Intikam soğuk yenen yemek :D

arkdaşlar geçenlerde biriyle tanıştım kızla tam o işi yapıcakken vazgeçti filan hevesim kursağımda bıraktımı neyse bu arada bu kız bakire değil hani yargılamasın kimse neyse ondan sonra bir fırsat oldu yine bunla başbaşa kaldık ben bunu bir güzel bağladım sadece öptüm ellerimle bedenini ele geçirdim çok azda oral yaptım bunu azdırıp öyle bıraktım ve devam etmedim 2 hafta geçti kız mesaj atıp duruyor ne olur yapalım diye bayanlar sormak istediğim şu böyle bir durumda kalsanız sizde peşine düşermiydiniz..

bu arada güzel hikaye diyicek olanlar dalga geçicekler sizede saygım var inanmaya bilirsiniz saygı sınırını aşmayın yeter..

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• 3310 alıp titreşimini arttırıp postayla gönderseydin keşke Not da yazıp Titreşimini senin için arttırdım deseydin vallahi süper kapak olurdu :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bu durumda baska dvd takıp baska fılmler ızlıyoruz bız :))

0|0
    0|0
  • seninki soğuk değil baya ara sıcak olmuş:) bir erkek asla o noktaya getirilip bırakılmaz bunun bedelini ödemesi gerekiyormuş ödetmişsin de. gerisi sana kalmış. intikam alışverişi yapıldığına göre gerisi keyfine kalmış

0|1
    0|0
  • yapalım diye dile getirmem, peşine düşmem ama hoşuma gider böyle yapması, zamanını beklerim :)

0|0
    0|0
    • haha zamanı geldıgınde basına tekrar aynısı gelıcek onun o yüzden ben rahatım :))

• Valla sesli güldüm baya baya oturup plan yapmışsn icindeuken birden cekicem falan :D:D hahaha

• :D yaptım tabi lan yapmazmıyım sürüm sürüm süründürücem :D sıcak çölden kutuplara savurup atıcam

• günah be o kadar kıvama getir tama lmak istiyoken bırak ben arardım yine

0|0
    0|0
    • daha dur 2. seansı var bunun o zaman daha beter yapıcam :D

• o kıvama getiriyon bari bitir işini

• cezasını çekmesi gerek bitiricem ama onun istediği gibi değiliçinde ukte olucam arkası gelmıyecek nokta :)

• çıldırırdım herhalde :D kızada süper ders vermişsin bravo :)

0|1
    0|0
    • eee intikam soğuk yeniyo şimdi arayıp dursun :D

• böyle yapçaksa keserim :D

• haha kesersin ama içindeki bombayla yaşarsın işte :D

• Sende çok iyi senarist olur :):)

1|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 5

• Biriyle tanıştın ve bakire olmadığını hemen öğrendin ... De neyin intikamı bunun üzerine kurulu _?

0|0
    0|0
  • erkek bunun için intikam almaz. senin için değeri yoksa "çakar" sonrada -bak gördün mü?çaktım ama bundan sonrası yok. der. o, sonrasını düşündün.

0|0
    0|0
  • yanına hediye bide salatalık bıraksaydın

0|0
    0|0
    • hahah hocam valla o gazla o artık napmıştır bılmıyorum ama 2 hafta oldu sureklı mesaj ve arama zirveden bırakıcaksın ben anladım :D

• yani kaçan kovalanır olayı ii tava getirmişin helal :D

• sen çok film izliyorsun sanırım :)))

0|1
    0|0
  • valla güzel ders vermişsin cidden. ama bu gazla eeeh sende ben diyip önüne ilk gelene yani başkasına vermesin :))

0|0
    0|0
    • yok işte o öyle olmuyo ödülü benım en yakısıklısı gelse ben yine ukte olcam :D

• sen bilirsin benden söylemesi :))

• yok yok merak etme bu daha başlangıc mucadeleye devam :D

Yükleniyor...