Yasadışı p*rnografik sitelerden korunma yolları nelerdir?

Arkadaşlar, hepimiz bazı özel durumlarda p*rno sitelerine mutlaka girmişizdir çünkü bu bir ihtiyaçtır. Ancak bazı yasadışı illegal içerikler maalesef cinsellik dünyasının içine kadar girmiş bulunmakta. Çocuk p*rnosu olarak bilinen şerefsizlikten ve bunun gibi yasadışı içeriklerden kendimizi nasıl koruyabiliriz? Hangi websiteler tehlikelidir hangileri güvenlidir? Gerçi bu durum ülkeden ülkeye değişebiliyormuş ancak ben bizim ülkemizin kriterlerini öğrenmek istiyorum. En korktuğum şey, yasadışı sitelre farkında olmadan yanlışlıkla girmek. Bu siteler (çocuk p*rnografisi gibi) ayrıca güvenlik güçleri tarafından 24 saat denetim altında tutuluyor ve girilmesi durumunda direkt anında operasyon düzenleniyor. BU TÜR SİTELERDEN KENDİMİZİ NASIL KORUYABİLİRİZ ARKADAŞLAR? SORUM CİDDİDİR!...LÜTFEN DALGA GEÇMEYİN!...

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• deep freze yükle ve neleri filtre edeceğinizi belirleyin...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• gitmeyecen o kadar nete girmeyen nefsine hakim ol..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Merak etme zaten ulkemizdenyasak oldugu icin girisleri kapanıyor bunkadar stres yapacak bisey yok. Adam sanki pentagonu istemeden hacklersem nolacak diyor :D

0|0
    0|0
  • dünyaca ünlü sitelere takıl..

ben reklamlarını yapmayayım burada,

0|0
    0|0
  • internet servis sağlayıcıları ip ban yapıyor artık ve daha da gelişmiş bir sistemle çalışan çocuklar için internet erişimlerine abonelik yapabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...