Kızlık zarı dikimi günah mı, çok acıyor mu?

yaptıgı bir hata sonucu kızlıgı gitmiş biriinin Aile baskısından kaynaklanan bakirelik sendromu ve benim bakireligimin gitmiş olması beni elde eden kişinin ise haftaya nişanı olması ve biriyle cıkıyor olmam onada dürüst olayım dedim söledimm dogruyu ama pişman oldum burası dogu. en ufak şey bile duyuluyo adımın çıkmasndan korkuyorum ki zaten kızkende öyleydi vicdanım hiç rahat degil söleyin A dostlar napayımm bennn diktirdkten sonra hastaneye gidersem kontrole anlaşılır mı kızlık raporu verirlermi lütfen baslıgada cevap verin beni anlamanızı umuyorum

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• kızlık zarı,bebklerın savunmasız oldgu o anlarda vucudun kendısını dıs etkenlerden mıkroplardan vucuda kolyca ordan gırebılcek zararlı mıkroorganızmalardan koruması ıcın olusmus dogal bır yapıdır gel gelelımkı bu bızım kulturumuzde namus olayı ıle kızlarımızı 2.plana atmıstır yapan ve yapmayan olarak ne yazıkkı 3 cesıt kızlık zarı oldgu ıcın sert yarı elastık ve tamamen elastık bunlar dogum anına kadr bozulmayan kızlık zarlarıdr.ıste bu yuzden ne tore cınytlrı olmstr aa sen kız degılmmsn kanamdı yapmayın...

cokca masum kızın haytı heba olmstr kuranı kerım derkı oku.

ogren anla bıl.

yapmak eğer gunahsa dıktrmek nıye sevap olsun !

sen bır sey yasamssın ve bunu vıcdanında sorguluysun evt dınmze gre ımam nıkahsız olmak gunah ama oldu ıste ya dersnde cok uzlme kımse mukemmel degıl bu haytta ve evet dıktrebılrsn ve kımsede anlamaz!

genel bılgı bolca bır kanama olması ıcın ılskıden 2-3 gun once dıktrlmelıdr bnları doktrlar soylmktedr.saygılar...

3|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Dikim zaten evlilik öncesi 1 ay kala filan yapılıyor.

0|0
    1|1
  • Günah yönü nedir bilemem

Fakat zaten kandırma ve yalana girdiği için günaha giriyor...

Allah yardımcın olsun diyecek birşey bulamıyorum... Keşke olmasaydı, sadece karamsar olma.

0|0
    0|0
  • Sen diktir kontrolle anlaşılmaz ama evlenmeden 1 gün önce diktirmen gerek bunu geçersek vicdanını nasıl diktircen ?

0|0
    0|0
  • yaptığın zaten günah

1|0
    0|0
  • evet hemde çok günah hem diktirmek öyle ucuz değil bol paran varsa diktir

0|0
    0|0
    • ne kadar

• 3bin veya 3500 tl arası ama bana sorarsan diktirme dürüst ol

• napimm sonrada amacları kullanıp atmk olur

• öbür tarafta sorarlar hesabini

dürüst ol yediğin haltin arkasinda dur

kontrolde doktor dikildiğini eşşek değil ya

0|0
    0|0
  • o et parçası değil DÜRÜSTLÜK daha önemli bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• annem benim neye ağlayım şaştım. Kızlık zarı dikme olayı orda kuru soğandaki gibi 1 zar var onu dikiyorlar diye değil. Kızlık zarı dikimi 2 farklı yöntemle oluyor.

1. Geçici yöntem : bu ilişki tarihinden 1-2 gün önce yapılır. bu yöntemden doktor kadının vajinasına dikiş atıyor. bu dikişi atarken vajinanın 1 kenarından diğer kenarına başka kenarından diğer karşı kenarına 3-4 dikiş atıyor. bu dikişler karşılıklı oluyor. yani deliğin içine yan duvarlarından 1 duvardan diğerine ip germiş gibi oluyor. umarım anlatabilmişimdir. Bu gerilen ipe penis baskı yapınca yan duvarlardan doku parçası koparıyor kopan doku parçası kanama yapıyor ve bakire olmuş oluyorsun. Bunu yaptırdın mı 1-2 gün içinde bozdurman gerek yoksa 1 işe yaramaz.

2. Kalıcı (flep) yöntem) : Bu cerrahi 1 onarımdır, iyileşme süreci ortalam 1 ayı bulmaktadır. İyileşme süreci tamamlandıktan sonra istenildiği zaman beraberlik olduğunda yine kanaman olacaktır . Bunun periyodik kontrolleri olur onu yaptırmalısın.

0|0
    0|0
    • mesela bunu yaptırdın diyelim peki ilşkide cok agırır mı korkuyorum acıkcası zaten nrmal ilşikdende krkyom ilk bozuldu dha yapmadm vcdanım rht degl

• peki çinin icat ettiği yapay kızlıklara ne diyorsunuz. ayrıca kalıcı kızlık nasl oluyo peki

• kalıcı diye 1şey yok uzun süreli kalması için yapılan 1 çalışma o. acır mı sorusuna 1 şey diyemem annem hiç yaptırıp bozdurmadım

• Bozdururken günah olcağı aklına gelmedi mi.

0|1
    0|0
    • ben isteyerek ypmadm

• Tecavüze mi uğrudan.

• sevglm bna ben istemeden sahip oldu olay bu kızlıgıma zarar vermicekti gvnmiştim ona

• Kanmasaydın , saf :/

Sizin gibi aptalları kandırıyorlarlar işte .

1|1
    3|0
  • e kızım doğudasın safmısın sende neden dedinki?ya gerdek öncesi kırmızı boya koysan vajinanın içine olurmu acep?eve glediğinizde ya da esnekmiş benim zarım dersin.

0|0
    0|0
    • yaa doktora gidip muayene ettrelm der koca dururmu inanmaz

• sendemi doğulusun..neresi hakkari?bak gerdek öncesi kırtasiyeden kırmızı kalem al eve geldiğinizdede banyoya git kırmızı kalemi yala o zaten akar biraz sonra vajinanın içine iyice sür gerdeğe girin eşinin pensiide kan olur biter geçer işte..

• anlarsa biterim peki bşka napabilirim bunun gibi

• bı arkadasım yaptırmıstı canı acımamıs

0|1
    0|0
  • canım diktirdiğin anlaşılır sonradan günahı yok eğer zina edip kaybetmediysen .

0|1
    1|0
  • diktirdiğin tani anlaşılır.ilk cümlen çok uzun ve anlaşılmaz olmuş.günah kısmını bilmiyorum ama sonuçta zina varsa o günah.bekaret raporunu öyle hemen varmezler.kimse uğraşmak istemez.savcılık raporu filan isterler.kızım ailenin kaldırmayacağını bile bile niye yaptın?

0|1
    1|0
    • kızlık zarı diktirme denilen olayda oraya bikaç dikiş atılıyo.penis içeri girerken dikişi koparttığı için kanama oluyo.bi doktor bunu çok rahar anlar

Yükleniyor...