Beni gerçekten seviyor mu?

Merhaba Arkadaşlar yaşım küçük cinsellik felan olmayan bir ilişkiye girdim 5 ay yarım dır sevgiliyiz o bana 5-6 defa hediye felan verdi , sürekli bana bakıb gülümsüyor felan yani seviyormuş gibi bana güzel sözler söylüyo seni hiç bırakmıcam diyo , onla 2 günden bir aynı hovuza giriyoduk yüzüyoduk benimde onunda arkadaşı yanındaydı işte biz yalnız kalmakdan utanıyorruz .. neyse işte ben onu çooookkk seviyorum ama onun beni sevdiğine içim sinmiyor şimdi sizden 2 soru soruçam

1.Beni gerçekten seviyormu

2.eğer beni gerçekten seviyorsa ben ona nasıl davranmalıyım ?

Lütfen derdime derman bulun hiç içim sinmiyor ona cevaplarınızı bekliyorum

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• biraz baş başa vakit geçirin sevip sevmediğini burdan doğru anlayamayız sen anlarsın anca onu o seni seviyorsa sende onu seviyorsan zaten herşey kendiliğinden gelişir nasıl davranmalıyım sorusunu saçma buldum k.bakma

0|0
    0|0
    • Cok tesekkur ederim zatn yukarida nasil davranacagim kendi kendine belli oldu :) bu gun yapicam

• ne demek yardımcı olabildiysem ne mutlu bu arada teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 7

• bence sevmiyor

0|0
    0|0
  • yaw yaşım küçük diyorsun ne işin var cinsellikle kaç yaşındasın bilmiyorum ama svgi öyle basit bişi değilki hemen anliyasın karar veresin

0|0
    0|0
  • bu sorunun cevabını ancak sen bilebilirsin. yanlış yerdesin.

0|0
    0|0
  • Bu soruları sen cevaplayamadıysan biz nasıl cevaplıyalım

0|0
    0|0
  • sana bir laf sölerm ama yeri degil

0|0
    0|0
  • Genelde Hediyeler Güzel Sözler Bir kötü Şeyi Saklamak için yapılır mış benim duyduğum bu

0|0
    0|0
  • İçin sinmiyorsa biz mi sindireceğiz? Biz nereden bilelim seviyor mu sevmiyor mu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...