Açıkça söyleyebilsek nasıl olurdu?

Cinsellik serbestçe ifade edilen serbestçe yaşanan bir şey olsaydı, istediğimiz bir kişiye gidip sevişelim mi denilebiliyor olsaydı ne olurdu? Kimler canının çektiğine gel sevişelim derdi? Kimler mahremiyet isterdi?

Güncellemeler:
kim tabular yüzünden kim gerçekten özel hissettiğinden gizli yaşıyor cinselliği

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kimse bu saatte burada olmaz herkes ya bulmuş olur ya da yatmış yarına bakarız derdi. Ukrayna da böyle. İlk 10 dk da telefon alışverişi arayıp konuşma erken saat ise akşam buluşma ya o gün ya da 1-2 gün sonra görüşmede eve gelme. Sonuç isteyen naz yapmıyor kapris yok trip diye bir şey yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• şimdiki kdar cinsel baskılar olmasa güzel olurdu aslında ama bu demek dgl ki önüne gelenle düşüp kalkmak

0|2
    0|0
    • önüne gelenle demedim zaten. istediğinden oyunlara gerek kalmadan açıkça söyleyebilsen dedim.

• sopayı göstermek beni korkutmak hoşuna gitti.

• Mahremiyet olmalı arkadaş.

Biri gelip "sevişelim mi?" diyecek saati sorar gibi. Hadi oradan.

0|3
    0|0
    • canım biri soracak diye düşünme. ben sorsam nasıl olur diye düşün. hem o kadar da uzak bakmak doğru değil. insanların yaptıkları o kadar saçmalık o kadar oyunlar var ki bu cinsellik meselesi yüzünden. belki de insanlar rol yapmayı kendilerini başkası gibi göstermeyi bırakacak bu sayede

• saçma ben mahremiyeti tercih edrim

0|0
    0|0
  • yabancilar öyle zaten hey john sex yapcaz katilmak istermisin tabi :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Dostum zaten insanlar istedikleriyle beraber oluyorlar.Sen ilişki kurmakta mı zorlanıyorsun acaba?Yani bu konuda yasak yok,sadece insani bazı süreçler var:)

Ama sen bunu kastetmedin sanırım yolda belde nerde görüp beğensem yatayım istiyorsun anlaşılan.Sen iyi bir düşün bakalım bunu gerçekten ister misin?Ama sadece kendi egonla bakma olaya etrafındaki kadınların gözüylede bak..

0|0
    0|0
  • aslında bu zamanda kolay bir bayandan istemek .doğru bayana söyledikten sonra sorun olmaz .serbestce teklif edecek zamanları beklemeye gerek yok .mahremiyret ve sabırla istemek ,beklemek daha zevklidir .ulaşılması zor olan lar daha çekicidir .

0|0
    0|0
  • o zamani babasını tanıyan çok az insan olurdu. aile kavramı ortadan kalkardı. yaşadığımız sosyal hayat öngörülemeyecek biçimde değişirdi.

0|0
    0|0
    • niye herkes önüne gelenle sevişirdi diye düşünüyorsun. evlenecek olanlar da çıkmalar cilveler olmadan direk ifade ederdi kendini. insanların önüne gelenle yatmamasının tek sebebi cinselliğin mahrem sayılıyor olması mı? İnsanlar bunu özel kabul ettikleri için yapmıyor olamazlar mı?

• çünkü kadının doğası buna müsait değil. erkekler gibi eşek de olsa delik varsa yeter mantığıyla bakmazlar cinselliğe. güven duymak vs gibi milyon tane kriterleri var.

• o da olur. hadi sevişelim mi diyene gel hadi diyecekler diye bir şart yok ya. dur bakalım seni bir tanıyalım önce der. benim sorduğun insanların birbirlerine karşı niyetleri yapmacık olmasın. adam gibi baştan bilelim sevişmek mi istiyor arkadaş olmak mı istiyor.

• musluman ulkelere bu yuzden nefret beslıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...