Eşim ilişki esnasında bana çok sert davranıyor ne yapmalıyım?

Ben 21 eşim 38 yaşında aramızda yaş farkı baya fazla çünkü biraz da parası yüzünden evlendim acaba kötü mü ettim çünkü ilişkide nasıl anlatsam resmen kafamı yapıyor ve zar zor nefes alıyorum aletini ağzıma atıp çıkartıp duruyor çok hızlı bayılacak gibi oluyorum söyledim kendisine ''ben ilişkide sınır tanımam'' diyor. Nasıl halledebilirim bu sorunu?

Güncellemeler:
Bazıları para için evlendin al sana bir ders diyor ama yanlış arkadaşlar babam alkolik olduğu için okutamadı beni 17 yaşımda okulu bıraktım burger kingde çalışmaya başladım 4 yıldır çalışıyordum 900 lira maaş için bende geleceğimi kurtarmak biraz rahat etmek için kebab dükkanı işleten gayet saygın biriyle evlendim ama ilişkide nerden bileyim böyle çıkacağını.

0|0
9|45

En İyi Erkek Görüşü

• Sexte fantezi olmalı mı evet olmalı. Fakat iki tarafında rızası ve hoşlandığı şeyler olmalıdır. Senin şansın yokmuş biraz ne diyelim.

Sanırım daha önce evlenmemiş ve içindeki bastırılmış duyguları sende ortaya çıkarmaya çalışıyor. Bence konuş ikna et. Çok fazla ileri gitmesi iyi değil.

Çok fazla ileri gitti diyelim iş boşanmaya kadar gider. Bunu yapan yarın başka fanteziler de isteyecektir senden. Yapabileceğin veya yapamayacağın/yapmayacağın o zaman sıkıntılar başlar..

Zor senin durumun arkadaşım.. Yalnız hızı bir süre sonra kesilir. 40'lı yaşların sonuna doğru hızı kesilecektir. Tabii bu yıllar da senin sexte en hızlı olacağın dönemlerdir o ayrı bir mesele...

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 44

• İliiki karşılıklı zevk almak için yapılır.Birinin ona nasıl davranması gerektiğini öğretemesi gerekiyor.Cinsel terapi uzmanı ile görüşür mü sence?

0|0
    0|0
  • daha fazla konusarak ve iletişim kurarak. seni anlamasını sağlamalısın. sana deger vermesini saglamalısın. onun kölesi değilsin.

0|0
    0|0
  • Evliliğin senin için belli ki maddiyat içeriyor. Eşin içinde inan bana cinsellik içeriyor. Sen onun gibi zengini bulmuşsun kaçırır mısın? O da senin gibi çıtırı bulmuş kaçırır mı? olmuş. Bu yüzden sert sekse de bdsm ye de herşeye katlanmak zorunda kalacaksın. Ya da boşanma dilekçene en kısa zamanda imza atacaksın ve zırnık koklayamayacaksın.

1|0
    0|0
    • aslında onu seviyorum ama fazla sevmiyorum.

• o zaman biraz sabret ve ılımlı şekilde konuşmayı dene 38 yaşında adam belki de yumuşak yapmamasının nedeni senin çok genç olmandır seni tatmin edememekten çekiniyor olabilir. Bunu anlamaya çalış eğer öyle ise onu sözlerinle rahatlat bu sayede kurtulabilirsin ama yok sert seviyorsa evliliğini bitirmemek için susacak hatta alışmaya çalışman gerekir.

• adamı böyle s...ler para alsana para evlenmeden önce nerdeydin aha buraya yazıyom bir erkek kadının agzına veriyorsa kadını küçük görüyordur saymıyor ikinci evlilik için hazır ol seni biraz daha kullansın tekmeyi vurur popona çek bakalım akılsız başın cezasını ...

2|0
    0|0
    • kuru sogana muhtaç olsaydın daha iyidi canım benim yazık olmuş sana acıyorum ...

• kekonun kralıyla evlenmişsin kebab diyosun daha ne olsun:D

0|0
    0|0
    • ene sıçtı cafer bez getirin cıvık sıçtı tez getirin :DDDDDD

• Salakmi adam sinir tanimam ne yav 2 taraf icinde zevkliyse sinir taninmaz . Neyse zaten 3-4 sene sonra sen sert davranirsin o yumusar artik.

0|0
    0|0
  • sen kendi açından mantık evliliği yapmışsın ama

keşke başka değerleri ön plana çıkarsaydın..

belki şimdi maddi sıkıntı çekiyor olabilirdin ama en azından sözünü dinletebileceğin bir eşin olurdu..

bu sorunu çözebileceğini sanmıyorum..

ilerisi hüsran gibi görünüyor..

0|0
    0|0
  • Adam resmen atın intikamı yapıyormuş :) Sex shoptan farklı kıyafetler al biraz aktif ol ilişkiyi değiştirmeye çalış.

0|0
    1|0
  • parası için evlenmişsin. artık kölesi oldun .. yapacak birşey yok. hakettin !

2|0
    0|0
    • parası da o kadar da zengin değil bir mini couper aldı bana o kadar yani

• ee tamam.. mini cooper için satmışsın kendini işte.. kendi değerini kendin biçersin. parası için evlendin neticede. az veya çok.. adam ne isterse yapacan..

• Hafif ısır belki sınır tanımaya başlar.

0|0
    0|0
  • game of thrones daki khalessi nin taktiğini kullan :)

açık açık yazmadım ama bilmiyosan anlatabilirim..

