Erkek arkadaşımın lafına çok alındım, ne yapmalıyım?

Olay daha birkaç saat evvel oldu. Erkek arkadaşımla telefonda konuşuyordum. Bana ne yapıyorsun diye sorunca tüy sarartıcı krem aldığımı ve göbeğimle kollarımda kullanacağımı söyledim. Bu lafım üzerine kendisi bana ''Aşkım sen erkek misin göbeğinde kıl var?'' dedi. Normalde biri bana bu lafı dese umurumda olmaz ama söyleyen o olunca çok incindim ufak bir şey de olsa. ''Evet erkeğim, sen de gay değilsen konuşma benle'' dedim ve kapattım. Kendisi ne olduğunu anlamamış, özür diledi. Onun için şaka olan bu şeyi benim büyütme nedenim ise incinmiş olmam. Zaten göbeğimdeki kıldan memnun olsam sarartmam değil mi? Çok üzüldüm bir anda ve şu an ne yapacağımı bilmiyorum :(

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• lazerle aldır sende. ama adam haklı

0|0
    0|0
    • İki üç kıl için kalp kırılacaksa bence o gitsin aldırsın kıllarını.

• ona söyle bana ne söylüyon :D ya da ver numarasını ben arayıp söyliyim tamam seni mi kıralım :D

• :D

Erkekler Ne Diyor 12

• tamam tamam meseleyi büyütmeyin

sende göbeginden zeytin yedir cocuga

barışın. !

1|0
    0|0
    • O göbeği zor görür artık o :P

• gereksiz tripleşmeler. o şaka yaptıysa uzatmaya gerek yok. ama şaka değilse kızlardada tüy kıl her ne haltsa çıkacağını bilmeli.

0|0
    0|0
    • Şaka yaptı ama anlık üzücü bir şeydi benim için.

• sen kendinde sorun olarak gördüğün için sevdiğin birinin böyle konuşması üzdü seni. ama önemseme. o zaten önemsemediği için sorun etmemiş ve üzerine şaka yapmış. büyütmeye gerek yok. öpüşün barışın :)

• Bence incinmiş olabilirsin.

0|0
    0|0
    • Evet, incindim bir an bunu duyunca.

• Aslında oldukça beyaz tenli ve kahverengi saçlıyım ama biraz tüy herkeste var. Odunun dediğine bak, bir an üzdü işte. Şimdi geçti :)

• Aynen ya sorunun bu olsun. Bak rahatına.

• sıkma canını-öküz çok memlekette..affet gitsin.

0|0
    0|0
  • Sürünsün biraz, dingillik etmiş :)

0|0
    0|0
  • ne saçma sağan işler yapıosunuz yaa bizde öyle avel avel bakıyoruz sonra sağa sola. En sevmediğim şey. Çocuk şaka yapmış. ya da harbiden çocukmuş. tamam söylenmez ama bunu neden bu kadar kafana taktın ki?

0|0
    0|0
    • Üzüldüm işte bir an. Bu şeye benziyor. Yüzünde sivilcelerin vardır ve sevgilin tam da sivilceler iğrenç falan der. İnsan takıyor işte.

• Hayır sen kompleks yapmışsın göbeğinde tüy olması normal bir şey önce bu kompleksinden kurtulmalısın bence. Bu kadar özgüvensiz olma. yerinde olsam, evet çıkıyo uzatıp saçlarıma eklettiricem güzel durur mu sence derdim. sivilce yaşımı biraz geçtim ama uzun lafın kısası hayatta herşey bu kadar sert cevapları kaldırmaz sakin ol. derin bir nefes al, ellerini yukarı doğru uzat şimdi nefesini bırak :P bak çok geyik oldu. hadi ara sevgilini öpüsün koklaşın

• cahilmiş bu heriften korkma kız. cahillerden zarar gelmez.

0|0
    0|0
    • Ben de öyle dedim, pis patavatsız şey.

• patavatsız ama kalbini çalmış umursuyorsun onu :)

• Bu bildiğin kütük :D barış gitsin ya olur öyle hatalar :D

0|0
    0|0
  • buyutme istersen

0|0
    0|0
  • amk krosu yaa:D suç sende böle bir erkekle ne işin var:d

0|0
    0|0
  • pc başındaykenmi sarartıcı yapıyorsun anlamadım. sarartıcıyı da mouseylemi sürüyorsun.

0|0
    0|0
    • Hayır konuşurken sürmüştüm zaten, bekliyordum vakit geçsin de yıkayım diye.

• keşke çağırıp ona sürdürseydin. adam belki de ona bozuldu.

• Bence de özendi :D

• sen çok umursuyorsun onu çok üzülürsün daha

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bende de var ya. çok rahatsız edici gerçekten. efedersin ama ayılık etmiş. our böyle vakalar türk polisi yakalar. çok da üzülecek bir şey değil. ayısın de sonra da affet ne yapıcan başka :)

0|0
    0|1
  • Gece gece sevgilin beni güldürdü adasdf

Patavatsız erkekler işte canım boşver

0|0
    0|0
    • Normalde alınmam zaten ama bir anda çok savunmasız hissettim. Zaten memnun olduğum bir şey de değil. O bunun üstüne gitti..

Yükleniyor...