Hangi seksüel grup sevgiliniz olsun isterdiniz? Metroseksüel,retroseksüel,himbo...

Sorum özellikle bayanlara. Bir zamanlar metroseksüellik modaydı,akabininde tam tersi olan retroseksüellik ön plana çıkmaya başladı. Arada hala himbo olsun yakışıklı olsun ama aklı kıt olsun diye düşünenlerimiz var. Siz hangisini tercih ederdiniz? Heteroseksüel,retroseksüel,maço,himbo,bimbo,hasbian,heteroseksüel,testeteronik,post-gay vs...

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• bahsettiğin şeyleri bilmiyorum ama biz site kızları olarak döşü kıllı ve çikolata rengi olan taraftan tercihimizi kullanıyoruz :p

1|0
    0|0
  • Retroseksüeli tercih ederim :)

1|0
    0|0
  • Bunların tümünün kökü kurusun. Erkek var ya erkek, hani normal annelerimizin devrinde yaşayan, onlardan yok mu, onlardan istiyorum

1|0
    1|0
  • Centilmen erkek.

0|0
    0|0
  • nefes alsın yeter diyomuşum :D adam olsun ya :D kıvamında erkek bulmak lazım :D

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• valla ben küçük bi şehirde yaşıyorum o saydıklarından pek yok benim çevremde arada 1 2 tane sizin cinse yakın var onlar da arada kaynıyorlar da anlamadığım biz niye bu kadar erkekleri çeşitlendirmeye çalışıyoruz zaten iki çeşit erkek türü vardır: adam gibi erkekler, kadına benzemeye çalışan erkekler.

0|0
    1|0
  • bu terimleri ben bi araştırayım önce :)) bi çoğunu bilmiyorum bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır :)

1|0
    0|0
  • Bir de erkeklere basit diyorsunuz, bakın ne kadar komplike kelimelerle ifade edilebiliyoruz.

Testesteronik mi o?

1|0
    1|0
Yükleniyor...