Erkekler temiz bir eş istiyor . peki ama neden olmuyor ?

genelde türk erkeklerine baktığımızda herkes geneli yani temiz ahlaklı daha önce hiç ilişkisi olmamış bir bayanla evlenmek ister . bunu biliyoruz . ama gel gör ki gerçek hayatta herşey çok farklı . mesela ben hiç ilşki yaşamadım . güzelcede bir kızım . elimden iş yemekde gelir . aslında ideal biriyim evlenmek için . ama bu yaşa kadar beğendiklerimin hiç biri olmadı . zaten öyle çokda olmadı beğendiğim . iki kişi falandır toplamda . onlardan biri başkasıyla evlendi kadın bakire falan da değildi . diğeride tam evlenilcek kızsın şölesin bölesin dedi ama oda gitti . artık erkeklerden çok iyisin güzelsin ama olmuyor sözcükleri duymaktan bıktım . canım çok yanıyor . bana alışmadan daha bırakıyolar . çirkin değilim cidden boyum kilom normal . herkes bakar sokakta ama benim ilgilendiklerim neden olmuyor neden cezbedemiyorum anlamadım . acaba çok mu evlilik istediğimi belli ediyorum . nerde hata yapıyorum ?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç üzülmeyin hanımefendi istedikleriniz olmamasında da bir hayır vardır siz doğrularınızdan vazgeçmeyin sabırlı davranın hak ettiğiniz isteyeceğiniz mutlu olacağınız biri er geç çıkacaktır karşınıza. Hem evlenmek istediğinizi belli etseniz ne olacak ki sizinle evlenmeyi düşünmeyenle niye vakit öldüreceksiniz sizi sevip isteyecek olan zaten evlenmek isteyecek olandır.

1|0
    0|0
    • yani . ama itici gözükür diye dedim . hani evlenmek istediğimi anlamaları . herkes iyisin güzelsin diyor ama sonuç fos

• Sanırım yanlış bir söz sarfında bulundum özür diliyorum sizi kızdı isem saygılar

• yok kızdırmadın .

Erkekler Ne Diyor 15

• Evlenmeye niyeti olanlarla karşılaşmamışsın

0|1
    0|0
  • kariyer?

0|0
    0|0
    • üniveriste mezunuyum çalışıyorum

• Sen tam evlenilecek kişisin diyen kişiler genelde dost görüyle gören insanlardır.Bir erkekle ilk başlangıçta evlilik diye düşünürsen o ilişki yürümez erkek hissettiği anda kaçar.Evet erkekler olarak biraz sorumluluk sahibi olmalıyız bayanlara göre ama bazı şeyler zamanla gelişir.

0|0
    0|0
    • evlilik düşünmeyen erkek zaten uzak olsun

• Hata mı yapıoSun .. VaLLa Suan ben temız bulsam evlenırım yıne dıyorum ortamı goruyoruz ne olduğunu.. bunu herkez der ve herkez 1 tane bulur.. bellı olmaz bakarsın ben gorurum senı ben evlenırım nasıp kısmet işi..

0|0
    0|0
  • ev işi vs dediğiniz işleri artık erkekler de gayet kolay yapıyo, eskisi gibi değil.. eğitiminiz ve mesleğiniz daha ön planda artık

0|0
    0|0
  • Hep bir ulaşılmazlık olması lazım . Kaybetmekten korkmaları lazım seni

0|0
    0|0
  • Nasip kismet elbette bir gun sende evleneceksin allahtan hayirlisini dile sabret seninde esin vardir mutlaka hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • bende evlenmek istiyorum yaş baş geldi ama olmuyor iki kere niyet ettim olmadı bilemiyorum ama cidden olmuyor herkes patır patır evleniyo bende tık yok bazen olmayacak herhade dediğim bile oluyo :))

0|0
    0|0
  • devir verme devri olmuş arkadaşlar

1|0
    1|0
  • kısacası gel evlenelim olsun bitsin bu iş sende kurtul bende kurtulim

0|0
    0|0
  • Herşeyin tastamam olması da insanalr için problem olabilir bazen

0|0
    0|0
    • ben anlamıyorum birşeyi cidden

• Öyle sonuçta insanlar pek merak etmedikleri birşeye sahip olsalar ne olmasalar ne diyede düşünüyor olabilirler.. Birsürü oyuncağı olan zengin bir çocuğun fakir çocugun elindeki yağ tenekesinden yapılmış oyuncağını istemesi gibi.

