Mastürbasyonla kendimi bozdum kirlenmiş hissediyorum?

ben cinselliği çok küçük yaşta keşfettim.5. sınıfa gidiyordum. kızlık zarı ne bilmezdim o zamanlar. 1 sene boyunca yaptım bayağı. bir gün yaptığımda çamaşırıma kan geldi. sonra ilk adetimi oldum. anlıcağınız bozuldu yani. lütfen bu konuyla dalga geçmeyin. ben kendimi kötü hissediyorum ve evlenememekten korkuyorum. öyle hiç elele tutuşmamış,öpüşmemiş biri değilim. sevgilimle seviştiğim oldu ama cinsel ilişkiye hiç girmedim. kendimi kötü hissediyorum.. sizce ben namusu olmayan bir kız mıyım?

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Bekarete fazla önem vermeyen biri ile de evlenebilirsin fakat doktor muayenesi olmadan bekaretini kaybetmiş olduğu konusunda kendin karar verme.

0|0
    0|0
  • üzme kendini bu kadar herşey olacağina varır ilerde eşin olacak kişiye açık açık soylersen sorun olmaz...

0|0
    0|0
  • alakası yok sadece cahillik.

0|0
    0|0
  • Gayet normal bir kızsın, ilişkiyede girebilirsin bunlar olağan şeyler.Üzülmeyen yersiz bence.Stres yapma :)

0|0
    0|1
  • yaşın kaçki?

0|0
    0|0
  • evet öylesin zarın ne önemi var herşeyi yapmışsın işte

0|0
    0|0
  • Zırvalama git uyu biraz geçer gider.

0|0
    0|0
  • namus kafada biter. zihniyetine küfür etmek istiyorum.

1|1
    0|1
  • oha lan bu nası bişi yav :S

0|0
    0|0
  • Ve hamilesin

0|0
    0|0
    • Bakirelik zarın delinmesi değildir ama sevgilinle sevişmende hoş değil

• Önemli olan bedeninin değil ruhunun bakir olması fazla tasalanma

0|0
    0|0
  • evet öylesin .

0|0
    1|0
  • ailen muhafazakar mi

0|0
    0|0
  • saçmalık

0|0
    0|0
  • kendiini namuslu hissediyorsan namuslusun, eğer namussuz hissediyorsan namussuzsun

0|0
    0|0
  • bi yalayım düzelir...

0|0
    1|0
  • İstemeden olmuş, normal ilişki esnasında olsa açık açık söylersin birlikte olduğun kişiye derdim ama durum farklı, evlenmeden 2-3 gün önce zarınızı diktirirseniz problem yaşamazsınız, yaş kaç?

0|0
    0|0
  • ilk adetimi oldum demişsin. belki çamaşırına gelen regl kanamasıydı?

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hayir degilsin burdaki erkekler 100 kizida sikse namussuz olmaz ama o kızlar namussuz olur baslarim namusunuzada keşke biraz arastirsaydin bu önemli bir konu ailenle paylasmalisin veya sevgilin ile senle evlenmeyi dusunen biriyle yani

0|1
    0|0
  • Namus, 2 bacağının arasındaki seni hastalıklardan koruyan zarda değildir.

0|0
    1|0
  • namus senin için kızlık zarınsa evet namussuzsun

1|0
    2|0
  • canım benim zar önemli değil önemli olan namusun. o sadce bir hastalık koruyucu üzüülme

0|0
    0|0
  • parmağını mı soktun ne yaptın anlamadım ben ya? burdakilere bu soru sroulmazda zaten neyse sormuşsun. kendini kötü hissetme bazılarından daha namuslu olduğun kesin

0|0
    0|0
  • Bende voleybol oynatken köyde traktörün bir parçası vardı Demir'den zıplim tutim derken oraya çarptım ve çok pis acıdı offf hatırladıkça dayanamıyorum baktım küçük bir kan gelmiş bende bozulduğunu düşünmüştüm ama ne bilin ya bence çok acıdı diye öyle oldu yoksa içime gitmedi çarptım öyle

0|1
    0|0
  • Kendi namusunu zarina indirgeyen zar kafalilardan biri daha

3|0
    1|2
Yükleniyor...