Kızlar aşağıdaki yazı sizi mi anlatıyor?

Benim sevgilim adam gibi adam olsun, erkek olsun, gerektiğinde duygusal, gerektiğinde sert, gerektiğinde kibar olsun. Öküzlük yapmayan erkek yoktur ama özür dilemesini bilsin. Bende onun sözünden çıkmam, her dediğini yapmaya çalışırım, giysime, dışarı çıktığımda kaç saat dolaşıcama, kimle konuşup konuşmicama, kıskanmasına da ses çıkarmam. Cinsellik aramasın çok fazla, öpüşmelerden ve hafif elleşmelere kadar gitsin en fazla. Sevişmeler evliliğe özel kalsın. Beni gerektiğinde o yönlendirsin, benim yerime kararlar versin. Ağır başlı, oturaklı olsun. O istesin ona yemek te yaparım, cilve de yaparım ama bana böyle bir erkek lazım.

Siz öyle mi yapardınız kızlar? Böyle bir sevgiliniz olsa anlattığım şekilde mi davranırdınız yoksa sıkılır mıydınız ondan?

0|0
16|2

En İyi Kız Görüşü

• Giyim konusu biraz sıkıntılı. Sevdiğim insan böyle oldu diye kapalı giyinmeyeceğim gibi, böyle olmadı diye daha açık giyinmeyecek biriyim. Bunlar tercihtir, o insan hayatımda yok iken nasıl isem, var iken de öyledir. Tolerans ise aranızdaki diyaloğa bağlıdır, sevdiği insanın dileği için dikkat eden bayanlar da varlar.

Sözünden çıkmamak, her dediğini yapmak, kaç saat dolaşabilme özgürlüğü, konuşup konuşulmayacak kişiler, çok üzeri örtük değil mi. Bir efendi köle durumu söz konusu olur bu durumda. Karşılıklı anlayış ve rica doğrultusunda, bir taraf istediğinde diğer tarafın da mantığına uygun düştüğünde, bir mecburiyet yahut hatır söz konusu olmadan olması her zaman daha sağlıklı. Aksi durumlarda güvensizlik ve kıskançlık başgösteriyor.

0|0
    0|0
    • Baskıcı değil, çoğunlukla beraber dolaşmalarını isteyen bir erkek olsa ama tek gezmesine ya da arkadaşlarıyla gezmesine kısıtlamalar azaltmalar getiren bir erkek bence çok kötü bir karakter değildir

• :) Öncelikle bir bayanın sizin böyle oluşunuza karşın şöyle şöyle davranmasını gerektiren bir prosedür yoktur. :) Tamamen dünya görüşüdür, ben kendime dikkat diyorum buna karşılık o da etsin istiyorum diyorsunuz sanırım, sizin gibi düşünen bir insan ile karşılaşmanız da mümkün diyorum ben de buna mukabil, ne siz insanları değiştirin ne de insanlar sizi değiştirsin, karşılık ile konuşun olmuyorsa üstelememek lazım. sizi hayatınıza dahil etmek istediğiniz yaşantıda insanlar da var.

• Benim hayatımda belirttiğim şekildeki bir bayanı isterim. Diğer bayanlarla olmaz

Kızlar Ne Diyor 15

• beni anlatmıyor

0|0
    0|0
  • Sözünü geçirmeyi bilecek. Yoksa sıkılırım. Her dakika mesaj atar aşkım canım derse kaybetmekten korkmam. Sürprizler özel günlere has olmalı. Zırt pırt yapılan sürprizler sıkar beni. Kıskanç olmazsa olmaz. Kıskanç olsun, sert olsun ama içindeki çocuğu yalnızca ben tanıyayım.

0|0
    0|0
  • Hayır beni anlatmıyor, böyle bir erkek benim sevgilim olmasın mümkünse.

0|0
    0|0
  • Her giydiğime gezmeme karışan birini istemem arada karışılır ama kimse bana gitmeyeceksin diyemez. Arkadaşlarıma karışmak da neymiş? Ben kalkıp da erkelerle cilveleşecek değilim tabiki bana güvenmesi lazım.

0|0
    0|0
  • Pek değil.

0|0
    0|0
  • evet ya benm sevgilim boyle olsun varya kolesi olurum len onun :D ne oyunlar yaparım ona bu haliyle bile yaramazlık yapıyorummm :)

0|0
    0|0
  • kim yazdıysa çok şey istemiş

0|0
    0|0
  • Hayır anlatmıyor, giydiğine kimle görüşeceğime karışma hakkını nerede buluyor? Böyle birinin sevgilim olmasını istemem açıkçası

0|0
    0|0
  • Beni anlatiyorsun:)

0|0
    0|0
    • En iyisi kız tipi bence de. Kız arkadaşım böyle olsun istedim hep :)

• İnşallah:)

• Sen umudunu kaybetme :)

• Tam olarak beni anlatmıyo.Ama böylesi de olsa fena olmaz yani :D

0|0
    0|0
  • pek değil

0|0
    0|0
  • Kısmen.

0|0
    0|0
  • hayır beni anlatmıyor

0|0
    1|0
  • evet beni anlatiyor sayilir. ( kimle konusup konusmadigima karismasin)

0|0
    0|0
  • Aynen dediğin gibi olsun :) bir tane alırım :D

0|0
    0|0
    • Vardır çevrende mutlaka :)

• Allah gönlümüze göre versin hepimizin :)

• Amin :)

Erkekler Ne Diyor 2

• öyle adamların hiç sevgilisi yok :) tesadüf olduguna inanmıyorum

0|0
    0|0
  • Bundan dolayımı kızlar evden kalıyor evet 4 4 lün insan yoktur odun bulursun ama yakısıklı olur kibar olur ama tip olmaz hepsini bir erkekte bulamazsınız kızlarrrrrrrr kurunun yanında yaşta yanıyor işte!

0|0
    0|0
Yükleniyor...