Vücut vücut değil ki çıldıracağım!

Selam arkadaşlar ben 19 yaşında Allaha şükür bakire bir kızım. Ama vücudumdan resmen tiksiniyorum. 19 yaşıma rağmen 71 kiloyum ve 1.63 boyundayım... Kilom öyle aşırı değil yani bıngıl bıngıl göbek falan.. Tabi göbek, kalça, basen kiloma göre var... Göbekte hızlı kilo alınca çatlaklar oluştu daha bu yaşımda :( Kıl tüğ sorunumda fazlasıyla var :( Kilodan göğüslerde (85) biraz sarkık :( Diğer kızların derdi olan vaijina büyüklüğü... Yani atıyım ben kendimi bir yerden böyle vücutla ilerde eşimin koynuna nasıl girerim, mutlu edemem yani beni anlayanlar vardır muhakkak :(

Kilo ver diceksiniz, insan ha deyince veremiyor inanın alışamıyor o duruma :.(

Güncellemeler:
Bazı arkadaşlar kendine göre komik ama bilhassa o kadar kırıcı cümleler kuruyor ya bravo size. İnsanım diye gezmeyin ortalıkta tamam? İçinizde insanlığın zerresi yok çünkü. Hayvan herifler! Bi zahmet şikayet edin soruyuda cevaplarınızdan kurtulayım.

0|0
7|29

En İyi Kız Görüşü

• ah güzelim keşke yaşadığım tecrübeleri birebir senin bilinç altına nakledebilseydim. ben de senin gibi yıllarca çatlaklarıma tüylerime takık yaşadım. ve sonra şunu fark ettim; ulan ben birlikte olduğum adamın dötüne başına bakıp yargılamıyorum. göbeği olsa da sevimli geliyor. memeleri sarkmış bile olsa hoşuma gidiyor. neden karşımdaki erkeğin beni beğenmeyeceğini düşünüyorum ki.. sonra yavaş yavaş sevmeye başladım bedenimi. ve şuna emin olabilirsin sen bedenini ne kadar az yargılar sever beğenirsen karşındaki de o kadar seviyor

2|0
    0|0
    • doğru diyor gizli kullanıcı

• güzelim kendine dışarıdakinin gözünden değer biçme. bu hayatta yapacağın en büyük hata olur. bak evrende kimse kimseye benzemez. herkes eşsizdir. allah hepimizi kendimize has yarattı. kendini bir başkasıyla kıyas edip beğenmemek bir nevi şükürsüzlüktür.sen evren için özelsin. bunun farkına var.sendeki popo kimsede yok. sendeki vajina sadece sana verilmiş. gerisi hikaye. medyanın empoze ettiği güzellik kriterleri fasa fiso. gerçek hayat emin ol bambaşka.bir kez tecrübe ettiğinde bunu anlayacaksın

Erkekler Ne Diyor 29

• adını bilmiyorum ama bir tane manken var lise çağında çok çirkin olduğunu düşündüğü için teklif eden har erkekler yatmış. ama gel kadını bir de bugün gör. kadın manken ve gerçekten de kelimenin hakkını veriyor. yani düşünme böyle şeyleri zamanla vücudun olgunluğa erişip tam yerine oturacaktır. ama eğer istersen yüzüne ve ellerine nemlendirici sürebilirsin. kısa vadede bir halta yaramazlar ama uzun vadede çok güzel bir tenin olacaktır. karnını biraz incelt, selülit basen falan varsa onları hallet. merak etme ileride çok güzel bir kız olacaksın eminim.

1|0
    0|0
  • Unutma sen bir cinsel obje değilsin. Kendini böyle görmekten vazgeç seninle evlenecek olan kişi sana bedenin için değil yüreğin için gelecek. Fazla kilolarından hemen kurtulmayabilirsin onun yerine düzenli yürüyüş yap çok su iç. Azar azar sağlıklı beslenerek ver. abur cuburu kes her yemekte salata yap ve ye. Yeşillik bulundur sabah kahvaltılarında. Sık sık duş al. Vajina büyüklüğüne gelince cogu insan eşinin orasına detaylı bakmaz. Bunu kompleks haline getirme. Unutma sen namusuyla yaşayan bir insansın. Bir erkeği bedeninle değil aklınla duruşunla konuşmanla kendine olan güvenin ve saygınla baştan çıkar. Hayat çok kısa yaşa ve zevk al şu kısacık dünya üzülmenin yeri değil. Mutlu kal.

2|0
    0|0
  • Sonuçta verilemeyecek bir kilon yok.Moralini yüksek tut derim.Destek olmaya çalışırım istersen.

