30 yasında düşünüyorum evlilik ona da çok var

Yalnızlıktan çok sıkıldım bakire degilim ve canım her gece sevişmek istiyor bunu bastıramıyoum sırf bu yüzden uyuyamıyorum bile hayal kurmayla yetiniyorum git yap demeyin kocama bıraktım artık kendimi ama 30 yasında düşünüyorum evlilik onada cok varr bölede olmuyo napmalıyım

0|0
5|29

En İyi Erkek Görüşü

• mast yap ama bak yanlış yollara sakın düşme 30 yaş evlenmek için biraz geç değilmi bari 25 olsun yani iradene sahip ol iffetini korumaya çalış

0|0
    0|1
    • o ne ya hiç hoşlanmamm insan hissetmek istiyo

• her erkek öyle değildir dostum ben öyle birisi değilim ...bak herşeyin ilki güzeldir bak kendini evleneceğin adama sakla ilerde cinsel isteğinde azalacaktır zaten aynen çok acıkıpta sonra bir iki lokma aldıktan sonra yemek yeme hevesimizin geçtiği gibi her şey olur biter ama insanın yaptıkları yaptığı haram şeyler birgün karşısına çıkar bu işlerin sonu hep pişmanlıktır iki dakkalık zevk için ne ahiret koyarsın ne iman böyle oluncada derde kedere mazhar olursun

• teşekkür ederim eğer azda yardımcı olabildiysem ne mutlu

Erkekler Ne Diyor 28

• Karşılıklı konuşularak çözülür ancak sorunun.

0|0
    0|0
  • Yav gidin allah aşkına böyle yazıyorsunuz ondan sonra yıkıl şurdan diye cevap veriyorsunuz. yazmıycam hiçbrşey. bu ara cinsellik sayfasında moda oldu ilişki arayan kızlar ne hikmetse

0|0
    1|0
  • ya alınma ama tipik türk kızısın ya arkadasım gıt fuckbdy bul kendıne yap kocama saklıcam ne ya 30 yasında bakıreyle taşşak gecerım ben yanı bul bıtane sende mutlu ol buldugunda olsun bıtsın

0|0
    1|1
  • genc sın belkıde çok guzelsın ve çok arzulusun hakkında var bunları yapmaya biraz gem vurmayı dene yani konrolu ele all düştüğün zaman kimsenein faydası olmaz kendine başka bir meşgale bul kolay degıl ama dene

0|0
    0|0
  • Bir şekilde kendini kontrol edeceksin, bunu yaşayan bir kişi sen değilsin..

Tabisi başkaları seni bağlamaz..

Fakat kendini zapdedebilirsin istersen, mastürbasyon denilen olaya yöneleceksin... Akışına bırak herşeyi kendini kurallama.

cut.

0|0
    0|0
  • yaş kaçtı :D

0|0
    0|0
  • güvenilir bir partner bul. fakbadi olabilirsiniz ya da nadiren de olsa kimse bilmeden görüşüp sevişebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • zor bir durumdasın mastürbasyon da yetmez.spor yap ekzersiz yap bunlar hızını biraz yavaşlatır. Dene...

0|0
    0|0
    • zaten o bölümü okuyorum bir baslasa düşünmeye vktm ble kalmaz dgru

• Gecer ya takma kafana :)kendini mesgul edicek seylerle ilgilen mesela iyi gelir:)

0|0
    0|0
    • bu yatarken pek mümkn olmuo işte

• Ozaman yatmadan önce spor yapip yorulmayi dene :)) düşünmeye zamanın olmasın direk uyku moduna girersin:)

• Valla bence bakire değilsen yap kanka

0|0
    0|1
  • mast yapmaktan başka çaren yok ozaman...

0|0
    0|0
    • hiç hoşlanmıyorum o ne sacma

• kmseye güven olmuyoki be canım

• dogru diyosun be canım haklısın ama mutlaka vardır ama onu bulabilmek mesele...

• eğer konuşmak istersen ekleyebilirsin dinlerim anlatırım ;)

0|0
    0|0
  • sen hele bir kaldır şu gizlilkiği bak burda ne cehverler vaar :)

0|0
    0|0
  • Fuck buddy lazım sana geçiceksin bu kocam ayaklarını.

