Ereksiyon ya da erken boşalma sorunu olan biriyle evlenir misin?

erken boşalma sorunu olan bırıyle evlenırmsn?evlıysenz aldatrmısınz?

0|1
5|3

En İyi Kız Görüşü

• sakın evlenme çünkü seni aldatır !

0|0
    0|0
    • sevdıkten sonra neden aldatsınkı ? arada ereksıyon sorunu yasıyorum o kadar

Kızlar Ne Diyor 4

• ben şahsen tercih etmem. cinsel doyum çok öenmli evliliklerde. eğer sorununu çözmeye çalışmıyorsa karşımdaki illa ki işin sonu boşanmaya gider.

0|0
    0|0
  • birbirinizle uyumlu sex yapmak zorundasınız kadını oral yap ön sevişmeyide uzatın fazla sorun yaşamazsın sıf bu yüzden insan aldatılmaz ve seviyorsamda evlenirim benim için büyük bir sorun değil ki eşimdede var benimkide fazla üzün sürmüyor kadına bağlı birazda saatlerce sex yapmak bana işkence gibi geliyor

0|0
    0|0
  • e artık idare ederiz

0|0
    0|0
  • altmam ama öyle bişey olduğunu bilsem düşünürüm gerçekten evlenmeyi

0|2
    0|3
    • Düşün yani ömür boyu tık yok : zor bir durum

• omur boyu degıl len sadece ereksıyon oldukan kısa sure sonra sertlesme gıdıyor ama hap kullandıgında fılan hıcbı problem yok

Erkekler Ne Diyor 3

• erken boşalma tedavisi olan bişey, ayrıca evlilik sürecinde iyileşir genelde,

çünkü bir süre sonra heyecan yerini tecrübeye bırakır,

ama bunda kadının yeride önemli bazen ipleri eline almayı,

ilişkiyi yönlendirmeyi bilmeli.

ve son olarak erken boşalma tedavi edilebilir, yardım alabilecek özgüveniniz olsun yeter ki...

0|0
    0|0
  • tam olarak nedenlerini sorgulamak lazım. bir çok ilaç var piyasada

0|0
    0|0
  • Tedavisi var diye duydum şahsen ben hiç cinsel ilişkiye girmedim ama erken boşalma sorunum var mast. yaparken bilemiyorum napmak lazım ama Sanmiyorum aldatma felan olmaz sevgi varsa

0|0
    0|0
Yükleniyor...