Esnek kızlık zarı ikinci ilişkide bozulur mu?

esnek zar dogumda patlar dıe bılıorum ama nısanlım bu konuda ınanmıoo bırıncı kez ılskı yasadık akmadıı ıkıncı kez ıstedı dogal olarak suphelendıı ama ben zarımın esnek oldugundan suphelıyım sızce kızlar ıkıncı ılskıde akarmı kan ? kana onem verıoo nısanlım

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kana önem veren nişanlında acaba si*e sürülecek akıl var mı?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Esnekse doğumda bozulur kesin.Kanama olmadan da bozulabilir bazen hissedilmeyecek kadar olabilir bu.

0|0
    0|0
  • Nişanlın çok çakalmış...

0|0
    0|0
  • Obemli degil, cunku zar esnektir ve zar uzakta olabilir yani iliskide penis yetisemeyebilir. O zaman hali ile patlamaz. Dogustan olmayadabilir ya da gencliginde patlamistir ifak bir yanlis hareketinde. Bunlari nisanlin bence goz onunde bulundursun.

0|0
    0|0
  • kana onem vermek :D asdad :D

0|0
    0|0
  • Kanamaz doguma kadar durur oyle. Tahris olmasindan dolayi az miktarda kan gelebilir ama tam anlamiyla o sekilde kanamaz.

0|0
    0|0
  • nişanlin neye önem veriyo :( yazık dogrusu :( iişki yasamaya deymez derim..

1|0
    0|0
  • gele bilir patlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Becermemistir isi sende onu sucla beceriksizsen benim sorunum mu de

0|1
    0|0
    • bıda ıster o zmnda akmazsa .

• benim bir kaç ilişkiden sonra geldi yani ilkde de olabilir daha sonra da olabilir doğuma kadar hiç yırtılma olmayabilirde mantıklı düşünüp gözünüzde canlandırdığınızda sizde tahmin edebilirsiniz..

0|0
    0|0
  • canım benim esnek olabilir doğru bunu sen bir iğne ile halleedebilirsin canım ilşki anında eline batır onun şeyine sür biraz bitii .

0|1
    0|0
    • ne cok akıllısınn .onu yicek erkek kalmadı :D elinin kaınıyla oranın kanı birmi cahil cahil konusma

• böle yapıp kurtaranlar az değil canım benim

• :) olmadı bı sprey kutusunn ıcıne kan koyalım uygun pozısyonda yataga sıkalım :D oramızı buramızı kan yapalım :D

• yuh yaaaaaaaaaaaaaaaaa... nasıl bir yerde yaşıyoruz ben anlamadım ki. şunu bir erkek sormuş olsa daha anlaşılır gelir de bir bayanın bunu anlatıp kabullenip akıl sorması ne biçim bir gurursuzluktur. nefret ediyorum bu kültürden yaaaaaaa

2|1
    0|1
  • sen kendinden eminsen sorun yok esnektir.doğuma kadar yırtılmaya bilirde.nişanlının da sana güvenmekten başka çaresi yok

0|1
    0|0
Yükleniyor...