Askerde nasıl dayanıyorlar?

Askerde nasıl dayanıyorlar o kadar zaman masturbasyon da yapamazsn rahat rahat Gay mi takılıyorlar acaba :S İlginç bir durum yani tecrübeli abilerimiz cevap atsın

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• acemi birliğinde cinsel istediğin neredeyse hiç olmuyor yedeğin yemeklere katılan ilaçlardan dolayı. usta birliğinde mast. yapıyorsun mecburen eğer ben çarşı izininde bir partner bulurum diyorsan izinlerde yaşarsın :-) benim acemi birliğinde hep ilaçla indirdiler usta birliğinde kalkması için beklediler :-S haftada bir gün mesir macunu bir gün cevizli sucuk helva yoğurt muz beslediler hep atom bombası gibi gezerdik çarşıda

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• devlet sap die birşey bulmus zavallımlar ole ıdare edıolar ıste mecbur

0|0
    0|1
  • sap atıyorlar

1|0
    0|0
  • şapla :) :)

0|0
    0|0
  • valla bir arkadaşımdan duymuştum. cinsel organının olduğunu unutuyorsun, tuvaletten tuvalete görüyorsun aletini demişti. sanırım psikolojik olarak vücut kendisini uyarlıyor ortama

0|0
    0|0
  • genelev takılıyorlar tabi gay olanlarda vardır :D

0|0
    0|0
    • izin oluyor mu ki o kadar

• Gayları askere almıyorlar,genelev de hastalık gerekçesiyle yasak.

• Yasakları takan mı var

Erkekler Ne Diyor 9

• askerde göz zinası bile olmaz kolay kolay.. gerçi beniim bulundugum bölgede çokca vardı.. işin başından aşkın zaten nöbetti şuydu buydu.. sivil hyatta aklına geldiğinden daha az geliyor askerde.. geldiği zaman da.. oluyo elbet.. sol elin sağ olsun. : ) ha dedimmi bayan bulmazsın.. ve zinadan korkuyorsan.. dediğim gibi sol elin sağ olsun : )

1|0
    0|0
  • Sende askere gel anlarsın kardeşim :D bak benim 10 ayım geçti askerde çok rahat :D

1|1
    0|0
    • nasıl idare edion hacı :D

• Allah sabır versin kardeşim ne diyeyim çok zor bişey yani :S

• Eyvallah saolasın,ama karakollara düşersen en iyisidir söylim ;)

• kafaya taktığın şeye bak :))

ulan askeden önce herkesin haremi var zaten gece gündüz sex sonra birden hasretmi kalıyolar

olur gider

0|0
    0|0
  • hayal gücün sana yetecektir dostum

0|0
    0|0
  • eğtiimden aklına bile gelmiyor

0|0
    0|0
  • bunun çarşi izni yokmu sanki cok feci azanlar direk kariya gidiyolar

0|0
    0|0
  • ben askerde istediğim zaman masturbasyon yapıyordum.

0|0
    0|0
  • şap atarlar indirir aşağıya

0|0
    0|0
  • geri zekalı askerde görsünler böyle bir i*neyi önce hapis sonra askerlik yapamaz deyip dışarı atarlar orası peygamber ocağı i*ne yatağı değil

0|4
    0|1
    • ben öyle yapıyorlar demedim...Öyle de olabilir yani sonuçta alnında yazmıyor kimsenin iç dünyasını bilemezsin

Yükleniyor...