Hayatımdaki erkek neden sürekli cinsellik istiyor?

hayatımda biri var. aslında ne var ne yok . bazen mesajlaşıyoruz . oda ben atıyorum genelde . bir seneyi geçti tanışıyoruz . önceleri çok ilgiliydi her gün arar sorardı mesaj atardı . şimdi tabi tam tersi ben mesaj atmazsam atmaz . ama mesajlarıma cevap verir . aradığımda meşgulse sonra döner arar . neyse biz birbirmizi hiç görmedik . net vasıtasıyla tanıştık . görüşcez ama cinsellik istiyor haliyle . ben istemiyorum zaten bakireyim . bunuda söyledim . ama ilişki onsuz olmaz diyor . ben onu kaybetmek istemiyorum . lütfen bırak demeyin bırakmak istemiyorum . benle ciddi düşünmesini aşık olmasını istiyorum . ne yapabilirim . kendimi iyice çeksem bir işe yarar mı ?

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• bu cocuk senı becerıp bırakmazsa tum ksnın onunde essek gıbı anırırım ben,akıllı olun bıraz ya!

1|0
    0|0
    • anır banane

• siktr lan

• cok seksı oldun bak şimdi:)))

Erkekler Ne Diyor 18

• anlattığına göre ilgi azalmış sen yedek lastiksin. senle yatar ama asla ilerisi olmaz. bırak demeyin diyerek sen zaten kararını vermişsin. ben de sana sonunu söyledim.

0|0
    0|0
    • hiç sanmam evlenicek benle işte okadar . yok öyle yağma

• evde kalacaksın demedim. sadece kullanılmış olursun.

• e tamam onla evlenicem inşş

• sanaldan tanıştım diyosun ne isticek başka :)

0|0
    0|0
    • evlenenler yok sanki tanışıp

• yatacakmış gibi yapıp yatmaman olmaz. yatmak istemiyorsun, o istiyor. niyeti kötü bile olsa aramazsın, olur biter, kandırman çok yanlış olur.

0|0
    0|0
  • Birbirinizi hiç görmediniz ve cinsellik olmadan olmaz diyor. İlginç...

0|0
    0|0
  • baştan aşık olmadıysa sonrasında zor.Cinselik istemesi açık sözlü oldugunu gösterir.Niye korkuyosun bakıremısn?

0|0
    0|0
    • evet bakireyim . ama aşık olması saçma görmedi bile henüz . resimlerimi falan gördü

• senn bılcegın ıs...

• Pisliğin tekidir 1 yıllık ilişkide hele hiç görmeden cinsel ilişki olmaz 4 yılda anca kardeşim o pislik bunu bile dedirttiniz ya becermek için idare ediyor

0|0
    0|0
    • iyide bizim yaşlarmız büyük

• hayır ben bu adamı net vasıtasyıla tanıştım ama tannıyorum da zaten dışardan

• İnsanın içini göremezsin bence ağırlığını koy istemiyorum de giderse zaten hiç senin olmamıştır

• o zaman cınsellıgı ıstedıgın gıbı yaşatıcaksın ona baglıcaksın kendıne zarar vermeden onuda kendınıde mutlu edıcek sekılde davranıcaksın

0|0
    0|1
    • işte nasıl

• bunları yaparsam bağlanır mı ki

• bağlanır tabi ama dıyeceksın ben bakıre kalıcam saygı duymucaksan bıter bu ılıskı dıye bu kadarını yaparsan sanada baglanır hem sen zevk alırsn hemde o

• Birkaç Yorumlara Baktımda.Bu hatunun Ciddi Problemleri Varr beyler.Hastalıgının tedavisi Henüz Bulunamadı !ERROR Verin buna .D

0|0
    0|0
    • ne oldu o alttaki senmisin yoksa

• ne diyorsun sen be . ana avrat küfür edilirse sende tepki verirsin

• Cok asabisiniz Gerçekten .D Bence Bulusmayın Adamla Adamı Hastanelik edersiniz .)

• hiç görmediğin birine karşı nasıl böyle bir isteklere göre düşüncelerindesin onu kaybetmek istemiyorum vs.gibilerini skype ile falan da mı görmedin sadece facebooktamı yazıştınız

0|0
    0|0
    • gördüm tabikide skypedan . görüşmedik anlamında dedim .

• e isterim tabi bende onu istiyorum sonuçta benimde canım var .

