Üniversite son öğrencisiyim hayatmda bir kez sevgilim oldu.

Güzellik olsun fizik saç baş olsun iyi tepkiler alan biriyim.Fakat çok seçici ve takıntılı bir insanım.Ve huysuzumda.ama bunları sevdiğim kisiye asla yansıtmam ona karşı bebek gibi davranırım.yani davranırdım..Lise çağlarımda çok sevgilim olmuştu.özellikle 2.ci sınıfta bir çıktıgımla diğer hafta ayrılmışlıgım vardı sevmeden öylesine gezer tozardım.Pişmanım ama çocukluk işte 15-16 yaş.. sonra 17 imin bittiği sene 18 ime basacağım günlerde bir cocuk peşimden koşuyordu lise 3 teydim sanıırm.neyse zar zor buluşmaya ikna etti beni 1 yıl çıktık. Ama hayatımda onun kadar sevebileceğim bir insan daha girmedi hayatıma o gittiğinden beri.o gittiğinde kıyametleri koparttım.tel nosuna kadar değiştirdi. ülkeyi bile değiştirdi üni için.. ama unutamadım gülüşü onun gözleri gamzesi göbüşü burnu saçları kirpikleri hala her bişyini özlüyorum bebek suratlıydı.. yaş 26 yaşlaşık 9 senedir görmeme rağmen böyleyim nolcak benim sonum?yalnız öleceğim bu gidişle.. Ha ondan sonra kimse olmadı hayatımda kimsenin kalbini krmak istemedim ilk görüşte aşık olamadım mı gerisi yok malesef.. yalnız lık ömür boyu mu?

Güncellemeler:
Çalışıyorum işim iyi. buarada

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Belli bir olgunluğa ulaşmışsın, belli şeyleri aşmış birisisin... Fakat hala o çocugun etkisindesin, aslında onun gibi sahiplenen birisini arıyor olabilirsin belki de...

Malum güvensizliğinin ve çekingenliğinin haklı sebepleri var... Elbette ki kişilere dair korkularında var...

Evde kalma, sürekli yalnızlık korkularından sıyrılman gerekiyor öncelikle... Senin en büyük problemin bu, bu sanırım korkun haline gelmiş.. Haliyle içinde yıllardır süregelen bir eksiklik duygusu var, bunu birisiyle beraber tamamlama gibi bir isteğinde var ve birikmişliğin de mevcut, insanları iyi tanımaya çalış, seni tanımalarına fırsat ver. Karşına çıkanları tanımaya çalış, gerek tepkileriyle, gerek tavırlarıyla...

İnsanlara belli bir şans vermezsen o kişi bir bilinmezlikten öteye geçemez maalesef...

Kaba bir tabirle günümüzde deneme - yanılma yöntemi diyoruz buna..

Acımasız gibi fakat aslında çogu zaman karşılıklı gerçekleşen bir durumdur...

Fakat bunu uygulamalısın ilgi duydugun hoşlandıgın varsa ve akışına bırakmalısın, kendini ispat etmesi için fırsat ver birisine, hiç anlayamazsın nasıl aşık oldugunu, herşey akışına göre gelişir...

Tabisi bunlardan önce bir arkadaşlık dönemin mutlaka olsun tanıştıgın kişilerde, arkadaşlık döneminde geçmiş ilişkilerde neler yaptıgına dair şeyleri öğrenmeye çalış .)

Her yönden tanımaya çalış...

Net birşey söyleyemem gelecek adına, fakat korkularımızın, soğuk duvarlarımızın üzerine gidip yıkmazsak onlar daha da büyük bir duvar haline gelecek...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• merak etme ailen yakında bulur birilerini..

0|0
    0|0
  • valla bişey diyimmi 22 yaşındayım hayatımda hiç sevgilim olmadı :D ama hayırlısı yapcak bişey yok :D

0|0
    0|0
  • yaş ilerledikçe sevmek daha da zor oluyo

0|0
    0|0
  • sağlık olsun nasip meselesi bunlar elbet çıkıcaktır beğendiğin biri kim yanlız ölmüş ki

0|0
    0|0
  • ileride olur acele etme.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yalnızlık omur boyu olmayacak elbet ondan iyilri de karsına cıkacak ama fırsat vermiyorsun gibime geliyor.onyargılı olma onu da dusunme artk gdn gitmiş arkasndan uzulmeye degmz:/

0|0
    0|0
Yükleniyor...