Evlilikte cinsellik ne kadar önemlidir?

Evlilikte cinsellik ne kadar önemlidir,eşinizden bu konudaki istek ve beklentileriniz nelerdir?

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• eşinle olanı mı sordun?

1|0
    1|0
    • hayır metreslerle olan ya da jigololarla olan seksten bahsediyor. Evliliğin temel taşları nasıl bilmessin. X(

• kanka senin eksilemen hoş olmadı ama ritüel olan seyler çok önemini korumaz açıklık getirmek için sordum ben.

• Evlilik konusunda hassasım üzgünüm.Bilemem ritüelini.Neyse umarım alırsın cevabını.

Erkekler Ne Diyor 18

• Kendini snırlamayıp sebest bırakması makuldür. Cinsellik evliliğin bel kemiğidir.

0|0
    0|0
  • Evet önemlidir tabiki...Cinsel uyumluluk evliliğin temel taşlarından biridir bana göre...Sevgi Saygı olupta Cinsel uyumluluğun veya Tatminin olmaması kişilerin bu hususdaki tatmini dışarıya yönelerek bulmaya sebep olur ki, buda sonu getirir. Evlilikte Cinsel konuda çiftler arasında çekingenlik, utanma veya gurur sıkıntısı olmamalı, karşılıklı istek ve arzular bilinip amaç biribirini en üst seviyede zewkle mutlu etmeye çalışmak olmalıdır diye düşünüyorum...kih..kih..kih..

0|0
    0|0
  • walla soyle bır yanıt vereyım bosanma sebebı olup tek celsede bosanılan bır olaydır buda ne kadar onemlı oldugunu gosterır

0|0
    0|0
  • Yaşa göre değişir, eşini sexi bulup bulmamana göre de. Çok sexi bir karın varsa her gün de olabilir. Sexi bi kadın değilse sevdiğin hafta da 1 de olabilir. Evlilikte cinsellik olmazsa ilişki zayıflar, bitmeye yüz tutar

0|0
    0|0
  • Çoooooooooooooook önemlidir. Bu da soru mu Allah aşkına! İnsan ne için evlenir kara kaşına kara gözüne mi? Zina mı yapsın yoksa insanlar. Evlikte eşler arasında ayıp yoktur. Her türlü fantazi yapılmalıdır. Evlilikte bu olmaz ise evlilik zorlaşır.

0|1
    0|0
  • Tiryakinin çayı gibidir.olmazsa başagrıtır

0|0
    0|0
  • Eşler birbirlerini tatmin etmeli, doyurabilmelidirler. Aksi halde eşlerde dışarıya kayma yaşanabilir.

0|0
    0|0
  • Cok onemlidir. İstekler saymakla bitmez

0|0
    0|0
  • o dedıyın cok onemlıdır ve once doyurmalı sonra doymalısınız ve her yur ve sekılde ola bılır en assa 6 saat de surmelı

0|0
    0|0
  • kişiden kişiye göre değişir yane şahsen o kadar iyi olucak diye bir kaide yok en önemli olanı karşılıklı sevgi ve saygıdır

0|0
    0|0
  • Cinsellik bi araçtır, Önemli olan amaca giden bu yolda bu aracı iyi kullanabilmek, Yani Mutlu,huzurlu, aşk dolu birlikte olabılmek.. bılmem anlatabıldım mı...

0|0
    0|1
  • evlilik=cinsellik

0|0
    0|0
  • Önemlidir hemde yüzde 50

0|0
    0|0
  • çook

0|0
    0|0
  • o kadar önemliki olumsuz seyler yaşandıgında boşanmalara kadar gidebilir...

0|0
    0|0
  • sevgililikteki muameleyi beklemesin

iki saat dil dokturtmesin

0|0
    0|0
  • çok önemlidir

0|0
    0|0
  • olmazsa olmazıdır cinsellik...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• önemlidir tabikide

0|0
    0|0
  • insan ne için evlenir sevdiği insanla... üremek cinselliği rahatça yaşamak için yani evlilikte cinsellik olmazsa olmazlardan iki taraf da birbirni mutlu etmeli bence

0|0
    0|0
  • evlilikte cinsellik yapı taşıdır..cinsellik yoksa sevgi de aşk da saygı da anlayış da bi yerde kalakalır.benden tavsiye.gerekirse herşeyin anahtarının cinsellikte yattığını düşünün.cinsellik yoksa evlilik de yok...

0|0
    0|0
  • çokkk önemli

0|0
    0|0
  • Evliliğin amacıdır. Fakat gördüğüm şu evli insanlar bir süre sonra sevişmiyor, ay da yılda bir kez..

Kadınlar boşuna hayal kurmasın erkek zaten bir zman sonra onu orgazm etmeye bile uğraşmıyor.

0|0
    0|0
  • çok önemlidir. eşimden hep profesyonel olmasını ve sık sık mesai yapmasını beklerim

0|2
    0|0
Yükleniyor...