0|0
    0|0
  • sen ondan daha sert olursan o bırakır böyle yapmayı büyük ihtimal sen kendini bıraktığın için yapıyodur sende ona benzer şeyler yap vazgeçer

0|0
    0|0
  • ee demekki herşey para degilmiş :)

0|0
    0|0
  • öncelikle herşey para demek değildir bunu unutma ve sevmiyorsan boşan

sonrasında kocan hardcore seviyor sen soft seviyorsun bunu belirt ve bir daha bu şekilde ilişki istemiyorum de eğer devam ederse ilişkiye girmeyi reddet sonrası duruma göre hareket derim aile sorunu yaratırsa da boşan derim

0|0
    0|0
  • sex kölesi olmana az kaldı...

0|0
    0|0
  • ilişki sırasında karşındakine de saygı duyumalı, Yaptıkların onunda hoşuna gitmeli ki iki tarafta birbirini deli gibi istesin.

0|0
    0|0
  • eee parasını veriyo adam tepetepe kullanacak yani dimi.

1|0
    2|0
    • terbiyesizleşme her genç kız geleceğini kurtarmak ister ben okumadım yani 900 lira maaşla köle gibi çalışsa mıydım ?

• Şimdi de onun kölesisin fark ne ? Para İçin evlendim deyip de bahane bulma herkes zengin olmak zorunda mı. Az parayla daha mutlu yaşayabilirdin !

• paranın köpeği olmadan düşünücektin bişey yapamazsın :) al ver ekonomiye can ver artık

1|0
    2|0
    • babam yüzünden okumadım 17 yaşında burger king e işe girdim süründüm 4 yıldır rahat etmek istedim ve senin dediğin lafa bak ayıp cidden

• rahatına bak o zaman :)

• manyak la o kocan la havle :D

0|0
    0|0
  • pek düşünmüyor seni sadece ilişki için evlenmiş gbi

0|0
    0|0
  • Parası var, sert de s*kiyor seni. Ee daha ne olsun?

2|0
    0|0
    • parası var dedim de milyarder mi anlıyonuz ne adamsınız

• Cok uzuldum ben yaaa cok etkiledi beni yazdiklariniz o serefsizde ona mecbur oldugunuzun farkinda o yuzden rahat serefsiz

0|0
    0|0
  • biraz sabret bırakır belki zamanla, olmadı savcılığa şikayet et.

0|0
    0|0
    • normal hayatımızda mutluyuz diyorum sadece ilişkide kontrolden çıkıyr.

• tecavüz kaçınılmazsa, zevk almaya bakacaksın o zaman. Gülü seven dikenine katlanır. Arkandan yapsa belki daha kötü olacak. Ne yaparsam bırakırsın ağzımı yapmaktan diye sor bazı marjinal şeyler önerebilirsin bu arada. Dul bayan arkadaşın varsa çaktırmadan onu ayarla ona başlayınca azaltır belki :)

• bu durumda olsan da daha iyi altarnetifler vardı kadın sığınma evleeri ya da devlete sığınma haklarını kullana bilirdin ama olan olmuş derim şimdi daha doğru nasıl hareket ederim bunu düşün hiç bir şey geleceğinden önemli değil

0|0
    0|0
  • elleirni bağla fantezi yapıyorm ayağına...daha kibar olmasını söyle yoksa sonuçalrına katlanıresn de ;)

0|0
    0|0
  • demek ki sert seviyor. parası için evlendiysen onu mutlu etmeye, istediklerini yapmaya bakıcaksın. belki alışırsın sen de zamanla.

0|0
    0|0
  • Kimse bilemez. öyle olacağını. İlişkiyi sen kontrol etmeyi dene daha çok yormayı dene eşini

0|0
    0|0
  • sadist ruhlumu eşin sana acı cektirmekdenmi hoşlanıyo...

0|0
    0|0
  • ilişkide sınır tanımazsa at g.tüne bir parmak.

Bakalım ne yapcak.

0|1
    0|0
  • sen zevk alıyormusun peki

bide eşinle konuşmayı denedinmi biraz daha yavaş olması için

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 9

• bence sen evli değilsin ve fazla p*rno filmi izliyorsun:)))

1|4
    0|0
    • neden öyle dedin ? illa evlilik cüzdanımımızı mı koycam buraya

• geçmiş olsun umarım bir an önce sıkıntıların biter dertleşmek istersen beklerim canım.

• o değilde sen tam p*rno star gibisin ama :)

• Konsumayi calis ya da madem parasi var git oku gelistir kendini sonr bosan. Insan parayla mutlu olmaz ne fakir aileler gördum cok mutlular

0|0
    0|0
  • sert sex seviyo adam ne guzel iste

1|0
    0|0
  • kebabın yan etkileri buınlar

0|0
    0|0
  • canım benim üzüldüm. ya :(

0|0
    0|0
  • Yağmurdan kaçarken doluya tutulmuşsun kısacası

0|0
    0|0
  • Birkaç yıla söner havası zaten rahat edersin.

0|0
    0|0
  • Karsina mercedes s klasse olan biri cikana kadar bekle ozaman ona binersin

1|2
    1|0
    • sende benim yerimde olda gör yaşadıklarımı beddua ediorum sana

• Ben sana beddua etmiyorum ama seni Allaha havale ediyorum

• niye beddua ediyorsun ne zoruna gidiyor hikayeni anlatiyorsan insanların düşüncelerinede saygi duymalısın..

• Birşey sorucam anne babanı hiç özlüyor musun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...