4 yıllık bir ilişkim var sevdiğim kızla nişanlanmıştık bile ayrıldık bir başkasıyla nişanlanmış mı ?

çok seviyorduk birbirimizi.. ayrı şehirlerde yaşıyorduk birlikte burada üniversite okuduğu yıllarda çok şey yaşadık.. hatta o kadar ileri gitmiştik ki bakire mi değil mi ondan bile şüpheliyim.. aslında eminim birşey yapmadığıma ama yinede korkularım var ..ailesi sebebiyle ben bu kızdan ayrıldım..geri dönmeyi çok istedi ama bu sefer o beni istemedi..şimdi bir başkasıyla nişanlanmış.. soruyorum size evlenince bu kız gerdekte bir sorun çıkar mı ? çok hassas bir kız öyle birşey olursa kendimi öldürürüm bile demişti :( lütfen yardımcı olun

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• birşey bzulmamş dmekki. ya da nşanlandğı çocuk onu çok sevio dert etmio çok nrmal bir dvranş

0|0
    0|0
    • hayır evlenmediler ki.. henüz nişanlılar eğer evlendiklerinde ilişkiye girerken bir sorun çıkar mı işte

• dimi zorla tecavüz etmiş falan değilim.. ikimiz isteyerek yaptık bunları ..

• yani kız dşünse ztn senin peşini brakmazdı dmekki dert etmio

Kızlar Ne Diyor 4

• kendmı öldürrm dıyo ama başkasyla nışanlanıyo safları oynuyo senınkı

0|0
    0|0
  • Valla bilemiycem okarar ileriye gittiniz bari ayrılmasaydınız yazık olmuş umarm bir sorun yaşamaz .aileler ne karışıyosa hayret birşey

0|0
    0|0
    • umarım .. ya sen anlarsın bilirsin.. cinsel yönden biraz açık sorabilirmiyim sana

• Senin için rahat olsun o nişanlısıylada yaşamıştır birşeyler minareyi çalan kılıfını uydurur hesabı derki azcok biseyler yasadık yırtılmış demekki der nişanlısına ondan senlik bir durum yok ailesi gelirse ben nebilim kızınızla bir ilişkim olmadı gözünüzlemi gördünüzde beni suçluyosunuz de sende

• haklısın çok yardımcı oldun çok teşekkür ederim.. beni rahatlattın.. seninle arkadaş olmak isterim..

• kendinden eminsen olmamıştır ayrıca kız seni bırktı ve sen hala onu düşünüyorsun vay be .s

0|0
    0|0
    • hayır ben bıraktım onu .. ben ayrıldım ondan.. ya kendimden eminim ama bir gün böyle sürtünme falan olurken 3 cm yuvarlak kurumuş kan lekesi gibi birşey gördüm o korkuttu işte beni

• tamam sagol

• hikayen kuzenım mert abımın hıkayesıne çok benzıyor acaba o senmısın dıye süphe ettım bı an :/

0|0
    0|0
    • yok değilim merak etme

• amcamda vardır al

• tamam

Erkekler Ne Diyor 2

• hassas olsa senle evlenir

2|0
    0|0
    • o gitmedi ben bıraktım onu ayrıca.. benden öncede hiç sevgilisi olmadı.

• herşeyi akışına bırak derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...