İlişkilerimde dikiş tutturamıyorum , sürekli terkediliyorum :(

Günaydın arkadaşlar . Ben 24 yaşındayım . Bu yaşıma kadar hiç aşktan yana yüzüm gülmedi . Hele hele 2012 den 2013 sonu hep mutsuz ,özgüvensiz , korkak bok gibi bir hayat sürdüm . muhtemelen 2014 da aynı gececek . İlişkilerimde sürekli terkediliyor olmam benim gerçekten özgüvenimi zedeledi .Hep aynı sonu yaşıyorum , güzel başlayıp kötü bitiyor uzun bir zaman ayrılık acısı kalp ağrısı çekiyorum . Hayatımdan aslında öyle çok kişi geçmedi , lise aşklarını saymazsak tabi ... lise aşkı çocukluk aşklarım ,arkadaş ortamlarında olan buluşmalar v.s saymaya gerek yok , ama o zaman bile terkediliyordum :D Neyse ben beni bitiren kendimi artık 30üstü gibi hissettiren aşklarıma geçeyim .

Lise bitti 18 yaşımda çok aşık oldum , benden bayağı büyüktü . 28 yaşındaydı . Ailemin önceleri onay vermediği zorla ikna ettiğim 5 ay flört 2.5 yıllık nişanlılık sonucu TERKEDİLDİM . Hadi o zamanlar çocuktum , cahildim . Uyumsuz , geçimsiz , tripci , kaprisli , kompleksli , ota boka alınan oldukça şımarık biriydim .Adam daha fazla çekemedi bastı tekmeyi tabi . 1 yıl acı çektim . Sonra o arada bir tane serseriyle tanıştım 2 ay sürdü o da terketti beni . Onun amacı cinsellikti , kabul etmedim diye terkedildim . Yine aşk acısı tabi . Sonra bir tane daha playboyla tanıştım , o da cinsellik amaçlı yaklaştı , kabul etmedim terkedildim . Tabi acı çekmeye devam .

20-21 yaşımda hiç istemediğim bir ilişkiye başladım . Çocuktan gram hoşlanmıyordum ama uzun zaman peşimi bırakmayınca acıdım başladım . Acıyarak bu ilişkiye başladım , gidemedim psikolojik baskı yapıyordu intihar ederim v.s derken zorla bu ilişkiye alıştım . Hayatımın tükenmiş durumu bu ilişkiyle başlamıştı . Acıyarak başladığım bu ilişkide acınacak hale düştüm . Zamanla sevgisiyle beni kendine öyle aşık etti ki , aslında en mutlu günlerimi de bu ilişkide yaşadım en acı günlerimi de . Sonuç ; Nihayet o kaçınılmaz sahne ; TERKEDİLDİM .

Bu ilişkimden sonra yeni moda olan hastalığımız tükenmişlik sendromunu yaşıyordum sanırım . Bitmiştim resmen , ne özgüven ne bir şey .Hiçbir şey kalmamıştı.. Bu ilişkide özgüveni yitiriş o yitiriş bir daha da toparlanamadım . Aşka tam kapanmışken 2013 ocak ayında tesadüfen biriyle tanıştım . Ama hala aşk acısı çekiyordum . Odaklanamadım bu adama , yapamadım ayrıldım . Dikkatinizi çekerim ilk defa ben ayrıldım :D Ama gel görelim ki ayrılık sürecinde ben bu adama aşık olmuşum . Kışın gurur ettim aramadım . Yaz başı gururu attım bir kenara aradım , ve başladık .

Hayatımda tanıdığım en zor adamdı , ama en mükemmeli de ... Her bakımdan dört dörtlük bir adamdı . İş ,kariyer , eğitim kültür , ahlak ve dış görünüş olarak her kadının rüyalarını süsleyecek türdendi . Dedim herhalde Tanrı sesimi duydu da bunu hediye gönderdi bana . Ahanda acıya son dedim bu benim kaderim dedim . Sonuç mu ; tabiki de TERKEDİLDİM !

Sürekli neden terkediliyorum ? Dış görünüş olarak oldukça beğenilirim , Her ortamda muhakkak dikkat çekerim . Ama güzellikle olmuyor bu işler :(

0|1
0|16

En İyi Erkek Görüşü

• Anladım :) Gelincik çiçeği gibisin sen renkleri ve görüntüsü ile çok güzel olan bir çiçek, fakat alıp vazoya koyarsın, hoş kokulu bu çiçek kısa bir süre sonra bozulur, ağır kokusu her yanı kaplar yanına yaklaşılmaz ve bir an önce kurtulmak için fırlatılıp atılır toprağa sonra yeniden filizlenir ve yeniden yeniden...Terk edilmek, tükenmişlik sendromu.

