Arkadaşlar 3 günlük evliyiz ve bebek istemiyoruz

hapkullanamıyorum doktor yasak dedi bazi problemlerden dolayı ilk gece geri cekilme yontemini uyguladık daha sonra prezervatif kullandıkama ondada yırtılır falan diyorlar kime guvenecegim sasırdım :( yardımedin :(

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Prezervatif kuralına uygun takılırsa yırtılmaz.Onu kullanıun derim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• evlenene kadar bunu hiç düşünmediniz mi, konuşup bir karar almadınız mı... nasıl evlilik arkadaş bu ya, çocuk musnuz siz, ne diye evlenir böyle insanlar anlamıyorum... sanki 3 gün önce aniden evlenmiş gibisiniz nasıl korunucaz diye soruyor yaa... deli mi ne...

0|0
    1|0
    • sen baska bir yontem biliyormusunarkadas? konustuk her seyi ama bo.ktan seyler cıkartyorlar sen sorumu seyine takip dikkatliokusaydın prez. yırtılır nedir ya ? yırtılırsa neden yapıyorlar? ya da bunun dısında guvenilecek bisey varmi diye sordum turkiyede yasıyosun senn anan bacın da evlenmeden bunları ogrenmismiydı ? ulkemiz yeterince muhafazakar kendini bise sanma benim yasadıgım cevre kozmopolit biyer degil ..

• ok hisset ince be ablacım :D rötar kullanın tavsiye ederim yenide evliymişsiniz bazı şeyler düzene oturana kadar epey işinizi görür.yırtılmada ilişkinin sertliğiyle alakalı bu arada normal randımanla kolay kolay ok yırtılmaz

1|0
    0|0
  • ozaman kaput takmanız gerekiyor.

0|0
    1|0
  • geri çekilme en iyisi bence bide göbege boşalsın daha güzel olur bizde yaptık

1|0
    0|0
    • aynen oyle yaptik ama insan korkuyor.. simdi kan testi yaptrcam sma sanirim reglin gununun gecmis olmasi laziimmis test icin ?

• ya problem etme bence prezervatif kullansın bide eşin ama isteyipte çcuk sahibi olamayanlar var zor oluyor bu devirde çocuk

• Hadi Behçet GOL

0|0
    1|0
  • bebek çorabı taksın başına :)

ya da koli bandıyla bantlasın

0|0
    0|0
  • bize güvenceksn

0|0
    0|0
    • guvenen arkadaslarimşu an2 3 aylık hamile:s

• Bi bebeginiz olsa kötü mü hı gülümsemeniz eksik olmaz yüzünüzden

• istemiyoruz dedim istememek de istemek kadar dogal..

• ince prezervatif kullanmayn ozmn

0|0
    0|0
    • ok hisset kullandık problem olmadı ama ilerde de olmaz ins...

• insan gibi kullanırsanız prezervatife bişey olmaz! insan gibi ilişkiye girin i ;)

0|0
    0|0
    • tesekkur ederim digerlerine nazaran dikkatli okumus ve cevap vermissiniz..

• spiral diye bişey vardı sanki ama...

0|0
    0|0
    • onucocuk dogurduktn sonra oneriyor dr lar...

• çocuk doğurmadan kullananlar var. ama en iyisini doktor bilir tabii

• gidip bim'den prezervatif alırsanız yırtılır tabi. durex ya da okey kullanın onlar kaliteli.

0|0
    0|0
    • ok hisset kullandık . tesekkurler

• prezervatif neden yırtılsın ki? hiçbirşey olmaz

0|1
    0|0
    • sacma sapan hurafeler yaratılıyor iste :S ins bir prblem olmaz :)

• emin olamıyorsanız gidip markalı olanlarından alın. OK iyidir,Durex te öyle

Kızlar Ne Diyor 2

• canım geri çekilme ii bence prezervativde olur yırtık zor olur ama

1|0
    0|0
  • kondom en iyi çözümdür henüz çocuk doğurmammış kadınlar için.

0|0
    0|0
    • tesekkur ederim cevabın icin :) bisey daha soracagim adetten 3 gun sonra yapılmasıve geri cekilmesi problem yaratma z dimi hamilelik falan;?

• takvim yöntemi diyorsun canım. çok güvenli değildir o haberin olsun. geri çekilme daha zor zaten erkek için o yüzden kondomdan şaşmayın

Yükleniyor...