Benim yerimde olsanız n'apardınız ?

Arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacım var................

yaklaşık 7 aylık bir ilişkim var 24 yaşında beni ailesinin içine aldı annesi babası ne bilim ya bütün sülalesiyle tanışştırdı ama bugün cüzdanında prezervatif yakaladım kıyameti kopardım yemin ederim senleyken bir ilişkim olmadı bende at dedim attı ama ve dediki ben atarım ama istesem gider alırım kafan rahat olsun güven birazcık dedi benim yerimde olsanız napardınız nolur bir akıl verin ağlamaktan gözlerimi hissetmiyorum :(

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Ya diyecek bir şey yok, biliyorsun erkeklerin cinsellik konusunda zafiyetleri daha fazla hele bugün içinde yaşamış olduğumuz şu toplumda her şey mubahmış gibi (erkek için özellikle) sunuluyor böyle olunca, mutlak cinsel arzularını ya legal(evlilik) yolla ya da illegal yoldan gidermeye çalışıyor demek ki,.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Aranizda nasil bir iliski var bilmiyorum yazmamissin ama seninle kullanmak icin almadigi kesin yoksa neden üzülesinki?

0|0
    0|0
    • ama sonuçta aldatılmak konusu :(( bilmiyorum ya

• Alsa uzulsun yani oylemi

• Yanlis anladin galiba kripton, ben diyorumki eger arkadas sevgilisiyle cinsel birseyler yasiyorsa zaten onunla kullanmak icin almistir prezervatifi..Ama aralarinda cinsel birsey olmuyorsa ozaman baskasiyla kullanmak icin aldigi ortada degilmi? demekki aldatiliyor..

• Saçma bir durum. Seni ailesine alması hicbiseyi deistirmez adam beni köpek gibi seviyodu ama aldatti :) Kesinlkle taviz verme , Bitir ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...