1|0
    0|0
  • tamam senin derdin aslında günümüz gençliğinin sorunu.azimli ol.spor yap. yemene içmene dikkat et. maşallah çakı gibi olursun. önemli olan kendi kendini sevmen. spor yap derken içi boş boktan bir laf olrak görme. her gün ya da gün aşırı 35-40 dakika normal tempo yürü. biraz egzersiz yap. gel duşunu al. ama yemene içmene dikkat et. her zaman sofrada tam doymamış olarak kalk. kalorisi yüksek yiyecek ve içeceklerden uzak dur. hele gazlı içecek hiç içme. kola asla. ondan sonra fıkır fıkır bütün erkeklerin cazibe merkezi olacaksın. temem mi?bilerek yazdım. temem mi?

1|0
    0|0
  • Daha kilo verirsin ya yaşın daha küçükmüş.

1|0
    0|0
  • Kilo verebilirsin , yaşında genç kilolu insanlar aşırı zayıfladıgında diger insanlardan bile güzel olabiliyolar

1|0
    0|0
  • 55 kilo olman lazım aşırı fazlan var

0|0
    1|0
  • meme varsa çokdar giyme rahat ol abartma o kadar kotu değil

1|0
    0|0
  • sana tavsiyem motivasyonunu bozma neşeni koru yaşın genç ve yolun başındasın

evet beslenmene dikkat et ve spor yapmaya başla ve sana vereceğim linke uymaya çaba sarfet 45 günde gözle görülür fark göreceksin kendinde ve devamını getirirsende kendini sonraki yaza çok daha iddalı ve öz güvenli çıkmana olanak sağlar ve asosyal olmakdan vazgeç çık gez toz eğlenmene bak gerekirse kendi eğlenceni kendin yarat kendini kapatma eve

link

bu eğitimi dowlands et bilgisayarına 8gb olacak 15 videodan oluşuyor ve azimli istekli hırslı ol zamana yay birden olmaz hiçbirşey

0|0
    0|0
  • daha yolun başındasın

istesen

taşı delersin

0|0
    0|0
  • erkekler için vucut şeklinin ilk bir kaç sevişmeden sonra bir önemi kalmıyor. eski kız aradaşım bir tür hippiydi, bacakları benimkinden kıllıydı. başka bölgeleri ne durumdaydı anlatmayayım.

ama bu gerçekten de sorun olmuyor, rahat ol.

1|0
    0|0
  • Yasin genc daha kendine guven azcik kili verrsin yemene icmene dikkat et

1|0
    0|0
  • Lütfen kendini bu kadar kötümseme bence senden daha beter durumda olan insanlar var eğer istersen dert ortagın olmak isterim.

0|0
    0|0
  • Bence herşeye kafayı taktığın için bu kadar çok sorun varmış gibi görünüyor biraz relaks ol yaşının tadını çıkar evlenince zaten vereceksin o kiloları

0|0
    0|0
  • çok kilolusun çabuk zayıfla

hamburger, pizza, şekerli çay kahve, kola dan uzak dur . bol bol meyve ye sebze et protein et yumurta tüket neden bakire kaldığın beli çok çirkinsin

0|0
    1|1
  • süpersin canım bence

0|0
    0|0
  • vajinan mı büyük nasıl yani?

0|0
    0|0
  • burdakılere nefes alsn yeter :D

0|0
    1|0
  • ilk başta kilo vermeye bak daha sonra tüyleri halledersin waqjina nı kafaya takma kimse oraya bakıp senş sevmez

0|0
    0|0
  • sexten sogudum.

0|0
    1|0
  • amacın nedir?

0|0
    0|0
  • Kardeşim her şeyden önce kendinle barışık ol ve moralin yüksek olsun, biraz azim ve sabırla üstesinden gelemeyeceğin bir durum değil, evet haklısın ani kilo değişimleri vücutta çatlaklara sebebiyet verir. Bayanlarda özellikle göbek ve basen çevresi, cildiyeye muayene olursanız bayanların hamilelik döneminde kullandığı çatlak kreminden alabilirsiniz. Gelelim kilo olayına, başta da dediğim biraz azim ve sabırla spor destekli diyet yaparak ideal kilona kavuşabilır be fit nir görünüm elde edebilirsiniz, öncelikle asitli içeceklerden uzak durmanız ve şekeri azaltmanız gerekli, az yiyin ve sık yiyin en az 6 öğün, ara öğünlerde salata ve meyve takviyesi yapabilirsiniz, tempolu yürüyüşlerle de desteklerseniz süreç biraz daha hızlanmış olur. İdeal kilonuza kavuşunuz da sporla beraber devam ettirmeniz hem fit kalmanızı hemde sağlıklı beslenmenizi sağlayacaktır.

1|1
    0|0
  • Gucune mi gitti sisko ve cirkin kiz?