• mesela sen eşi rahmetli olmuş çaocuklu bir adamla tüm kriterleri sana uysada istermisin evlenmek

0|0
    0|0
  • Benimle ciddi düşünüyor musun? sorusu bitirir ilişkiyi

0|0
    0|0
    • öle birşey de demedim . ama konuşunca anlıyorlar .

• belkide inanmıyordurlar . ama inandıklarını sölüolar . kendileri sölüor şöle iyisin böle güzelsin diye . mesela geçenlerde birinle tanıştım . adam açık açık dedi ben bir insanı çözerim hemen . sen çok iyi bir kızsın . tam evlenilcek bir kızsın dedi .

• ben bileşu ansenin öyle bir kız olduğunu düşünmüyorum sürekli bir erkekle tanışıp buluşan bir kız evlenilecek bir kız değildir fikrimce

• tahsil meslek nedir, nerde yaşıyorsun

0|0
    0|0
    • üniveriete mezunuyum bankada çalışıyorum

• yok ben burdan birini bulmak için açmadım bu soruyu

• peki sen bilirsin..

• Bazen olur senin begendigin seni seni begeneni sen begenmezsin hayirlisi demekten baska olmuyor malesef kime asik olavagini secme sansi yok ben 10 yil önce pesinden kostugum zorla ikna ettigim biriyle evliyim ama cok mutsuzum insallah sen yasamazsin.

0|0
    0|0
    • neden mutsuzsun ?

• mesela nası biri neden anlaşamıyorsunuz

• mesela sinemaya gidelim desem olmaz der sevmez cafe de oturmaz keyfine göre ama ona yakışmayanı giyer ki bütün bayan arkadaşlar bana sorar ne alayım diye ütü ayda bir yapar zorla çamaşır aynı ama yemeği tatlısı muhteşemdir tutumludur biraz kendine bakmaz hiç saçını şöyle kestir boyat derim tam tersini yapar vs. vs.

Kızlar Ne Diyor 3

• dünkü soru da sana mı aitti?

kişiye göre değişiyor bu durum ama artık insanlar mükemmeli arıyorlar.

sana sözüm yok ama tamamen cahillik.mükemmel insan diye bir şey yok.kiminin eğitimi uymayacak,kiminin ailesi,kiminin işi,kiminin maaşı,kiminin ahlakı beğenilmeyecek,kiminin alışkanlıkları.4 4lük diye bir şey yok .alttan alıyoruz,fedakarlıklar yapıyoruz öyle yürüyor her türlü ilişki.

seninle ilgili hiçbir sıkıntı olduğunu sanmıyorum.sıkıntı sana gelenlerde.'' daha iyisini bulur muyum'' düşüncesi.boşver istemeyen kaybeder seni.kısmet değilmiş ayrıca demek ki.nasibindeki kişi kimse nasıl olursan ol veya olsun onunla olacak.sıkıntı yapma.hayırlısı olsun de..

0|1
    0|0
    • yok ben ilk defa sordum bu tür bir soruyu ...

dört dörtlük kimse yok . karşımdakilerde öyle değildi zaten . evet haklısın daha iyisini istiyolar . hep daha daha güzel daha zengin daha genç daha daha . ama sonuç öyle olmuyor . beni beğenmeyenlerden biri benden çirkin ve yaşlı bir kadınla evlendi aa parası vardı belki onu bilemem . ama beni param için tercih edenide ben istemem .

• çok tatlı maşallah

• Evllik istediğini çok belli etmemelisin bence erkekler te bir kadına bağlı olduğunu düşündükçe daha çok sıkılır ve soğurlar

0|0
    0|0
    • e ne yapayım bu yaştan sonra bellidir yani bir kızın beklentisi karşısındakinden . ölesine takılamam ki

• senin istediklerinle olmuyorsa, vardir bir hayir

bosver hic üzme kendini

zamani gelince hak ettigin birini bulursun sende :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...