Bütün Türk Kızları Böyle mi? :(

Malum günümüzde biliyorsunuz kız-erkek, sevgili ilişkilerini. 6-7 aylık bir ilişkim var.Ben 22 yaşındayım bu sene üniversite son sınıfa geçtim. İşimde hazır yani.Şu zamana kadar 3 tane kızla çıktım. Ciddi olarak 1 kişiyle düşündüm o da yarı yolda bıraktı. Neyse kızla ciddi düşünüyordum. Babamın bir lafı vardır bana her zaman söyler.( Benim kız kardeşim var 2 tane biri 17 diğeri 19 yaşında) Kız kardeşlerine nasıl davranılmasını istersen kız arkadaşlarına da o şekilde davran der. Hiçbir sevgilimle öpüşmekten ileriye gitmedim. 1 dakikayı bile geçmez bu öpüşmeler bırakın ellemeyi hiçbirine dokunmadım bile. Dün gece konuşurken sana bir şey itiraf edicem tutamıyorum içimde dedi bana. Evet dedim söyle. 18 yaşındayken 1 sene çıktığım bir çocuk vardı dedi. Evet dedim (biliyordum da bu çocuğu) an*l ilişki yaşadım onunla dedi. Dünyam başıma yıkıldı beyler. Ben sadece tek cümle ettim iletişimi bağı kopardım komple: Benim midem bunu kaldırmaz kusura bakma bir daha görüşmeyelim dedim. Çok aradı telefonla mesaj attı ama ne cevap yazdım ne de cevap attım mesajlarına. Hattımı değiştirmeyi düşünüyorum sadece şuan. İnanın öyle bir kız değildi görseniz o kadar masum ki bu kızı bunu yapmaz dersiniz inanamazsınız. Ben hala şoktayım daha yeni yeni kendime geliyorum bu yazıyı yazmaya daha yeni güç buluyorum kendim de. N'apacağız beyler ? Nasıl evleneceğiz biz ? Tamam bende zamanında yapsam o kızla yatsam bunla kalksam napayım bana müstehak bu derim. Ama BEN YAPMADIM BEYLER. Benim midem kaldırmaz bunu bırakın ileride eşim olacak kızın başka biriyle ilişkiye girmese bile çırılçıplak sevişmesini , sürtünme yoluyla birlikte olmasını da kaldıramam ben. İnanın çıldıracağım çok az kaldı. Dün geceden beri okuyorum internette. Doktor siteleri kızlık zarı diktirmek isteyen kızlarla dolu. 1 ay sonra evleneceğim diktirmem lazım binlerce mesaj var. Kadın forumları yapay kızlık zarından tutun da diktirme doktor önerileriyle dolu.ben tiksiniyorum artık kızlardan. Hepsini aynı kefeye koymayın diyeceksiniz ama o kadar çok şey okudum ki beyler inanın kendi kız kardeşlerimi bile daha sık denetleyeceğim artık. Gerekirse takip edeceğim.Sizce bütün kızlar böylemi? var mınamuslu düzgün bir kız?

Güncellemeler:
Tüm kızları başlıkta genellediğim için üzgünüm.Özür dilerim.Sinirlerim çok bozuk millet.

0|0
14|6

En İyi Kız Görüşü

• Öyle değil,var emin ol var, bak ben 30 yaşımdayım gurur duyarım kendimle her anlamda, gerçi gören kimbilir neler düşünür bu yaşa kadar ooo,malum türk insanı=önyargılar ,sen dua et yeter ki ,zaman çok kötü, kalbini ferah tut,Allah karşına sana layık birini çıkarır inşallah,kalbinden inancı atma doğru yoldan ayrılma yeter

0|3
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 13

• Bütün dertler bitti.

Seni deliler gibi seven bir kız buldun.

Bu kaldı yani.

Umarım yalnız ölürsün.

2|0
    1|2
    • umarım sende bu kadar temiz bir adamı hayalinde dahi şahit olamazsın. ezik.

• değil ve şükür ki senin gibi olan erkekler de varmış hala... umudumu yitirmiştim .s

0|1
    0|0
  • modernleşelim derken yozlaştık malesef...

muhakkak vardır ve var...ilerde mutlaka karşına çıkacaktır...