0|0
    0|0
    • yapma be yasım dha genç her erkek arzuluyo zaten benii

• Ahaha arzulanan her kadınla evlenilseydi ooo kabullen işte kaşınıyor duramayacaksın.

• Ben fuckbuddy arayan biriyim mesela

0|0
    0|1
  • its so easy. just relax. feel the me. :)

0|0
    0|0
  • beni ekle de biraz konuşalım ve tanışalım

0|0
    0|0
  • Kocana birşey kalmamış.

Vurdur gitsin 30 yaşına kadar kim öyle kim kala .

Keyfine bak.

0|0
    0|0
  • Yaz bana biseyler dinle benden, soyleyeceklerim var

0|0
    0|0
  • Bence en iyisi birisyle konuşup rahatlaman

0|0
    0|0
    • nasıl konuşupp

• illede rahatlamak istiyosan bunun en masum yolu sanaldan biriyle konuşup rahatlaman sen bunuda istemiyosan ve çok etkiliyosa seni psikolkla göreşblrsin o anda kafanı dagıtabilcegn şeyler önerebilir.

• yok yaa işe yarıycagını sanmyrum yinede tskr

• işte o zaman git yap demekten başka çare kalmıyor ama iyiyle yap bari

0|0
    0|0
  • sexpartner düşünmüyormusunz

0|0
    0|0
    • biz sex yapacak bayan arıyoruz bazı bayanlarda kendini zevkten uçuracak güçlü bir erkek. asllnda herşey var ama nedense ortada icraat yok herkes sonunda eline mahkum kalıyor:(sanırım bayanlardaki çekingenlik bunun nedeni.

• evet burdaki yazılanları okuyunca zaten bayanların ne kadar isteklı olduğu anlaşılıyor ama nedense yaklaşım olmuyor.

• öle evett

• anal yapın

0|0
    0|0
    • içlernde en mantıklısı bu oldu ama ykınlaşma oldktansonra gerisi glio zatn

• işte hayal et madem sende :) panpa :)

0|0
    0|0
    • çok komik

• olr kardes deneymli biri lazm bni ancak o anlar.d

• buyur söyle tabi istersen bekliyorum tabi istersen

• O zamana kadr sabredemeyeceğin belli bu durumdan o anlaşılıyor.En iyisi iyi düşün derim ben.

Uygun görürsen konuşabilrz mesela?

0|0
    0|1
    • ben aday arıyorum demedm napmalıyım dedm

• sanal alemden aslaaa

• Bide bu lafa hastayım ha, sanki reelde nasıl buluyosan.Ne farkı varki? Reelde karşına çıkan herkesi tanıyosn sanki.

• Fuckbuddy arayan kız ise, aday bulması kolay olur. Google'a fuckbuddy arıyorum yaz, fuckbuddy arıyorum yazan erkekleri kolayca bulursun.

0|0
    1|2
    • o ne demek

• ben aday arıyorum demedmki

• Git karyolaya sürtün o zaman bizene?

• Dayanmakla en iyisini yaparsın yoksa pişman olursun ve geri dönüş asla olmaz nefsine hakim ol git gez dışarıda felan arkdaşlarınla takıl tek kalmamaya çalış

0|0
    0|0
  • Çok abazan arkadaslarım var tavsiye edebilirim seni

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ya 30 yasında bulamazsan nolacak koca hemen istedıgın yasta bulunabılecek bişi olsa evde kalanlar olmazdı :D at beslenirken kız istenirken demişler :D

0|2
    0|0
  • Canım sen oyun istiyorsun bize eşlik edersen her halinle doyuma ulaşırsın

0|2
    0|0
  • canım evlen sen en iisi .. boşver yaşı maşı.

0|0
    0|0
  • Netten kendine oyuncaklar sipariş et dantel gecelikle veya fetiş kıyafetlerle uyu ruyanda mutlaka sevisecegin biri olur kendini okşa :))

0|0
    0|0
  • açık işte geriye güvenilir birini blmak klmş

0|1
    0|0
Yükleniyor...