Babanız travesti olsa ne yaparsınız?

Bugün cnbc-e de bi adamı izledim. 3 kızı varmış ve şimdi travestiymiş. Onlar normal karşılıyor her zamanki gibi peki siz ne yapardınız hahaha :):)

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• her sey yasadıgın atmosferle ilintili. Oyle bir durumu şu anki durdugumuz yerden degerlendirip "ben söyle boyle yapardım, baba katili olurdum" gibi laflarla acıklayamayız.

Mesela ben simdi bir soru sorsam " Yolda arkadaşınızla yürürken yanınızdan bir kamyonet gecti ve arkadasınızı surukleyip fırlattı. Ne yaparsınız?

bircok insan ambulans cagiririm, basına gider ilkyardım yaparım vs. yazacak. Nah! ambulans ararsınız. O şokta kendinizden gecersinzi büyük olasılık. O yüzden bir seyi yasadıgındaki tepkinle buradan dusundugun tepki aynı olmuyor arkadaslar..

Babanız travesti olsa, olayların nasıl gelistigi vs. cok etkilerdi ne yapacagınız...belki babanızı dısarıya karsı savunacaktınız vs...kimse bilemez...Tamam sustum, can sıktım ama böyle.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Valla baba kız için idoldür. İdolün yumuşak olması son derece rahatsız edici bişi.

Ha erkek için bilemiyorum. Biz bazı şeylere s.ttir çekip devam edebiliyoruz... Ha aynısını anne yapsa tabi düşünmek bileistemiyorum. Hatta hiç düşünmüyorum o yüzden cevap da vermiyorum :)

0|0
    1|0
  • üzüldüm adamcığaza neden öyle olmuş yazık

0|0
    0|0
  • benim bi kız arkadaş vardı bi çocukla çıktı çocuk erkeksi pozlarla dolaşan bi tip, bi gece eve gelmişki çocuk onun iççamaşırları ile dolaşıyomuş :D peki senin sevgilin ole çıksa sen nasıl karşılarsın:)hayat bu garip ve tuhaf bi oyun allah kimseye vermesin bende biseksüel bi kadınla olmak istemem tabii aşk anlamında sonuçta cinsel tercihler kişinin özgürlüğündedir biseksüel kız kankalarım var ama aşk ve evlilikte istemem ...

0|0
    0|0
  • aaaa ne güzel iki annem oldu demem herhalde. Al sana intihar sebebi :)))

0|0
    0|0
  • Babalıktan reddederim.. Kimse büyük konuşma demesin çünkü babam 74 yaşında.. Bu yaştan sonra bu yola girecek hali yok yani...

0|0
    0|0
  • büyük konuşmayalım kötü birsey ama sanmam birazda olsa çocuklarından anlayış beklemesi zor bir durum :(

0|0
    0|0
  • benim babam travesti olsaydı muhtemelen ben dünya gelmezdim o yüzden babam travesti değil bende dünyadayım kafam rahat... xD

0|0
    1|0
    • sonradan olcak hem niye travestiler kadınlarlada yatıyor :)

• travestilerin hem arkası sağlam hemde önler, hem ben kadınlarla yatan travesti görmedim hiç =) yatiyorlarlarmış ?

• Baba demezdim heralde. Ama yaşamadanda sadece tahminen konuşabiliriz

0|0
    0|0
  • nerdeydi benim tufegim...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• oha falan olurdum yanı :)). gerçek babamı bulmaya çalışırdım Utanırdım. kızardım kavga ederdim. kuserdım . umarım ki en ssonunda onu kabull edecek kadar cesaret sahıbı bırı olayım... Hayır şu an o kdar cesaretım yok..

Duşuncesı bıle urpertı... sonra babamı oyle düşündüm peruk elbıse topuklu falan çok komık ya :D:D:

0|0
    0|0
  • Onu öldürürdüm.

O bir baba, böyle birşeye hakkı yok. Benim üzerine kurduğum herşeyin temeli o. Hakkı yok hepsini yıkmaya.

0|0
    2|0
  • Allah korusun konuşmam herhalde

0|0
    0|0
  • şoka girerdim herhalde! fakat yapacak bir şey yok, öyle yaşamak istiyorsa engel olamam ki, benim yüzümden niye kendini engelleyip mutsuz olsun? biraz tuhaf olurdu sanırım benim için - en azından ilk başlarda, ama onun dışında bir değişiklik olmazdı.

tabii benle kız muhabbeti çevirmeye çalışmamalı, o da ayrı mesele...

0|0
    0|0
    • bide üstüne senin kıyafetlerini giymeyi teklif ediyor düşünsene :)

• eee, iç çamaşırlarımı istemediği sürece olağan davranmayı sürdürebilirim sanırım:)

Yükleniyor...