Erkekler neden telefon kamera gibi farklı amaçlar için ısrar eder ve olmayıncada hakaret eder

önce şunu demeliyim genelleme yapmıyorum öyle yapanlar için söylüyorum

genelde daha 2 gün olmuş tanışalı hemen telefon kamera gibi farklı isteklerde bulunuyorlar o değil olmaz diyincede hakaret etmeye baslıyorlar yaa benim öyle bir zorumluluğum var mıtelefon kamera açmak zorundamıyım karşımdakıler öyle zorumluluk yüklüyolar kaldıki kimseye güven yok ben kendi cinslerime bile güvenmiyorum netten tanıstığım kızlara bile telefon vermiyorum birisine vermiştim kız lezbiyen çıktı ve basıma bela oldu kendi cinsim olan kızlara bile güvenemiyorken telefon falan vermiyorken 2 gün tanıstığım erkekler hemen kamera telefon isteyip sonrada hakaret ediyorlar sanki öyle bir zorumluluğumuz var

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• İkisi için de hiç bir zorunluluğun yok .

Tel numaranı verirsen , bezdirme amaçlı olarak her an ve olmaz zamanlarda arayıp prensiplerini zayıflatmak ve her ne istiyorsa onu yapman için üzerinde adı belli olmayan bir baskı kurmak için isterler ..

Kameraya gelince , kasdın telefon ise kimseye ne fotoğraf ne video borcun var ve bu görüntüler ne kadar masum olursa olsun , asla nerede kullanacağı veya kime " kekliğim " diye göstereceğini asla bilemezsin.

Kameradan kasdın net konuşmalarında kamera ise asıl bu çok büyük risk , zira sen farkında olmadan bir frikiğini yakalar ve resimleyebilir , sonra bunu sana karşı güzellikle ya da zorlayarak kullanma ile dahasını elde etmeye çalışabilir.

Velev ki , böyle şeyler yok , bu durumda yüzüne bakınca güller mi açtıracak görüntü yoksa birden şair ruhuna zembil ile ilham mı gelecek.

Eğer konu hakaretamiz kapanıyorsa , bilesin ki kameranın senin görmediğin açısında başka birileri de seni izliyordur ve , onlara bozum olduğu için de son vuruşunu yapıp giderler. Ellerinden bu gelir...Zira sırtlan planlar kafalarına geçmiştir , bir daha " keklik " turuna çıkmak zorunda kalacaklardır.

Kimse padişahın torunu değil , kimsenin senden bunları istemeye zerre kadar hakkı olamaz . Bunun hiç bir tarafı masum değildir , buna dair hakkımdır ya da nolucakki fısıltılarına da aldırma. Zira , goruntun ne kadar masum olursa olsun , hangi bilmemne sitesinde paylaşılacağını asla bilemezsin.

Aklında olsun , nete düşen görüntüyü polisin bile temizlemesi yıllar alıyor , buna yurtdışı siteler dahil değil.

1|0
    0|0
    • ayy zaten ben kızlara bile vermiyorum veya kamera açmıyorum lezbiyen çkıyolar erkeklere nasıl hemen güvenim dediğin gibi görüntü kaydı falan var birde çok ısrar edince erkek şüpheleniyorum

• sonunda mantıklı birisi çıktı teşekkür ederim yorum için :)

• Ben teşekkür ederim :) eic icin ayrıca teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 6

• ben o kadar ısrarcı değilim tek bir defa sorarım eğer verirse tlf numarsını bir merhaba derim rahatsız etmeden kapatırm

kameradada aynı şey geçerli

kabul etmesse ısrar etmem kendisi bilir der geçerim

ya istersen bir dene bende yani

iyi anlamda diyorum bir cevap yazrsan sevinirim

0|0
    0|0
  • kardeşimbenim güzel çiğdem kardeşim burası sanal bu sitenin %90 ı sapık doğru erkekler var ama bulmak zor telefon ıstemekte ne demek ya ? sapıklıga gırer telefonunu versen arar güvenmeden vermeyeceksin benden kızlar bile istiyor güvenmediğime vermiyorm neden?

0|0
    0|0
    • ayy ben kız oldum halde kızlara vermiyorum yaniiii onalr bile bela olabiliyo erkekelre hemen ansıl güvenelim

• güvenilir insan kurduğu cümlelerden anlaşılır dostum biraz insan sarraflığı varsa anlarsın ;)

• bence hiçbir zorunluluğun yok konuştuğun kişiyi görmek değil bu biraz sapkınlığa giriyor

0|0
    0|0
  • cahil olduklarından.

0|0
    0|0
  • ya elelman azgın bir sapıktır ya da karşısındakinin gerçek kız olup olmadığını öğrenmek istiyordur

0|0
    0|0
  • çünkü konuştuğumuz kısıyı görmek isteriz tek nedeni bu.

0|0
    0|0
    • fotolardan zaten görüyorsun birde üstüne hakaret etmeye ne hakkınız var kaldıkı biz artık kendi cinsimiz olan kızlara bile güvenemiyorum erkeklere hemen ansıl güvenelim

• o fotoların o kişiye ait olduğunu bilemem emin olmak için görmek isterim gayet doğal hakkımdır.

Kızlar Ne Diyor 1

• İstediklerini alamayınca hırs yaparlar ve sinirlenirler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...