2|1
    5|2
    • Siskolarin vajinalari da genelde kokar les gibi..Evde kaldin nolcak simdi

• Pezevenk senin babandir

• hahahahah çok güldüm yaaaaa bu halde zaten bakire olmama şansın mı varo kadar midesiz bir erkek nereden bulup bozduracaksın bakireliği :)

0|0
    2|0
  • kusturdu yaa :(((

0|0
    3|1
  • Ulan bakirelikle ne alakası var bu işin ne kadar bozulmuşsunuz sizler ya

1|0
    1|1
  • Ufak tefek sorunlar bunlar takma kafana

0|1
    0|0
  • amın nasıl sen ondan bahset?

0|0
    3|1
  • "19 yaşında Allaha şükür bakire bir kızım. Ama vücudumdan resmen tiksiniyorum. 19 yaşıma rağmen 71 kiloyum ve 1.63 boyundayım"

Bu yuzden bakire olabilir misin?

1|2
    3|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sen onu bunu takma annem. Kilo vereceksen önce azmedeceksin içinden gelcek. Öyle "armut piş ağzıma düş" demekle kilo verilmez. Önce isteyeceksin. Diyetisyene git. Onun hazırladığı beslenme tarzına dikkat et ayrıca hormonal 1 sorun olabilir etraflıca tahlil tetkik yaptır. Spor yapmayı ihmal etme ve sana benden tavsiye şeker ve şekerli yiyecek içecekten uzak dur. Zamanla verirsin 1 anda vereceğim 1 ayda 55 kilo olcam diye düşünme. ama azmet ve bırakma .

Tüy sorununa gelince yukarda hormonal dedim eğer hormonal 1 sorun varsa yaptırdığın tetkiklerde belli olur ona göre tedavi görürürsün ama sen sanmaki ortalıkta kaymak gibi yüzü olan kızların hepsi doğuştan öyle 1 yüze sahip değil. ONlarında sakalı bıyığı çıkıyor ne yapıyorlar sık sık kuaför ya da eve kendileri ağda ile alıyorlar. Sonuç olarak: Vay böyleyim vay şöyleyim öldüm bittim diye kendini koyverme. Dediklerimi yap kendine çeki düzen ver. Canın sıkılırsa mesaj at yardımcı olurum.

1|0
    1|0
  • ilk olarak kendinle barışık olman gerek yani kendini yargılamamalısın bu yazmış oldukların zaman içerisinde çözümlenebilecek sıkıntılar şuan seni beyenen bu şekilde beyensin doğallık hiçbirşeye değişilmez

0|0
    0|0
  • Tatlim ben psikologum

Burda birsey dikkatimi cekti allaha sukur bakireyim yazmissin ama bu soruda ne alaka ? Sanirim icinde buyuk bir ukte var ki bakire oldugunu belirtmissin normalde cok guzel cok zayif falan olsan hicte bakire kalacagini dusunmuyorum sen bir cesit savunma yapmissin burda bakireliginle ovunmussun ama icten ice bundan nefret ediyosun

1|1
    0|0
    • Bunu diğerleri kadın ben kızım diye övünüp ama içim içimi yer halde yazmadım! Bu sizin yaptığınız tamamen önyargı! Başka sorularda da vajinal büyüklüktenn bahsedilmiş içi ve dışı olarak bazı erkeklerde eğer bakire değilsen yani daha önce ilişkilerde bulunmuşsan içi büyük olur gibi cevaplar gördüğüm için yazdım. Bence siz benim sorumla ilgilenmeyin.

• Psikolog hanım size aynen katılıyorum bu konuda ...kedi ve uzanamadığı ciğer meselesi olmuş bu durumda bakirelik...+1

• Şu an sizden tanımadan tiksindim. Sıçıyım öyle püskoloğada ona hak verenede. Oldu.

• Kilo verilir, kıl tüy halledelir.Ne bu umutsuzluk.

0|0
    0|0
  • Kilolari verince catlaklarin articak. Ne ugrasiyosun giylt yag aldir goguslerini guzelttir sonra duzenli spora basla kendi kafana gore diyet falan yapsan vucudun 3 senden once toparlanmaz dedilerimi yap 6 aydan kisa surede tas ol

0|0
    0|0
  • bu saydığın şeylerin hepsinin çözümü var. yavaş yavaş kilo vermeye başlayabilirsin ekmeği azalatıp tatlıyı keserek misal. kıl tüy için lazer yaptırabilirsin. kendinle barışman gerekli. herkes biribrinin fiziğine mi aşık olup evlenecek? kişiliğin ruhun kalbin güzelliği ne olacak? bunları sorun etme rica ederim

1|0
    0|0
    • güncelleme : buraya soru sorunca bu tür çirkin yanıtlar alman normal. işine yarayan fikirleri al yaramayanları sallama bile.

benimde kilom var benimde gögsüm sarkı bacaklarımda gögsümde yırtıklarım var. ama bunları asla dert etmeyen ve ben üzülecek olsam moralimi düzelten bir eşim var. evlilikte bunlar sorun değil takılma

Yükleniyor...