Geç boşalma sorunu ? ne yapabilirm

Benim sorunum, geç boşalma. 45 dakika - 1 saat arasında sürüyor. ürologların hepsine gittim. Bana “daha ne istiyorsun, millet erken boşalıp ağlıyor” gibi türü konuşmalar yapıp, vitamin hapı yazıp gönderdiler. Psikologa dahi gönderildim ama maalesef bana multi vitamin yazdı, gönderdi. Hiç bir şekilde ne kan tahlili ne hormon tahlili veya benzeri tahlil yapılmadı. 2 senedir evliyim ve de karşımdaki insan dahi bu durumdan rahatsız. Ne yapacağımı bilmiyorum. Lütfen bir yol gösterin.

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• abi sen jigolo musun ? derdin ne ? vucut göster nick o biçim bir de boşalmıyormuş. koşun kızlar koşun koşun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• partnerin bu durumdan rahatsız. ilginc

0|0
    0|0
  • benim askımda ne yasam ne etsem 45 dakkaya cıkarsam die düşünüyo gaaribim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kontrolün dışında geç boşalıyorsan, yani boşalmak istediğin halde de bu uzuyorsa evet bu bir sorundur. Zira bu cinsellik kalitenin düşmesine, senin zevk almamana daha ileride de ereksiyon problemine neden olacaktor.

Bence gitiğin hekimler baştansağma ilgisiz bakmışlar konuya. Tekrar başka ürolog ve hatta gerekirse psikoloğa gitmenizde yarar var.

0|0
    0|0
  • Yapılması gereken belli.Uzman bir cinsel terapiste gidip terapi alman gerekli.4 çeşidi var geç boşalmanın ona göre terapi alıp düzelirsin.

0|0
    0|0
  • 1 saat kızın pestilini çıkartıyorsundur. Bence cinsel ilişkiye biraz ara ver. Ben de bir ayda 4-5 farklı kızla birlikte olsam geç bolaşmalara başlıyorum fantezilere yer bulamıyorum ama 15-20 gün ara verdiğimde deli fişek gibi girişip 10-15 dk gibi bir sürede kaliteli bir ilişki yaşayabiliyorum.

0|0
    0|0
  • Geç boşalma sorun değil.. Ne zaman boşalacağını kontrol edememe sorun.. ikincisi ilikşki uzun sürdüğünde iki riski var.. kız sıkılabilir veya ereksiyon durumu bitebilir.. Ve güzel bir yanı var kadınlar iyi bir ön sevişmeden sonra 15 dakikadan sonra orgazm olabiliyor..

0|0
    0|0
  • reklamınıda yaptın ama tutmadı be kardes

0|0
    0|0
Yükleniyor...