Kapat

Erkeklerin küpe takması ve önyargılar

arkadaşlar anlamıyorum ya küpe takıyoruz yoldan geçen hemen top,gay,adam değil bu kesin i*ne falan dıyolar ne bu ön yargı ? adam kendıne yakıstırmıs takmıs sanane ? emınımkı o takanlar takmayanlardan daha adam,nası bir ülkedeyiz abi küpe taktık diye top mu oluyoruz ? bence kimsenin küpe takmasında sorun yok o top dıyenlerde sorun var çunku kendılerı takamıyor aslında onlarda takmak istiyor.ben küpe takıcaktım gayyet yakışıyodu bu önyargılı ınsanlar yuzunden takamıyorum amk.

0|0
15|7

En İyi Kız Görüşü

• İnsanların önyargılarıyla ilgili bu hikayeyi severim:

Adam oğluyla köye dönerken eşeğe kendi biner, görenler “Adama bak el kadar çocuğu yürütüyor, eşeğe kendi biniyor” der. Adam inip oğlunu bindirip devam eder, bu kez görenler “Çocuğa bak, yaşlı başlı adam yürürken eşeğe nasıl da kurulmuş?” der. Adam çocuğu da indirir, öylece devam ederler. Görenler “Kerizlere bak, yanlarında eşek var bunlar yaya gidiyor” der. Adam oğlunu da alıp eşeğe biner, görenler “Zavallı eşek, insafsız sahipleri ikişer ikişer binmiş!” der…

Benim daha çok ilgimi çeker o kişi, yakışıyorsa insanları boşver, herkes kendince konuşur.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 14

• bazılarına çok yakışıyo

0|0
    0|0
  • kimi özenıyosunuz anlamıyorum Atatürk küpe takıyo muydu ya ? Ondan daha çok örnek alınabilecek birini tanımıyorum

0|0
    2|0
    • kimseye özenmıyoz ?

• yavuz sultan süleyman küpe ile ilgili bir yazar yazarın kim oldugunu hatırlamıyorum ama çıkarılmış kitap

• Eyvallah güzel kardeşim

• İnsanları bu kadar önemseme.

1|0
    0|0
  • yakışıyorsa takmalisın bence insanlara göre yaşarsak işimiz var insanları takma kendi bildiğini yap

0|0
    0|0
  • belli bir zaman sonra bu tarz takılar erkekleri yumuşatıyor tabiatı gereği.

1|0
    1|0
  • Gayette yakışıyor erkeklere

0|0
    0|0
  • Bu hayat senin hayatın birdaha gelmiyceksin Dünyaya o yüzden tak sana katılıyorum ayrıyeten.

0|0
    0|0
  • Benim cok hosuma gidiyo erkegin küpe takması, cahil insanlarla kavga etmek sıkıcı ;)

0|0
    0|0
  • Yakışana yakışıyor. Ben öyle düşünmüyorum açıkçası.

0|0
    0|0
  • Ben çok yakıştırıyorum küpeyi.Bırak istediklerini söylesinler ya.Bu senin kendi tarzın.

0|0
    0|0
  • bence yakışmaz ya .. takma..

0|0
    0|0
  • taksınlar yakışır

0|0
    0|0
  • Sen kendini bildikten sonra başkalarının söylediklerini takma

0|0
    0|0
  • Sen hala cahillerle tartismaman, onlar üzerinde kafa yormaman gerektigini anlayamadiysan suç sende be kardesim.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• birincisi, onlarda takmak istiyor kısmı yanlış.

ikincisi ise bu senin kararın kimse karışamaz.aldırma geç

üçüncüsü ise erkeklere cidden yakıştırmıyorum küpeyi.

1|1
    0|0
  • küpe takmıyorum. takanlarada ön yargılı değilim. kendine yakıştırmış takmış bizi ilgilendirmez. yalnız bir tavsiye vereyim 2 kulağınıza takmayın iyi durmuyor.

0|0
    0|0
    • Tek sola :D sağa takmam zaten.

• sorun yok o zaman. bakma sen milletin ne düşündüğüne ya da ne söylediğine. sen kendini biliyorsan sorun yok :)

• -bu ne lan ?

+abi küpe...

-karı mısın sen?

+abi yavuz sultan selim de taktı.

-padişah mısın lan sen ?

0|0
    0|0
    • Yavuz Sultan Selim takmadı. O resmi yapan kişi avrupalı bir ressam. Onu öyle çizmiş bizde böyle uyarladı.. Murat Bardakçının kaynaklarla gosterdığı bır programı vardı

• hatta bunla ilgili kitap bile çıkarılmış küpe takmıyordu diye

• Takarlarsa taksınlar.

1|0
    0|1
  • Erkek adam takar mı be ! Yakında etek giyersiniz. Yakıştırmış giymiş diye sağ solda bunu da söylersiniz

0|0
    0|0
    • küpeyle erkeklik ölçüyon aq.

• muneccimtercuman bırak ya geri kafalı arkadaş anlamıyor :)

• Aynen öyle adam degıl arkadas. Renkli pantolon mu giyer erkek dedıgın. SIMDIKIERIN ALAYI OZENTİ. neymıs hatunlar benı begensınıs tıkı olayımmıs bırakın lan bunları. Özünüzü koruyun biraz

• kimsenin ne yaptığı hiç kimseyi ilgilendirmez..isterse don kılot gezsin ...özgürdür..

0|0
    0|0
  • Takan taksın ama ben kulağımda bir şey olmasından huylanırım ben takamam :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...