Sevgilimle kızlık zarı bozulmuş olabilir mi?

Sevgilimle cinsel ilişkiye girdim. İlişki esnasında tam girmedim ama sonuçta azcık girdim. Acı falan hissetmedi. Zaten acıdığı zaman hemen çıkarıyordum sonra ilişki esnasında kan falan gelmedi, eve gittiğinde azcık kan gelmiş. İlişkiden sonra kızlık zarı bozulmuş olabilir mi? Benim düşüncem bozulmadığı yönünde. Sonuçta zorlamadım, esnek olduğunu düşünüyorum. Sizlerin düşünceniz ne acaba?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• acı çekmeyen de var bu durumda esnek olduğunu düşündüğüne göre sürtünerek bi ilişki yaşamışsın ve olası kızlık zarı bozulması ama zedelenmişte olabilir bilemicem

• ohaa kendin muayene vs :S ac bakicam mi diyeceksiniz ? sizin orumcekler baya isgal etmis...

• valla nasıl anlaşılır bilmem ki :S

• Yahu yarısı yırtılmış oluyor işte de güvenme sen ona. Olmadı kendin muayene et diyecem de anlayabileceğini hiç düşünmüyorum :)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 5

• yok bişey bence

• arkadaşım ben sağlıkçıyım sana şu kadar diyim bazı zarlar bozulsa bile kan gelmeyebiliyor.bazen ilişkiden bikaç saat sonra bazende ilişki sırasında gelebiliyor.kızlık zarı vajinanın tam girişindedir birazcık fazlacık farketmiyor.kan gelmişse bozulmuştur acı hissetmek tamamen psikolojik bişeydir kızlık zarı bozulsa bile ordaki kaslar kasıldıgında gene acı hisseder bunu onunla kıyaslayamazsın geçmiş olsun

• büyük ihtimal zedelenmiştir yani hala kız. ama doktor bilir tabi

• o kız arkadaşının zarının yapısına göre değişebilen birşeydir, jinekolog muayenesi olmadan anlaşılması pek mümkün değil

• hiç bi fikrim yok soktuğunda acı hissetmesi gerekirdi o zarın bozulması için. bence zarı zedeledin ama tam anlamıyla bozmuş sayılmazsın..

• azaltabilir o anda kan gelmemiş hem. zedelenmiştir.

• bende zedelenmiş olduğunu düşünüyorum sonucata kalsik bir poziyosonda sokdum ona yani bacakları kapalı ben onun üstünde bu durmda bozulma ihtimalini azaltırmı acaba ?

Erkekler Ne Diyor 7

• O an o ortamda bulunmadığımız ve göremediğimz için yorum yapmak saçma olur.. Bir doktora gidin en iyisi kafanız rahatlar...

• Ben bozuldugunu dusnuyorum...:)

• Bunu ancak jinekolog bilebilir.Muayene olmasını öneririm

• Az da gir sen çok da girsen girmişin iş bitmiş sen daha sonra çok gir hayırlı ola...

• Teveccühünüz :))

• Bayıldım cvbına :)

• Yahu anlamıyorum ki. Barda bodyguardlara "bi arkadaşa bakıp çıkacam" demek gibi bişey. Madem oraya kadar gelmişsin... Madem niyeti bozmuşsun, kapıda niye bekliyorsun? Git sonuna kadar. Ne farkı kalmış? Sonrada evlenirsiniz inşallah.Ha hiç yapmasanız daha iyiydi... Eğer ayrılırsanız o kız kendini bakire olarak yamayacak başka birine, eline erkek eli deymemiş olacak, bakire olacak değil mi? Bozulduysada diktirip yapacak aynı şeyi. İşte bence asıl .rospuluk budur arkadaş... Daha ne diyeyim?Kolay gelsin.

• Yahu bakiriz diye tekniğini de mi bilmiyoruz sandın :)
      İyi araştırırım.

• abi sende az değilisn ama ha XD itir falan filan xD hahaahhaahah

• Acının çoğu psikolojik zaten diye biliyorum.
      Tam sokabilirmisin oda senin yetneğine kalmış.
      Ben nereden bileyim. İttirdimmi girer heralde...

Lan olm get neler konuşuyon ya, adamı hasta etme... :)

• Öncekileri Göster
  • bozulmasını istemiyorsan geçmiş olsun istiyorsan hayırlı olsun.

• bosmusun hadi gecmis olsun... yahu bozmayacaksan ne sokuyorsun ? dedektor mu vardi zarin yerini tespit edip milimlik kazi ve sondaj calismasi yaptin?

• diyemeycegin icin sorumlulugu al kontrol ettirmeden :)

• her ihtimali göze aliyorum sen bozulduğu diyorsun ben böyle düşünüyorum sonucata kimse doktor değil o yüzden sende kesin bişey diyemesin =) bende kesin bişey diyememm

• yahu esnek mi değil mi kurasini mi cektin aaa zeki kardesim? bu kadarini biliyorsun da o sokunca esnek mi değil mi anlasilan bir yapi değildir! kan gelmisse bozulmustur, ayrica zedelenmesi sonra duzelmesi gibi bir mevzu da yok o zarin. ayrica cinsel o "çinsel" değil. madem halti yedin, olabilecekleri de dusun bozulmadi diye kendini avutma. ayrica doktorda kontrol olmadan anlayamazsiniz ee ne olacak simdi? kizi kontrole mi gotureceksin, yalandan bu avunmaya mi inanacaksin?

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...