Cinsellik sorularının paylaşımdan kaldırılması

Evet arkadaşlar herkese selamlar cinsellik hakkındaki son sorum kaldırıldı ve gerekçe olarak kurallara uymadığım gösterildi ancak benim sorumdan çok daha rahatsız edici olabilecek sorularla karşılaştım bu sitede ayrıca p*rnografi de paylaşımı yasak görülüyor ama bazı insanlar açık açık bu sitelere erişim metodları sormasına rağmen paylaşımları kaldırılmıyor. Benimse daha masum sayılabilecek sorum kaldırıldı bu çifte standart nedir arkadaşlar? Benim gibi bu konundan mağdur olan var mı? Bizim suç işlediğimiz yok cinsellik özgür bir konudur bu sitenin amacı da paylaşımsa herkes aklına her gelen soruyu sorabilmeli diye düşünüyorum. Nasıl ki dini içerikli sorular sorulabiyorken özellikle cinsellik kısmında, diğer tür sorular da sorulabilmeli diye düşünüyorum evet benim dini bir inancım yok ancak olana ve paylaşımına da saygı duyarım ve aynı tutumu karşımdakiden de beklerim. Bu konuda başka mağdur arkadaşlar varsa yorumlarını görmek isterim.

Teşekkürler

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• bu durumda neyi baz aldıklarını gerçekten bilmiyorum, açık açık vajina,göğüs resimleri konuyor ama onlar kaldırılmıyor, hiç umulmadık sorular kaldırılıyor.

0|1
    0|0
    • Bu konuda açık ve net kriterler olamaz ki

• onu diyorum işte kafasına göre kaldırısa da olmaz

• Moderatör arkadaşlara ulaşıp sorunu açıklamak lazım düzgün bir şekilde bunun bir yolu var mı şu anda çok saçma konular var cinsellik kısmında bir bakmanızı tavsiye ederim onlar kalkmazsa gerçekten burada bir gariplik olduğunu düşüneceğim

Kızlar Ne Diyor 3

• p*rnografik senaryolar paylaşılıyor burda. senin sorun neydi ki.

0|0
    0|0
  • ya evet ya sinirim bozuldu dünde benim sorum kaldırıldı soruda nasıl mast yapabilirim kötü paylaşım yapmadım masumca sordum hem cinsellik kategorisi bu ya

0|0
    0|1
    • evet aynen

• Tamam yalnız değilmişim bunun yapılması üzücü ancak

• evet üzücü birde 1 saat sonra kaldırdılar kaybolmuş bir sorunun size ne zararı var dimi ama cinsellik kategorisine gereken bir soruydu 24 cevap vardı neyseki cevabımı aldım senin sorun neydiki

• ne sormuştun ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• evet doğru söylersin ayrıca aynı soru tekrar sorulduğu halde kaldırılmıyor ben sordum bu soru çok soruldu diye kaldırıldı

0|0
    0|0
  • bende anlamadım bu durumu bir soruda sadece yardımcı olayım yazmışım adam uyarı göndermiş bana neden acaba

0|0
    0|0
  • ayen katılıyorum arkadaşım sana

0|0
    0|0
  • şikayet butonuna basarsanız ilgilenilir, yoksa bazı sorular gözden kaçabiliyor sanırım.

0|1
    0|0
    • Benim şikayet etmek gibi bir amacım yok çünkü cinsellikte herkes istediğini sorabilmeli gerçek hayatta soramadığı sorular için bu tarz siteleri tercih eden bir sürü insan vardır

Yükleniyor...