Iki erkek çıplak olarak masturbasyon yapsa, cinsellikten konuşsalar gay oldukları anlamına mı gelir?

iki erkek çıplak olarak mast yapsa ,cinsellikten konuşsalar gay oldukları anlamınamı gelir?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum bak ben bu konularda cidden çok açık görüşlü bir insanım. Yani öyle ki, cinsel açıdan hiçbir şeyi asla yadırgamam ve garip bulmam.

Yani iki erkeğin eş cinsel olmasını mesela çok doğal karşılarım.

Ama dostum, iki heteroseksüel erkek neden çıplak olarak mastürbasyon yapsın?

Yani ben yapmam şahsen. Cinsellikten konuşmaz mıyız? Elbette konuşuruz. Tabii öyle "şunu götürdün, bunu kaldırdım" tarzı kahve sohbetlerinden bahsetmiyorum. Baya cinsellik felsefesi şeklinde.

Ha sen diyorsan ki; "biz nüdist insanlarız", o ayrı.

Gerçi bak, giyinik de mastürbasyon yapılmaz, o da var.

Eleştirmiyorum ama anlayamadım cidden. İki heteroseksüel erkeğin çıplak olarak mastürbasyon yapıp cinsellik konuşmasını.

1|0
    0|0
    • doğru olan senin bahsettin .haklısın .vede yorumun yerinde . benim amacımda senin gibi açık görüşlü olan insanların ,her zaman mantığını ve düşüncesini bilerek konuşmasını aktarmasını bilmek istemem dir .sağolasın .

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence sapkın oldukları anlamına gelir. Kim durduk yere "hadi bir karşılıklı soyunup kendimizi elleyelim" mantığına bürünebilir ki? Hani sevgili olursun, fantezi yapalım dersin, olabilir belki bir nebze de. Onun haricinde fikren sağlıklı bulmuyorum. Eşcinsellik böyle birşey değil en azından.

2|1
    0|0
  • niyet önemli

lkmjnbvcx

1|2
    0|0
  • arkadaş olabilirler illa gey olaca diye bişey yok

0|2
    0|0
  • öğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğ kuscamm..

0|0
    1|1
  • gay değillerse bile bir ılıklık vardır derim ben.

0|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Diego dur Allah'ını seversen zaten ortalık karışık.

0|0
    0|0
  • biz ortaokulda yapıyorduk bu dedğini 5 6 erkek.teknoloji gelişmemişti p*rno istihdamı türkiyede gelişmiş düzeyde değildi :D şimdi her evde p*rno var :D

0|1
    0|0
  • bu gün değilsindir belki ama.. yarının garanti değil.. devam etme derim bu işe..

0|0
    0|0
  • Haci geriye ne kalmiski la bide dürtün birbirinize aklinda soru isareti kalmaz

0|0
    0|0
  • bence oyle sence degıl mı

0|0
    1|0
    • kendi tercihleri önemli olmalı .kişiye göre değişir

• O an ilişkiye girip sonrasında hiç bişey olmamış gibi davranırlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...