Kondom taşımak çok kötü bir şey mi ya?

Biliyorsunuz üniversiteler de açılıyor, ki açıldı bugün. Ama ben kondom konusunda hala ikilemdeyim.

Ne olur, ne olmaz diye yanımda taşıyorum fakat bazı insanların olumsuz baktığını öğrendim. Gerçekten de öyle mi?

Not : Konunun cinsellikle alakası yok, sadece taşımaktan bahsediyorum, o yüzden saygılı ve dikkatli yorum yaparsanız sevinirim.

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• taşı lo ama görmesinler :D tabi kondomdur her işe yarar :DD

0|1
    0|0
  • her an sevısebılırım dıye düşünüyorsun demek ki diye düşünürdüm ben. zaten öyle bı durum yoksa neden tasıcaksın ki? perakende satış yapmayacağına göre?

0|0
    0|1
    • Her an değil. Eğlencenin ne zaman geleceği belli olmaz diyordu bir kondom reklamı anladın?

• işte her an sevişirim durumu. Bence bunu bir kıza söyleme

• Sanane o zaman? aynen böyle derim. Ona ne benim cinsel hayatimdan?

• Balon yapıp şişirdigini bilmiyorlar insanlar tabi..

0|0
    0|0
    • Feminist olduğunu düşünüyorum artık, fark ettim ki burdaki herkesle dalga geçiyosun, onlara hakaret ediyosun.

• kendine de böyle mi davranıyorsun akadra

• hee nolur ne olmaz diye hayatta adult film zaten herkes kapı arasında, bacada iş bitiriyor :)) sana tavsiyem cinsel hayat rehbericoma gir prezervatif türleri başlıklı yazıda nüfus cüzdanı ile arasında ne gibi farklar olduğu yazıyor. Aydınlanırsın :))))

0|0
    0|1
    • Ben senin kadar düşmedim ya, sen ve senin gibiler bakar öyle, aydınlanır felan :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Elimden geldiği kadar dikkatli okudum ve dikkatli cevap vermeye çalışıyorum ama bu kondomu yağmurlu havalarda şapka niyetine ya da partilerde şişirip süs niyetine kullanmayacaksan .

Veya kalabalığın içinden birisi çıkıp fazla condomu olan var mıdie sorduğunda mahcup olmamak için taşımayacaksan Geriye tek bir seçenek kalıyor buda sex ;) ...

Bu olay sigara içen insanların çakmak taşımasına benzer ...

Bazı insanlar çakmak taşımasa bile sigara içer

Ama sigara içmeyen birinin çakmak taşıması anlamsız olur ;)

Senin anlayacağın madem kullanmayacaksın neden taşıosun bir gün bir sevgilin olur Yanlış izlenime kapılır tıpkı çakmak taşıyan insanın sigara kullandığını düşüneceğimiz gibi condom taşıyan birininde aklının fikrinin sexte olduğu varsayımını düşünmek kaçınılmaz olur

Saygılılar :)

0|0
    0|1
  • cinsellikle alakası yoksa neden taşıyorsun ?

0|0
    1|1
    • Sorunun cinsellikle alakası yok!

• bence taşımamak daha kötü bişey olaki şans eseri bir atraksiyona tabi kalırsan binbir türlü hastalık var korunmak gerek

• Lisede bile hergün taşıyan biri vardı. taşıyabilirsin normaldir ama gelipte önüne gelene gösteriyorsan hoş değil. senin özelin sende kalmalı

0|1
    0|0
  • Yanında taşıyabilirsin. Bakmalarını doğru bulmuyorum. Cüzdanının bir köşesinde durabilir.

0|1
    0|0
  • Bir kere konu basbayağı cinsellikle alakalı.Kondomu şişirip top yapmıyorsundur umuyorum...Ayrıca cinsellik saygısızca bir olgu değildir.

0|0
    0|1
  • kusura bakma da niye taşıyorsun cinsellikle alakası yoksa amacını anlamadım

0|0
    0|0
  • sen kimseye bakma kardeşim naparsan yap korun :)

0|0
    0|0
  • ohaa biz de üniye gidiyoruz hiç sevişmedik ne iş

0|0
    1|1
Yükleniyor...