Ben bir tek sende prezervatif kullanmıyorum diyen adamın lafına sevinmeli mi üzülmeli mi?

erkek arkdaşım benden önce bayağı cnsel ilşki olmuş bir insan.benden öncekilerle hep prezervatif kullanmış,bende geri çek metodu uyguluyo.ben sevnmelimiyim? acaba ? yoksa açık sözlüğüne takdir mi etmeliyim?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz saçını kısa tut :) aklın uzasın.

Daha zamanla çok şey öğreneceksin. Öncelikle şunu söyliyim prezervatif kullanmayı tercih eden sayısı türk erkeklerinde çok düşük öyle ki %1 ila %5 tir bu durum genellikle yabancı kadınlarla birlikte olurlarsa ancak kullanırlar çünkü pek zevk vermez. Daha sonrası ise şudur; hep senden önce ve seninleyken durumları vardır. İşte senden önce şöyleydi de seninleyken böyle bu genellikle hemen her kıza uygulanır ki özellikle kız soruyorsa kaçınılmaz yanıtlardır kıyaslama yapılarak ama sen seviyorsun bu çocuğu belli inanmasan bile inanmış gibi davran çünkü mutluluğuna gölge düşürmesin nihayetinde seni mutlu edebilmek için bu yalanı uyduruyor. Bardağın dolu tarafına bakmak gerekir bazen. ;)

0|0
    0|0
    • Tşk ederim :)

• tesadüf gerçekten.hkediyosun ve de bulunduğun konumu..

• Bunu duymak güzeldi teşekkür ederim. Torpil olduğunu düşünmedim zaten sadece latife olsun diye yazdım (:

Erkekler Ne Diyor 15

• Bunu senden öncekilere söylemediğini nereden biliyorsun ?

Söylediğine güveniyorsun.

Eğer ona güveniyorsan ve sana sevdiğini söylüyorsa sevildiğine de güven.

Ama arkadaşının söyledikleri çok özel şeyler değil. Erkekler prezarvatif kullanmayı sevmez ve bunu kullanmazken bunu sana özel yapıyorum demesi bir anlam taşımaz.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • ne karistirirsiniz senden onceyi senden sonrayi keyfinize baksaniza arkadas. gecmisi hatirlarsan zevk alamazsin. gelecekten korkarsan da zevk alamazsin.

horoza sormuslar tavuk mu yumurtadan cikar yumurta mi tavuktan diye? horoz demis ki: polemige girmem ben isime bakarim.

isinize bakin.

0|0
    0|0
  • ziyaaaaaaa :D

0|0
    0|0
  • Yeter artık et ete değecek demek istemiş :)

0|0
    0|0
  • Belki senden önceki kızlara da bunu dedi.

Bilemeyiz :)

0|0
    0|0
  • Demek ki senin mikroplu olmadığını düşünüyor,bu pek sevinecek bir değil senin açından o yine kendinini düşünüyor zaten.

0|0
    0|0
  • Teni tenine deydiği için sevinmeli. seninle birlikte olurken arada başkasına çakarsa üzülmelisin ;) malum ne hastalık getirip bulaştıracağı belli olmaz ;)

0|0
    0|0
  • Demekki senden başkalarınıda beceriyo anlaşilan... Hamile kaldiğinda kim üzülecek...

0|0
    0|0
  • artık hissetmek istiyordur ondan

0|0
    0|0
  • Aman jestini sevsinler sevgilin pek bir ayrıcalık yapmış sana çüku dusesice

0|0
    0|0
  • Gaz maskesi ile gül koklamaktan bıkmış artık...

0|0
    1|1
  • Sen aldığın zevke bak...

0|0
    0|0
  • ımm artık bıkmısta olabilir:s prezervatifden

0|0
    0|0
  • sende buna inandın öyle mi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bilemedim :) şimdi

0|0
    0|0
  • üzülürüm senin yerinde olsam ya senden öncekilere de öyle diyorsa?

0|0
    0|0
Yükleniyor...