. örneğin penis kısa ise kadının bacakları karnına yaslanarak ve açarak ilişki tercih edilir. penis çok uzunsa kadın bacakları yere serip hafif açarak o şekilde ilişki tercih edebilir.

zevk alma konusu ise başka bir olay. bazılarımız kadının vajina içerisinden zevk aldığını sanarak penis ölçüsü takıntısı yapıyor. öyle bir şey yok. zevk almayı sağlayan sinir ağı klitoris ve perine bölgesinde yoğundur. iç dudaklar da olaya dahil. penis giriş çıkış yaparken iç dudaklar bu teması bağlı olduğu klitorise iletir zevk hissedilir. işin sırrı sevişmektedir. bir kadınla öpüşerek bile onu orgazm edebilirsiniz. temasa gerek kalmadan.

darlık genişlik konusu ise vajina esnek olup her penise uyumludur. burada bacağı çok ayırırsanız elbette vajina açılır ve bolluk hissedilir. kadının ayaklarının yere basmasına olanak tanıyın. yerden kuvvet alarak kalça hareketlerini ve vajina kasmasını sağlamalı. ya değilse bacakları havada olursa kaslarını kullanamaz gevşeklik hisseder zevk almazsınız. kadının kendi de zevk almaz. mutlaka ayaklarından destek almalı

zevk alınamayacak bir çift ve ilişki yoktur. sadece bilinçsiz ilişki vardır.

1|2
    0|0
    • Tesekkürler! Detayli bir sekilde yorumladigin ve tecrübeni paylastigin icin :-))

• rica ederim. sorun yok. herşey yoluna girer. sadece sevişmeyi öğrenin, asla bencil olmayın karşınızdakinin de mutluluk hakkı olduğunu unutmayın. gerisi kolay. kendinizi kasmayın. ölçülerle bilmem nelerle uğraşmayın bunlar boş şeyler. bir tek ölçü takıntısı bizim ülkemizde. herkes sevimesine bakıyor ölçüye değil

Kızlar Ne Diyor 5

• yaş kaç senin?evlilik öncesi biişey yaşama sakın.bu arada matematik sorusu gibi olmuş 15 cm 4,5 cm falan pi sayısı

0|0
    0|0
  • valla konu cinsellikse ahlaksal ya da dinsel kaygıları bir kenara bırakmak lazım. ben herkesin evlenmeden önce cinsel birlikteliği muhakkak yaşaması gerektiğini düşünüyorum. cinsel organların uyumu olayın sadece bir kısmı. yatak dili denen şey aynı değilse, tensel uyum yoksa vb. çok ciddi problemler çıkıyor. hele ki konu evlilikse ve bir ömür boyu beraber olma niyeti varsa tüm bunların göz önünde bulundurulması ve evleneceğin kişiyle yatak uyumunun olup olmadığını deneyerek öğrenmek gerekiyor. emin ol tr deki evliliklerin bitmesinin en büyük sebebi bu. cinsellik evliliğin en belirleyici ögelerinden biri bana kalırsa. aradaki iletişim problemleri bile birlikte tecrbe edilen doyurucu bir deneyimle çözümlenebiliyor.

0|0
    0|0
    • ya bu arada cevaplara şöyle bir göz attım da durumumuz cidden vahim. kız cinselliğin c sini bilmiyor kalkmış vajinası bollaşır vs. diyo. güzel kardeşlerim penisler nasıl ki sertleşip yumuşadığında boyut değiştirmiyorsa vajinada da esnek yapısı sayesinde bollaşma olmaz. insan bu cehalete cidden pes diyorum

• o geniş olanlar sonuçta ne afedersin or. :) herkesle birlikte olanın tabi geniş olur takılma bu kadar evlenmeden yaparsan acemiliğini yok etmek için yap uyum falan saçma evleneceğim insan gelip bana bunu diyecek hani gel birlikte olalım uyumlu muyuz bırakırım neden? çünkü çok saçma ne yani uyumlu değilse ayrılacağız bitecek mi benim kızlık gidecek ne yapacağım ben bu çok saçma başkasıyla birlikte olma konusu ise sonuçta tek seferlik olacak onlarla uyuyorsa onlarla mı evleneceksin yani senin için önemli olan evleneceğin kişi onua evlenmeden öğrenmen pek mümkün değil anca kız çoook aşık olacak kendiliğinden isteyecek ya da bakire olmayacak yoksa imkansız neredeyse

0|0
    0|0
  • sorduğun soruya önce güldüm sonuna kadar okuyunca samimiyetine inandım. genelde vajina penis uyumu vajina daha önceden kullanılmışsa sıkıntı olabilir. yani o bollaşma veye geniş olma hali çok cinsellik yaşamış ya da çocuk dogurmuş kadınlarda görülür. bakire bir kızın vajinasında öyle bir sorun olmaz. başta dar olur acır biraz ama zamanla geçer. uyuyor mu diye deneyecek değilsin. uymayacak olsa Allah insanı yatarırken bir de kod numarası verirdi o kod numarasıyla bulurdun uyanı.

doğru olan senin yapmak istediğin şey. evlenince yaşarsın o da sende ilk olursunuz mutlu olursunuz. bu penis benim vajinama uymadı diyen kadın en az 10 tane denemiştir. dene dene nereye kadar değil mi :)

penis boyunda gayet normal

1|1
    0|0
  • Nasi ya once sevisip snrami evlenicez abi olmaz oyle sey karsma bri cikti dur bir seviselim evlnmeden supriz olmasnmi dicez gelin ata binmis ya nasip demis

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Öncelikle binlerce kez yazılıp çizildi, tekrar edeyim penis boyu, vajina bilmemnesi ile seksten alınan zevkin arasında birebir bir bağlantı yok.

Dar vajina geniş vajina diye birşey de yok. Belki günde 20 kez cinsel ilişkiye girne genelev kadınları ya da saçma sapan fantezilerle dolu p*rno filmleri yıldızları için geçerli bir durumdur vajinal kasların esnekliğini yitirmesi olayı. Sarı ırkın dar vajinası bile abartılmış bir efsane.

Bir kadınla aynı gün içinde 4.-5. sefer ilişkiye girdiğinde esnemeden dolayı ya da peşepeşe uzun bir süre ilişki içindeysen giriş çıkışların çok kaygan oluşundan evet sürtünme azalır. Ama sekste tüm zevk sürtünmeden alınmaz.

Bu kadın içinde böyledir erkek için de.

Gelelim evlilik olayına. Cinsellikte birlikte yaşamak ta insanların önceden denemediği bir piyango şeklinde çekilirse evet ömür boyu mutsuz olmak gibi bir sorun sizin kafanızdakileri bekliyor. Erkek bir şekilde dışarda hayatı kovalıyor ama kadın iyice mutsuz yaşıyor.

Ve yazdıklarınızda erkek bencilliğini, Sadece kendi zevkinizi düşündüğünüzü görüyorum.

1|0
    0|0
  • Korkularının hepsi boş.

Her vagina her penisi alır. Bir kaç doğum yapmadan da dediğin gibi genişleme olmaz.Olsa bile zevk almayacak kadar genişlemiş olması halinde daraltma ameliyatı var.

0|0
    0|0
  • sıkıntı olmaz ama hamilelik büyük bir ihtimal

0|0
    0|0
  • tabi her penis her vajinaya uymaz, kimi dikdörtgen kimi altıgen şekilde olabiliyor. sokup denemek lazım giriyormu diye.

1|1
    1|0
Yükleniyor...