• o zaman onunla bu konuları enine boyuna iyi konuş aradıgın sonuçları burda bulamazsın kimse kimsenin yapısını bilemez onun seninle evliliğe kadar giden bir düşünceye sahip olup olmadıgını tam olarak anlaman için sana saygısını kaybetme korkusunu yaşatman gerek eğerki öyeyse anlarsın yok değilse sadece seni cinsel anlamda istediğini alıp canını yakcak demektir bence özelden yaz konıuşalım

• cinsellik isteyen senle ciddi düşünmez seni seks objesi olarak görür

1|0
    0|0
  • Şeyi aşağıya inmiyordurda ondan

0|0
    0|0
  • İstediğini aldığı zaman yine kaybedeceksin en azından sen birşey kaybetmezsin

0|0
    0|0
  • demek ki sizin ilişki cinsellik üzerine kurulu gibi

0|0
    0|0
    • işte ben beni sevmesini istiyorum

• yoo vermedim yüz . valla . öyle davetkar da davranmadım . ama seviyorum sanırım anladı . senden kopmak istemiorum lütfen böle yapma dedim geçenlerde

• işte vermişsin en büyük kozu eline benden sölemesi demedi deme bu çocuk senden yararlanmak istiyor uyanık ol

• Seni cinsel obje olarak görüyor bildiğin şişme bebek gibi yani

0|0
    0|0
  • Kiz kendini gostermeyince erkek soguyor, bu kizdan bir cacik olmaz diyip sex icin dusunuyor. Suc senin zamaninda gorunup sana asik olmasini saglayabilirdin

0|0
    0|0
    • evet .. ama çok uzak şehirler . birde adam çok yoğun çalışan biri sürekli yurt dışına gidip gelen bir tip

• nasıl soğuttu

• Uzun hikaye, ekle beni, tum detaylarini musayit olunca anlatayim belki isine yarar

• seni halledip daha hiç aramayacak kalacaksın ortada

0|0
    0|0
  • Bence seviş hamile kal tekmeği ye annenin yanına git ağla evden kovsunlar seni kısa hikayen bu

1|0
    1|0
    • senin kız kardeşinin başına gelsin

• milletin altına yatar kalkarsa gelsin bencede

• Bu arkadaş cinsellik ister ama bakire olmayan ile evlenmez buna eminim. Sen ilerde anne olacaksın muhtemel bu arkadaş ile de evlenmeyeceksin . O yalnız kendisini düşünüyo seni düşündüğünü gormedım

1|0
    1|0
    • sanmam bekareti öenmsemiyor . öyle bir tip değil

• ben ne dedim ki sevdiğim istediğim erkeği elde etmek istiyorum okadar . kime ne . neden nagetif yorumlar yapıyorsunuz sorduğuma pişman oldum ya allahım sen büyüksün

• herkes dogru bildiğini konusuyor negatif bişe yok . sana negatşif gelen bana pozitif gelıyo

Kızlar Ne Diyor 7

• daha görüşmemişsiniz bile kaybetmek istemiyorum diyosun git ver o zaman

0|0
    0|0
  • bulmus o*yu niye zaman kaybetsin:D

0|0
    0|0
  • salla gitsin şunu ya seninle seks yaşayacağını düşünüp heveleniyor

0|0
    0|0
  • ne kadar erken kurtulursan o kadar iyi olur bence bulusmadan cıkar hayatından o dedigini yaparak asık edemezsin

1|0
    0|0
  • canım blöf yap başka yolu yok

0|0
    0|0
    • nasıl ne yapayım

• canım mesela ona 4 5 buluşmadan sonra yapalım de.. buluştuktan sonra ben istemiyorum falan de sonra yaparız ilerde söyle eğer kabul ederse seviyodur etmezse bas tekmeyi..

• evet bak bu akıllıca . vericem gibi yapıp vermeicem .

• Sen birakmazsan o birakacak istedigini alinca.ona acik acok söyle ben cinsellik istemiyorum evlilikten önce.

0|0
    0|0
    • buda olabilir ama kaybedebilirde

• yoo çirkin değilim . ama onun gibi birini bulamam dışarda . çok hoş biri aşık oldum .

• Kzim cok sikilmek istiyorsan git tamam mi yazma daha.

• Sizinle ilk etapta cinsellik düşünen biri, size bu kanal ile ilgi duymuş demektir, bu yüzden onu kendinize aşık edemezsiniz. Birliktelik istemiyorsanız ondan uzak durun lütfen.

0|0
    0|0
Yükleniyor...