Bakire bedenler fahişe ruhlar !!!

Bakire bedenler fahişe ruhlar sözünden ne anlıyorsunuz. Günümüz toplumunu yansıttığını düşünüyorum, fikirleriniz nelerdir.

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• ay aşkım ben bakireyim önden olmaz diyip başka türlü herşeyi yaşayanlar için söylenmiş bir söz.

0|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• hak yolu hariç her türlü bok yolundan geçenler.

0|1
    0|1
  • bu eskidendi canım artık bu değişiyo malesef ruhlarda fahişe bedenlerde fahişe olmaya başladı.

0|1
    0|0
  • insanın vücudunun bakire olması önemli değil beyninin düşüncelerinin bakire olması önemli sözünü aklıma getirdi

0|0
    0|0
    • benim yazdığım bir tık sertleştirilmiş hali :) Ne düşünüyorsunuz peki bu konuda.

• bedeni fahişe olduğunda insanlar sadece kendine zarar verir he eğer beyni fahişeyse o minicik beyinlerinin etkisiyle insanlara zarar veriyorlar.

he birde o kadar insanla yiyişip yatağa geldiğinde ben bakireyim basit değilim diyenler var ki Allah Allah onlardan bahsetmeye kalksam komple sayfayı kaplar herhalde düşüncelerim

• :) tamam anlatmayın o zmn, vur dedik öldüreceksiniz.

• fahişe beden bakire ruhlarla ilgileniyorum

0|0
    0|0
    • varmı öyle bir şey :D

• toplum baskısıyla istemedigi seyi yapmak zorunda hisseden,yapan herkes fahisedir bence

• yok biz ona köle diyoruz.. Herkes kendi iradesine sahiptir.

• Güzel noktaya parmak basmışsın. Soruna 5 yıldız verdim

0|1
    0|0
  • Masum görünüşlerde karakteri beş para etmezler

0|1
    0|0
  • kime ne

bize ne

1|1
    0|0
  • bakire olup istekli olmak gayet normal. buna fahişe ruhlu diyen insanı sorgulamak lazım asıl. kendi çokmu temiz.. herkes ister.

2|2
    0|0
    • :) Sorguya çekelim öyleyse.. Ama benim anladığım istekli olmaktan bir tık ötesini kastediyor sanırım bu cümle..

• sonuçta oda kullanılmış fahişe damgasını yememekten kaynaklanıyor demi? bişey bastırılırsa başka yerden patlak verir serseriaşık.

• Ama benim bahsettiğim bakire bedenler, el değmemiş manasında. Henüz hiç ilişkiye girmemiş birisinin beyninde her türlü ilişkiyi yaşamış olması..

• evet o benim

1|2
    0|0
  • o yaş bu söz e pes

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 2 Bacak Arasından akacak 2 damla kanmıdır kadını namuslu yapan ? Yoksa Ruh'mudur Namusu o Bedene Sokan ? Bir ZAR ile BAKİRE kalırmı sanıyorsunuz o beden ? Siz BEKARETİ ne sanıyorsunuz ? Asıl Ruh'tur İnsanı Orospu eden..

3|2
    0|0
  • Eğer bakireliğini vermeden oral ve anal yapmak istiyorsa ruhu fahişe ise, direk vajinal seks yapan hem bedenen hemde ruhen yani komple fahişe mi oluyor? Peki ya erkeklere ne demeli p.zevenk mi?

Bunlar çok saçma söylemler günah ise herkesin kendine ama hepimiz bu günahtan faydalanıyoruz en azından bakire beden fahişe ruh demiyelim bu sefer seks yaptığımız onca bayan töhmet altına alınırcasına sanki direk fahişe deniyor gibi oluyor.. Yanılıyor muyum ?

0|1
    0|1
    • Ama öyle..

• neyse tartışmanın anlamı yok. Herkesin bir aklı birde düşüncesi var. Fahişe diyebilmek için önce kendi yapmamalı kişi kendide yapıyor üstüne üstlük söylüyorsa karakteristik meseleye girer. iyi akşamlar.

• Sözün özünde bakire bedenlerden kasıt el değmemiş olmaktır. Öyle analmış oralmış hiçbirşey yok yani. Sadece düşünce ve sözlü olarak her türlü pisliği yapan kişi için kullanılacağını düşünüyorum bu sözün..

• Aynı şeyi düşünüyoruz.

Hatta artık bedenler de bakire/bakir değil.

0|1
    0|0
  • Cok sev. Cok sevis

0|1
    0|0
  • bu sozden anladigim tek sey bir pezevenge ait olusu

0|0
    0|0
  • bakire oldugu halde bircok kisi ile anal yapan aklima geldi nedense ?

0|1
    0|0
    • :D nokta atışımı yaptın. Bu söz biraz daha geneli kapsıyor ama.

• lafim yapanlara, yapmayanda vardir illaki :-)

Yükleniyor...