Yapay penis kullanan var mı?

Arkadaşlar merhaba. 24 yaşında bir erkeğim. Birşey merak ediyorum. Herkes biliyordur mutlaka prostat masajını. Erkekler makattan da zevk alıyor.Bunun gay olmakla alakası yok. Seks esnasında partnerime yaptırıyorum. Seks shoplardan anal plug ya da realistik penis alsam sizce olur mu? Daha önce deneyen, alan var mı? Dalga geçenlerde olacaktır elbette ama ciddi bir şekilde cevap verirseniz memnun olurum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Yok dostum gay filan değilsin senin gay olmadığın ne kadar keskin bir gerçeklikse sana gay diyenin de cinsellik konusunda tek kelime bişey bilmedikleri kesin. Prostat masajından bir çok erkeğin müthiş zevkler aldığı bunun çok doğal bir şey olduğu apaçık bir gerçek. Ülkemiz gibi geri kalmış ülkelerde bu tür ön yargıların olmasıda çok doğal. Ürün olarak sana bir tavsiyede bulunamayacağım byeee

• Dostum geri kalmışlıkla alakası yok ..ve normal bir olay da değil... erkeğin fıtratına ters.. kimse yapmasın elbette böyle olayları yapan da yaptıgının yanlış oldugunu günah oldugunu bilsin..

Kızlar Ne Diyor 2

• arkadaşımda var bir gecelik aldım denedim. :)

• Soktur canım soktur ahahahahahahahahhaha

• sortex sana straponla bir kayarım nerden geldiğini şaşarsın mk

• sokturmak çok hoşuna gidiyor sanırım?

Erkekler Ne Diyor 7

• Sizin üçlü dörtlü yapma zamanınız gelmiş.

Sevgilin en önde sen ortada arkanda başka bir erkek.

Boşver yapma penisle falan uğraşma.

• Bence sorun olmaz al ama kalın alma zor alırsın içine ;D

• G... s...tircen ama gay olmakla alakası yok diyecen, :D sen GAAYlerin kralısın kralı TOP oğlu top seni.

• Herkesin günahı ve sevabı kendine..

• arkadaşım sen bazı şeyleri karıştırıyorsun. gay olmayı kabul etmemek gay olmaktan kurtarmaz.

gay nedir sence. cinsel tercih olarak doğal olan penisini kullanmayıp cinsel organ sınıfına bile girmeyen ve tüm toplumlarda ve dinde yasak olan bir bölgeyi kendisine cinsel organ seçen kişiye gay denir. bir erkekle yatıp yatmaman önemli değil. oradan zevk alıp o noktayı kullanman sorun. bu uygulaman ileride kadın ya da erkekle birlikte olman konusunda önemsiz hale gelecek.

bence vazgeç bu işlerden. doğal olanı uygulayın. anormal işlerle kendinize kötülük ediyorsunuz

tercih senin elbette

• al bunu kullan link

• Dostum bu tarz bir isteğin varsa.. vazgeçmeye bak derim... bu gün dünya yarın ahiret.. senin için vazgeçmek hayrlı..

• kesinlikle.. kişinin nikahlı eşine dahi arkadan yaklaşması haramdır.. bu bayana böyle iken.. erkeğe zaten günah.. lut kavmi de eşcinsellikten dolayı helak edilmiştir.. arkadan yaklaşmakta bir lutiliktir..

• valla bılmdgımden sordum

• şakamı yapıyorsunuz?

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...