Ben seni tanımıyorum, fakat anlatımından anladığım kadarı ile yaşadığın ilişkilerde ya seçim konusunda pasif kalıyorsun ya da kısıtlı bir çevreden ilişki oluşturuyorsun. Semt, yani yaşadığın bölge çöplüğünde farklı bir şey bulman mümkün değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• istanbuldaysan bana ulaş. Güzelliğin dikkat çekmen beni hiç ilgilendirmiyor.

Bak bende senin gibi oldum yıllardır bu şekildeyim...

Ne şekilde mi? ( link e bak )

link

isyaannnnnnn

0|0
    0|0
  • kıyamam annemm cunku karsındakı ınsana cok deger veriyor sun bu yuzden bawıt bır ılıskı yasıyorsun bır kez zor kadın olmayı

n olmayı dene ugrunda olsende bellı etme gıdene eyvallahın olmasın bak ne lluyor kapında yatarlar artık sevgı saygı ve ask anlayısı yok sevgıler gunlkuk asklar ıse ardcı soklar gıbı olmus yok artık oyle rskı sevdalar yok bence

0|0
    0|0
  • neden hemen aşık oluyorsun sankı seniki aşk değil bir güven arayışı ve buda bizim insanlarımız hemen keşfedip kullanıyorlar

0|0
    0|0
  • Allah'tan bitane de sen terketmişsin ,buna çok sevindim amma durumuna gelince kadın dediğin kendini biraz ağırdan satmalı , olgun davranmalı bu benim bu durumdan cıkardığım kanââtim : ) HAKSIZMIYIM ?

0|0
    0|0
  • herşeyi aşk sanıyorsun ve kendini kaptırıyosun. birine kendini kaptırırsan terkedilen sen olursun bu sonsuza kadar sürer. değişmen lazım, özgüvenin ne az oluucak nede cok ortasını bul. isyan etmen için erken daha 24 gayet iyi ama kadınlar bu yaslardan sonra ciddi ilişki istiyor. üzülmemek için bir ilişkiye başlarken 2-3-4-5 defa düşün.

0|0
    0|0
  • Kadın dediğimiz varlık esrarengiz olursa erkek onda bir şey arar... Doğal olun,ama erkeğin her istediğini ona vermeyin olurmu ?

0|0
    0|0
  • passa parola ben ben ben BEN TERKetmem seni :D kuzum beni sec ya neden sevgili yapmaya ugrasıyorsun sıkı bir dost bulmayı dene derdını paylas ne bılem işte :d

0|0
    0|0
  • Sabah sabah sabırla okudum neyseki güzel yazmışsın çokta sıkmadı yazın ama anlattıkların sıktı.sana gerçek terkedilmeyi anlatim.canımdan çok sevdiğim karım 10 saniyede bir daha dönmemek üzere beni terketti halbuki oda bana tapardı.e ne olduda terketti yavşak bir iğne kalbini bloke etti rahmetli oldu.sonuç 8ay öncesine göre daha iyiyim sendrom falanda yok ama çocuklarımızı beraber büyütemicez ya bu biraz canımı yakıyor şimdi bak bakalım hangimizin terkedilişi daha ağır daha yıkıcı

0|0
    0|0
  • Oncelikle gecmis olsun allah sabr versin bn boyle bise ilk defa goruyorum ama. Tabikide guzellikle olmuyor iç guzelligin iyi olacak ona gore

0|0
    0|0
  • ilişkiye başlayacağın insanı önce iyi tanı bunlar sana ders olmuştur umarım kendini dizginlemeyi öğrenmezsen daha çok acı çekersin..

0|0
    0|0
  • Bence guzel oldugun icin dikkat cektigin icin terkediliyor olabilirsin. Sevgililrin senden faydalanmak istiyorlardir sen de onlara istedilerini vermedigin icin sonunda terkedilmek normal.

0|0
    0|0
  • Şimdiki aşklara öpüşmeye sevismeye çok önem veriyo erkekler eğer onlar olmayinca hemen soguyorlar aklı başkalarına kayıyor

0|0
    0|0
  • sorunu kendinde ara

0|0
    0|0
  • senin için problem olmazsa ozelden yazarsan anlatmak istediğim bir iki şey var bu konu ile ilgili

0|0
    0|0
  • Dertli bir şekilde çok ve uzun konusuyor oldugundan olmasın relax rahat ol biraz :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...