0|2
    0|0
  • tabii ki bütün kızlar öyle değil sana öylesi denk gelmiş. Şanssızlık :)

0|1
    0|0
  • Sen bulunmaz hint kumaşlarından birisin. Ama tüm kızları yargılamanı yakıştıramadım sana. Ben de kimseye dokunmadım bu zamana kadar. Tüm kızlar bir değil,anlayın artık.

0|1
    0|0
  • Bir kız olarak sana hak veriyorum. İşiniz çok zor ne diyeyim Allah yardımcınız olsun.

0|1
    0|0
  • Emin ol burda sana hak veriyorum diyenlerin hepsi yemiştir o boku :))

0|0
    0|2
  • Arkadaşım anlık bişeydir kız dürüst bide yaptım dediği zaman ki çoçukmuş kızlamı evlencen kızlık zarıylamı namus dediğin kavram öyle bacak arasında olmuyoki ne namuslu geçinenler var parmağında 40 tilki oynatıp bir okadarda çok namusl timsali gibi gezen şerefsizlerin kurbanı olmuş iyi insanlar var. kız arkadaşlarıma kız kardeşime davranılması gibi istediğim gibi davranırım diyosun ama bu kıza yaptığın ne? senin kız kardeşlerinden biride böyle bir hata yapsa böylemi davranılmasını istersin kendi ağzının okudum diyosun kızlık zarı diktirmek isteyen çok insan var eee seninki seni gerçekten seviyomuş kandırmamış büyüyünce anlarsın kıymetini korkarımki o derde düşmüş biriylede evlenirsin sonunda yazık.

0|0
    0|3
  • Helal olsun sana ben de senin düşücende erkek var mı diye merak ediyodum :) Bütün kızlar kesinlikle aynı değil ama erkeklerde kirlilik

2|1
    0|0
  • Babana saygılar, senin gibi oğul yetiştirdiği için. (:

Kızlar konusunda da, her türlü kız var yahu..

Ben 21 yaşındayım elime erkek eli değmedi daha mesela.

1|2
    0|0
    • benimde öyle ama kimse inanmaz bu dediğime

• Aynenn (: Davranışlarımızdan anlayabilirler belki

• sana şöyle diyim erkeklerin yüzde doksanı bı ılıskıye gırmıstır kızların yüzde 10u. maalesef sen yüzde ona denk gelmıssın. ama o baslık ne öyle BÜTÜN TÜRK KIZLARI falan. dıkkat et lafına.

0|2
    0|0
  • Sırf genelleme yaptığın için okumadım yarıda bıraktım... Sürekli karşınızdakini değil birazda kendinizi sorguya çekin

1|1
    0|0
  • Baban adamın hasıymış. Onu örnek al onun yolundan git.

1|1
    0|0
    • Kardeş doğrusunu sölersem bu zamanda doğru temiz kiz da bulamazsin erkek de..

Erkekler Ne Diyor 6

• Üşenmeden tamamen yavaş yavaş okudum tamamen haklı buluyorum kardeşim seni her yönden haklısın..

Evlenilecek kızı bana sorarsan en iyi ailen bulabilir ya da akrabaların ama o da görücü usulü olabilir kızı beğenmemen gibi durumlarda oluşabilir

0|1
    0|0
  • senin gibi adama böyle genellemek yakışmıyor Türk kızları diyosun senin annende Türk milletinde Türk, malesef bazı kızlar genç yaşta birazda cahillikten böyle halt yiyiyor, bide abaza pijler sevgililerini böyle şeyler yapması konusunda zorluyor sonrada terkediyor, bende senin gibi düşünüyorum umudunu kaybetme

0|1
    0|0
  • Katıldığım noktalar azımsanmayacak kadar.

14-15 yaşında park köşelerinde sevişen kızlar görüyorum :/

0|0
    0|0
  • sacma bır yaklasım tarzın var

buyudukce dusuncelerın deısıecektır

1|0
    1|1
  • ya sev ya terket buna denir. üzüldüm ama heralde ben olsam devam ederdim.

0|0
    0|0
  • Boyle kiz cok kardes, gecen benim kiza mesaj geldi bende okudum. Mesaj arkadasindan dun gece yeni tanistigim cocuk iktidarsiz cikti falan moralim bozuk diyordu. Durum boyle yani piyasada, en iyisi gorucu usulu evlenmek heralde.

0|1
    0|0
Yükleniyor...