Penis boyu ve boşalma süresi nasıl ?

Merhaba.

Direk konuya giricem hiç uzatmayacam. Dalga geçecekler başka kapıya lütfen. Penisimin boyu 12 cm civarı, kalınlığı ise 3-5 cm arası değişiyor. Mastürbasyon ile 1-2 dk oluyor. Bazen 5-10 dk'ya kadar da çıkıyor. İlk şeyler mast tabi. Hiç ilişkiye girmedim düzelir mi, yoksa sorun mu ?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bakma kardeşim sen etrafta uçuşan 18 lere 21 lere. Türkiye ve çevresi coğrafyanın ortalaması 13 cm civarı. Sanırım 8 cm kadar işlev bozukluğu yaşanmıyormuş. Boşalmanın çok çabuk olması ise belkide yaş ve sosyal çevrenin bir sonucu olabilir olmayadabilir bilmiyorum. Zamanla sürenin daha uzuyacağını düşünüyorum ve ayrıca unutma masturbasyon direk orgazm odaklı bir davranış birde 18 yaş civarında insanın hormondan yaratılmış gibi olduğunuda hesaba katarsak...Bence şuan rahatsız edecek bir durumun yok zamanla normalleşir.

0|1
    0|0
    • Asosyal bir insanım. İçime kapanığım genellikle süreyi etkiler mi bu ?

• Etkileyeceğine inanıyorum. Bence erken boşalmaya odaklanacağına asosyal olma nedenlerine ve bunu yenmek için nelere göğüsgermen gerektiğine yoğunlaşmalısın. Sana yürekden söyliyebileceğim tek şey her varlık çok değerlidir ve yaşama geldiyse mutlaka bir yeri amacı vardır. Hafif komplekslerinvarsa direk üzerine git kendini tanı ve en değerli yanlarını ortaya çıkarmak için elinden geleni yap. Seni en iyi sen biliyorsun değerini bil.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• penis boyun kalınlığın iyi,

mast. süresi normal zaten mast. amaç zevk almak değil boşalmaktır,

ilişkide heyecan yapmazsan iyi olur, erken boşalmazsın merak etme.

0|1
    0|0
  • 12 cm benimde ama titretiyorum önemli olan işlev boşalma süresi erken bence bendede geç boşalma var o da iyi değil ama

0|1
    0|0
  • alet boyu mevzusunu erkekler kızların gerçekte aslında önemsemediğini bildiği halde kafasında sorun etmesi obsesif düşünceli kişiler oldukları için oluyor. böyle kişiler genelde vücutlarına kafayı takarlar somatizasyon bozukluğudur bunun tıptaki adı. estetik cerrahlar bu insanlardan para kazanır. herneyse. boşalma süreni kafaya takma gerçek ilişkide daha uzun çıkıyor o süre

0|1
    0|0
  • erken boşalma sorununu ilişkiye girmeden anlayamazsın penis boyun normal olan 12-18 cm sınırları içinde ve zevk aldırma tatmin etme gibi bir sorunu olmayacaktır

1|1
    0|0
Yükleniyor...