Sizce doğru bir karar mı veriyorum ?

Arkadaşlar ben 29 yaşındayım profilde yazana aldırmayın kayıt olurken yanlış yaptım.Bu güne kadar hiç bir kızla birlikte olmadım.En son teklif ettiğim kızdan aldığım tepkiden sonra bir daha bir kıza teklif etmeme kararı aldım çünkü dillerinin ayarı yok.Beni bütün arkadaşlarımın yanında rezil etti.Ben de kızlara karşı bir şansımın olmadığı kanaatine vardım.Acaba cinsiyet değişimi yapsam erkeklerin ilgisini çekebilir miyim ? Çünkü bu travmadan sonra herhangi bir kızla birlikte olmam mümkün değil.O günden beri hergece ağlıyorum yaklaşık 4 aydır mast. yapmadım.Acaba ben bir kızla birlikte olmayı hak etmiyor muyum ? bunun için gay mi olmam gerekir ? ve gay olursam düzelir miyim ?

0|0
77

En İyi Kız Görüşü

• biz nasıl sansımıza odunlara denk gelıyorsak sende ineklere denk gelmişsin ne demiş şair atamam yine kendimi denize ; dünya güzel...yaradılışımız ve anatomımız gereği ilişki kadın ve erkek arasında olur tabı farklı secım yapanları kınamıyorum onların senden buyuk sorunları var malesef o yuzden bu secımı yapıyolar sen gözune değil gönlune bakarak bır kız sec emın ol doğruyu bulacaksındır

0|0
    0|0
    • En kısa sürede ölürsem dünya için en hayırlısı o.Başka bir kız diye birşey artık düşünmek istemiyorum gerek yok çünkü.Olmayacak dua'ya amin demek kadar saçma.

• sen mutlu olmayı istıyomusun , biriyle ilişki yasamayı?

• artık istemiyorum

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Tövbest...

0|0
    0|1
  • senın problemın daha farklı bırsey olabılır. ya hep ya hıccı bırısın, yetınmeyı sabretmeyı bılmedıgın ıcın ıstedıgın olmayınca herseyı yıkıp gececek bırı olabılırsın ıc dunyanda. ne desem yanlıs olur aslında suan. burada bılınclı bılıncsız bırcok ınsan var bızlere danısma, bı terapiste gıt en kısa surede o sana yardımcı olacaktır.

0|0
    0|0
    • Valla benim bu durumdan sonra düzelmem imkansız.

• terapıste gıt yıne de. zaten cınsıyet degıstırmeye kalksan bıle bırcok psıkıyatrın kontrolunden gececeksın. onlar onay vermeden olamazsın ayrıca cok pahalı butcenın kaldıramaycagı amelıyatlar olacaksın ve bı cınsel organın bıle olmayacak cınsıyetsız olacaksın( bana katılmayanlar olabılır bu benım fıkrım amacım kımseyı kırmak degıl ıcınızde degıstırenler varsa kusura bakmasınlar.)

• şuan bir cinsel organım var ama bir işe yaramıyor.Benim arkadaşlarımın %90 ı evlendi çoluk çocuğa karıştı.

• canım benim bence tipinle alakalı ..

0|0
    0|0
  • Hayır dostum olay tipte olsaydı erkeklerin sadece %10 kendine sevgili bulurdu o kızın götlüğü saçmalama git kendine sana yakışacak kızı bul evlen zaten gelmişin 29 yaşına şu saatten sonra hawai işleri bırak

0|0
    0|0
    • Zaten gördüğüm 10 erkekten 9 u tek takılıyor.Tespitin doğru tebrikler.

• işte ben de onu diyorum gay olsam adam olanı bulur mu diye ?

• Saçmalama sen zaten özgüven eksikliği yaşıyorsun gayler özgüveni yüksek insanlar canın daha çok yanar

• ya hayir sacmalama

ne dediginin farkinda misin

elin sümüklü kizi seni begenmeyip seninle herkesin icinde dalga gecti diye bunlari mi düsünmen gerekiyor..yamayin yaa

sacma sapan seylere bozmayin moralinizi

0|0
    0|0
    • Aslında saçma sapan değil haklı kız.Ben kimim ki onla kendimi düşünecem.Ama yinede acayip kötü vurdu herkese söylememesi gerekiyordu.

• demesi kolay uygulaması bu düşüncelerden kurtulması.Unutması zor olan kısım.Bu aralar dediğin gibi ya boşveerr diyip gülüyorum sonra gene aklıma geliyor ağlıyorum deli oldum resmen.

• hmm ya bir psikologa gitsen ?

• senin gay olasin var . kiz ne dediki sen böyle bir karar aldin cok sacma, kizmi yok dünyada

0|0
    0|0
    • hayır gay olası fılan yok bence. kendını erkek ya da kadın olarak yeterlı gormeyen bazı ınsanların bu tarz yonelımlerı olabılıyor. özguven sorunu yasıyor suan.

• Öz güven sorunu mu ? intihar etmeyi bile düşündüm.

• Salla gitsin yapan gay olsanda yapar sorun karsindakilerde birak eseklik onlarda kalsin

Erkekler Ne Diyor 7

• Bırak takma kafaya yeter sen yine kendin ol hatun milletiyle uğraşılmaz...

0|0
    0|0
  • sen kendini yetersiz buluyorsun ya da bir eksiklik var bu yüzden bole düşünüyorsun bence kızla falan alakası yok

1|0
    0|0
    • sen benim durumuma düşseydin tepkin düşüncen ne olurdu merak ediyorum.

• Psikologa git derim

0|0
    0|0
  • sen önce biir piskiyatriye git kardeş çözümü orda ara burda değil

0|0
    0|0
    • ilk baş bedava olan yöntemi deniyim dedim.

• millete bedavadan verecen yani amk bari para alda bir işe yarasın :))

• Ben o kıza ne olursa olsun ''odunu verirdim'' değişim lazım sana sadece

0|0
    0|0
  • Kız ne dedi dostum sana?

0|0
    0|0
    • "Kız-Arkadaşlar ... bana teklif etti

kalabalık- ahahhah puhahahah

kız-Şunun tipine bakın ya bide kendini benle hayal etmiş.Kim oluyorsa ! ?

kalabalık- hahahaha

benim yüzüm - kıpkırmızı

• Haklısın çok kötü bir durum. Ben olsam bende bir travma geçirirdim. Ancak sen şu noktada hatalısın, seni istemeyen bir kıza teklif etmen kötü olmuş. Kızlar duygusal ilişkilere sıcak bakıyorlar. Önce etkileyeceksin sonra teklif edeceksin..

• Gay olasın var galiba. O olmazsa baskası olur yani kendini beğenmişliğidnden yapmış kız.

0|0
    0|0
Yükleniyor...